08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

לקנייה אונליין לחץ כאן - ניתן לרכוש במקום בתיאום

רוצים לחדש את צבע המשתלבת בבניין ? רוצה לשנות את צבע המשתלבת בשביל ? רוצים לרענן את מראה החניון ? או הרחוב ? רוצה לצייר על המשתלבת ?

לחסוך בגדול - זה פשוט לרכוש את הצבע של בטון בטון קולור וליישם היום !!!  לא חייבים להחליף את האבן המשתלבת ניתן לשנות או לחדש את צבעה. בטון בטון מייבאת לארץ מארצות הברית את הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום הבטון הדקורטיבי, בטון בטון מביאה לארץ את מוצריה ממיטב המפעלים הוותיקים בארצות הברית .

ייעודי לחידוש אבנים משתלבות , עמיד UV ובתנאי מזג אוויר ולא דוהה !!! יישום פשוט וקל - ע''י מרססת גינה / רולר / קומפרסור , 42 גוונים , אפשרות שילוב גוונים או החלפת גוון למשתלבת , חסר ריח , מתייבש במהירות (20-30 דקות) לנגיעה , מתאים לשימוש חוץ ופנים, לא צריך לאלתר צבעים  למשתלבות זמין במלאי צבע המיועד למשתלבות, חוסך עבודה וחוסך המון כסף!!! - עמיד בפני מסיסים על בסיס מים כולל אורטן, חומרי איטום מאפוקסי ועמיד למלח (חוף ים) .

הצבעים שלנו : צבעים בטכנולוגיה ננו מתקדמת ביותר בשוק הבטון הדקורטיבי , מראה טבעי בשלל צבעים ואפקטים , חגיגה לענף הדקור. החומר חודר לנקבוביות הזעירות של האבן ובכך שומר על הטקסטורה הטבעית של המשתלבת ולא אוטם אותה במראה  (בשונה מצבעי מוסך או צבעי כביש ) המראה נותר טבעי כך שרואים את הטקסטורה הטבעית של המשתלבת שמתחת  . צבעים "ירוקים" בעלי תעודות ונקודות מאיגודי הירוקים בארה"ב LEED .בדיקת שחיקה במעבדה עצמאית  (taber abrasion resistance test ASTM ) קבעה כי שחיקת הצבע האקרילי על בסיס מים שלנו שווה לשחיקת צבע על בסיס חומצות.

גוונים: מניפת גוונים עשירה מאוד 8 גוונים אדומים , 7 גוונים אפורים , 6 גוונים סגולים , 9 גוונים חומים , 6 גוונים ירוקים  ועוד , ניתן לקסטם כל גוון עפ''י דרישה במקום .

בטון בטון - קולור מיושמת בעובי של מילימטר, שכבת צבע לבטון ולאבן משתלבת-אקרילי על בסיס מים paving stone water base stain אבן משתלבת / אבנים משתלבות / משתלבות - צביעה

 

דרג מאמר זה
(7 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות