08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

כלים וחומרים


חומרים יעודיים לעיצוב בבטון, זאת המומחיות שלנו. כידוע חומרים וכלים מתאימים שהינם יעודיים לעבודה ספציפית מאפשרים, עבודה קלה יותר והושגת תוצאה מותאמת ציפייה. בטון מעוצב זאת המומחיות שלנו אנו מציעים את קדמת הטכנולוגיה בכלים,חומרים, צבעים וידע בעיצוב ויצור אלמנטים מעוצבים בבטון, חיפוי קירות , ריצוף משטחים , פיסול וחפצים מבטון. בין היתר תוכלו להשיג אצלנו תבניות וחותמות לבטון, להשכרה וקנייה מיידית, גלגלות לעיצוב טקסטורה בבטון, צבעי בטון דקורטיבי לרצפות החלקה או הטבעה,  לקירות אדריכליים או קירות  מוטבעים, מיקרוטופינג ואוברליי לציפוי רצפה או קירות, חומרים לתיקון סדקים בבטון, חומרי ניקוי לבטו, חומרים לליטוש הברקה וציפוי בטון. אנו לא מתפשרים על איכות, החומרים הינם קדמת הטכנולוגיה ממעבדות הצבע והיצור האמרקאיים המתקדמים ביותר בעולם. 

צבעים לבטון ואבן

צבעים לבטון ואבן

בטון בטון קולור  Buy Online

כל הצבעים שלנו לבטון ואבן טבעית מיוצרים בארה"ב במיטב המפעלים הותקים ( concrete color manufacturing since 1933 ) והמתמחים בצבע לבטון ואבן טבעית, הצבעים מיוצרים בטכנולוגיית ננו אשר משתמשים בחלקיקי חומר להשפיע על חומרים אחרים ולבצע חדירה של מיקרונים והידבקות למשטח הבטון או האבן. הצבעים מדמים את המרקם של המשטח  בגוון הצבע שבוצע בו המריחה ( התזה )  חלק מהצבעים חצי שקופים כך שהפיגמנט מתפזר בצורה לא אחדה במריחה והמראה המתקבל מעצים את מראה הבטון והאבן הטבעית, הצבעים שלנו מיועדים לדקורציה בצבע לפנים וחוץ והינם עמידים לקרני UV ללא חשש לדהייה של הצבע. הצבעים שלנו משמשים בעולם כצבעים לגימור קירות בטון אדריכלי, בטון מוחלק, בטון מוטבע אבן טבעית ריהוט ופיסול בטון ואבן ועוד שלל יישומים.

צפה במאמרים..
מיקרוטופינג ואוברליי

מיקרוטופינג ואוברליי

בטון בטון מיקרוטופינג מיקס Buy Online

בטון בטון-אוברלי ו מיקרו-טופינג, micro topping & Overlay, היא תערובת יבשה בעלת נוסחה הכוללת פולימרים (דבקים) המשמשת ליצור שכבת מלט קבועה על בטון קיים או על משטחים ישרים כגון אריחים עץ גבס פורמייקה ועוד (בדיקת מעבדה קוטר של 1.27 סנטימטר 5119 psi  מתאים לתנועת רכבים) יותר חזק מבטון רגיל ביצועים מעולים ,מוכן להטבעה מיידית. תערובת מיוחדת זו לא דורשת פריימר/חומר מקשר ומאפשרת למיישם להשתמש בה להטבעת טקסטורה (stamped overlay) מרקם תרסיס (spray texture) מיקרוטופינג ,מראה מטויח (trowel substrate ) או למשטח אנכי (קיר ) ועוד...חידוש בשכבה דקה מאוד על גבי משטח ישר,רצפה/קיר ללא צורך בברזל או רשת או יציקות בטון מיותרות. התערובת מתאימה גם לעבודות פנים  וגם לעבודות חוץ שימוש ממשטחים עם תנועת רכבים , רצפות בתים, קירות ,מטבחים ,פסלים ועוד...

צפה במאמרים..
כלים להטבעה וצביעה

כלים להטבעה וצביעה

בטון בטון סטמפס Buy Online

מה צריך בשביל ליישם הטבעה בבטון למשטח רצפה או קיר? התשובה לכך אינה מורכבת בכלל, סט תבניות מתאים להטבעת המשטח, חומר הפרדה ( אבקתי או נוזלי ) למניעת הידבקות התבנית לבטון, מכשיר דפיקה לתבניות ( במקרה של רצפה ) כלי עבודה בסיסים מאלצ'ים גלגלות תיקון והדבר החשוב מכל תכנון קפדני על אופן התחלת ההטבעה וסיומה. צביעה לא חייבת להיות מיושמת באבקות בשלב ההטבעה ולכן עדיף להתרכז בחלון הזמן של הבטון במצב חצי יבש בהטבעה ולא בשגת גוון מתאים את זה אפשר לעשות אחרי שהבטון מתוך מניפת גוונים מדוייקת. תבניות ההטבעה מגיעות בסט על מנת להאפשר למיישם לנוע על משטח הבטון בנוחיות ולהזיז את התבניות עם התקדמות העבודה. לסוגי תבניות יש שיטות שונות של יישום והדרת הטובה ביתור היא לתכנן מראש את אופן העבודה והיישום.

צפה במאמרים..
חומרים לתיקון בטון

חומרים לתיקון בטון

לקטלוג מוצרים Buy Online

תערובת בטון פולמרי מעושר, לייבוש תוך 15 דקות. החומרים שלנו לתיקון סדקים בבטון מותאמים לשימוש בשוק המוסדי והעסקי כגון במחסנים לוגיסטיים מבני תעשייה, חדרי הקפאה, חדרי קרור, מתקני רחוב, רצפות יצור וכד'... הייבוש תוך 15 דקות בכל תנאי שטח ובכל מזג אוויר, החומר מגיע ליבוש סופי תוך 15 דקות בלבד ומאפשר חזרה לשגרת עבודה. קל ליישום בנוי על בסיס  צמנט פולימייר ומים, ניתן לגיוון להשלמת מראה הרצפה הצבוע וגם ניתן לצביעה בצבעים לבטון. 15 דקות כל סדק בבטון בכל רוחב ועומק בהקפאה, בקרור, השמש, בגשם מתוקן ויבש לתנועת כלי רכב מכל סוג, עגלות משטחים, מלגזות  וכמובן הולכי רגל.

צפה במאמרים..
ציפויים לבטון

ציפויים לבטון

למוצרי ציפוי Buy Online

אנו מיבאיים לארץ את הטכנולוגיות הנאנו האחרונות בציפויים וגוון לבטון. השילד לבטון הינו שכבת הגנה לבטון המכילה את הגוון , חומרי השחיקה, נוגדי ההחלקה וחומרי האיטום ולכן הינו אטום לכתמי שמן או מים. פעולות הגוון של משטח הבטון  באמצעות שילד לבטון חוסכת זמן עבודה ומיישמת במריחה אחת  את כל הפעולות המתבקשות במשטח בטון הכי עדכני בארה"ב מגיע במראה טבעי מט .

צפה במאמרים..
צבע לרצפות בטון / צביעת רצפות בטון / צבע לרצפת בטון / צביעת רצפת בטון חברתנו מציעה מגוון רחב של גוונים לצביעת בטון 33 גוונים בסיסים הניתנים לערבוב אחד עם השני ומיועדים לבטון בכל צורותיו ( מוחלק , מוטבע וכדומה ) , בעזרתם ניתן להגיע לכל גוון רצוי על בטון…
סילר סטיין לבטון שילד לקניה אונליין - ניתן לרכוש במקום בתיאום שילד מגוון לבטון הינו חומר צביעה לבטון עם סילר מגן , המכיל בתוכו את כל הרכיבים לצביעת בטון באזורים בעלי תנועת הולכי רגל גבווה מתקני ציבור ומשטחי בטון פרטיים. הייחוד של השילד לבטון הוא במרקם האחיד של החומר (…
אפוקסי לבטון הינו פולימר שמתקשה כאשר הוא מעורבב עם מקשה, החומר הינו בעל כושר הידבקות מצויין ועמידות .

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות