08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שלישי, 30 יולי 2013 12:23

מיקרוטופינג להטבעה

לקניה אונליין לחץ כאן  - ניתן לרכוש במקום בתיאום

בטון בטון-אוברלי ו מיקרו-טופינג, micro topping & Overlay , היא תערובת יבשה בעלת נוסחה הכוללת פולימרים (דבקים) המשמשת ליצור שכבת מלט קבועה על בטון קיים או על משטחים יציבים כגון אריחים עץ גבס פורמייקה ועוד (בדיקת מעבדה קוטר של 1.27 סנטימטר 5119 psi  מתאים לתנועת רכבים) יותר חזק מבטון רגיל ביצועים מעולים , מוכן להטבעה מיידית. תערובת מיוחדת זו לא דורשת פריימר/חומר מקשר ומאפשרת למיישם להשתמש בה להטבעת טקסטורה (stamped overlay) מרקם תרסיס (spray texture) מיקרוטופינג ,מראה מטויח (trowel substrate ) או למשטח אנכי (קיר ) ועוד...חידוש בשכבה דקה מאוד על גבי משטח ישר,רצפה/קיר ללא צורך בברזל או רשת או יציקות בטון מיותרות. התערובת מתאימה גם לעבודות פנים  וגם לעבודות חוץ שימוש ממשטחים עם תנועת רכבים , רצפות בתים, קירות ,מטבחים ,פסלים ועוד... תכונות הפחתת החום של בטון בטון אוברלי ו מיקרוטופינג הופכות אותה למוצר אטרקטיבי עבור חצרות ומשטחי בריכות.(הפחתה של 5 מעלות מינימום ) השימוש הוא גם במאוזן וגם במאונך-התערובת נדבקת לקיר בדומה לפלסטלינה ונותנת למיישם מרווח ליצירה. בטון בטון אוברלי ו מיקרוטופ נמכר בדלי כל מה שצריך זה להוסיף מים לפי הכמות של צורת היישום הרצוי ולערבב.(מיקרו-טופ או אוברלי ) חסכון עצום בזמן ובעבודה – עובדים נקי בלי משאבות בטון מלכלכות, בלי לחץ להספיק להטביע משטח גדול ,בלי עלויות ברזל ומשקלו והתוצאות מדהימות. בטון בטון שמה לה למטרה לייבא ארצה את מוצרי הבטון העדכניים ביותר בשוק הבטון הדקורטיבי האמריקאי עקב עשרות שנים של ניסיון  שיש בידי האמריקאים. אנו התעקשנו לייבא לארץ את התערובת היחידה בשוק האמריקאי אשר ניתן ליישם אותה במספר אופנים במאונך או במאוזן לשימוש חיצוני ופנימי. גם מיקרו-טופינג וגם אוברלי.

בטון דק להטבעה / מיקרוטופינג להטבעה / בטון דק להטבעת בטון / בטון דק לביצוע בומנייט / שכבת בטון דקה לבטון מוטבע / בטון פולימרי בשכבה דקה על משטח קיים / אוברליי להטבעת בטון .

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות