08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שלישי, 30 יולי 2013 11:42

צבעים לאפקטים בבטון

לקניה אונליין לחץ כאן - ניתן לרכוש במקום בתיאום

בטון בטון – קולור אפקטס, הדגשי צבע לבטון - אקרילי על בסיס מים water base stain, גוונים זמינים:

צבעים מטאלים לבטון - זהב, ברונזה, נחושת ובראס. צבעי פנינה לבטון - כסף,ירוק זית,לבן חדש,סגול,כחול,ירוק אמרלד,זהב,זהב צהוב,כתום. צבעים ססגוניים לבטון - סגול,כחול,ירוק,זהב,כתום,אדום. צבעים דו לבטון - אדום כחול,ירוק כחול,כחול ירוק,זהב כחול,זהב ירוק. צבעים נצנצים לבטון - פנינה,ירוק,זהב,אדום,סגול,כחול.

בנוסף -33 גוונים מדהימים לבטון ואין ספור אפשרויות גיוון ראה צבעים לבטון-בטון בטון קולור, הצבעים "ירוקים" בעלי תעודות ונקודות מאיגודי הירוקים בארה"ב. הצבעים בטכנולוגיה נאנו מתקדמת ביותר בשוק הבטון הדקורטיבי.

שלל צבעים ואפקטים ,חגיגה לענף הדקור, החומר מדמה צריבת בטון אך ללא כל הרעלים וללא תלות בראקציה של הבטון עם החומצה. בדיקת שחיקה במעבדה עצמאית  (taber abrasion resistance test ASTM ) קבעה כי שחיקת הצבע האקרילי על בסיס מיים שווה,לשחיקת צבע על בסיס חומצות. הערה-על שכבת הצבע של בטון בטון כמו כל סוגי הצבע/הצריבה לבטון מומלץ למרוח סילר לאריכות ימים של המשטח.( לא להשתמש בסילר בעל תרכובת מת'קרילטית או בסילרים חודרים)

בטון בטון קולור אפקטס מיושמת בעובי של מילימטר עד מילימטר וחצי.

- עמיד בתנאי מזג אוויר ולא דוהה !!! - ניתן לשלוט על הצבע שמתקבל - עמיד בין השאר למלח (חוף ים) - יישום פשוט וקל-בקבוק תרסיס/ ספוג/מברשת/לשטחים גדולים אקדח אוויר - אפשרות גיוון של צבעים- תוספת גוון ערפל highlights - ריח חלש - מתייבש במהירות (20-20 דקות) לנגיעה. - מתאים לשימוש חוץ ופנים - לא צריך לאלתר צבעים לבטון-זמין במלאי צבעי אדמה בג' וכו - חוסך עבודה וחוסך המון כסף!!! - עמיד בפני מסיסים,על בסיס מים,כולל אורטן,חומרי איטום מאפוקסי וכו' - ניתן לשימוש על גבי סילר*

( לא להשתמש בסילר בעל תרכובת מת'קרילטית או בסילרים חודרים)

ישומים מתאימים:

משמש להדגשים או צבע משני מעל שכבת הצבע הבסיסי ,ליצור אפקטים בצבעי בטון בטון קולור. ניתן גם להשתמש כצבע בסיסי. משמש לציורי לוגו על בטון . משמש לעבודות אומנות בבטון. משמש לשטחי בטון מיוחדים,בטון אומנותי,בטון דקורטיבי ,בטון אדריכלי צבע לרצפת בטון , צבע לרצפות בטון ,ועוד..

 

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות