08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

לרכישה מהירה באתר לחץ כאן - לצפייה בסרטון הדרכה לחץ כאן - ניתן לרכוש במקום בתאום

 חומצות בטון צרוב vs ננו אקרילי על בסיס מים.

צריבת בטון על בסיס מים הינה טכנולוגיית ננו פיגמנטים החודרים לבטון , והיא הטכנולוגיה החדשנית ביותר שקיימת כיום בעולם , אנו מייבאים את הצבעים מארה''ב  ומאפשרים לצרוב בטון באמצעות צבע על בסיס מים וללא מזהמים על כל משטח בטון קיים. בחוץ , בפנים , רצפה , קיר , צבעי הננו מאפשרים צריבה ירוקה ונקייה ומגוון רחב בהרבה של גוונים וכן יישום קל פשוט ומהיר.

כאשר רוצים להגיע לגוון בבטון מוחלק ובטון דקורטיבי בכלל יש לחשוב פעמיים על סוג הצבע הנבחר והשפעתו על המשטח והסביבה. בעבר היו משתמשים בעיקר בחומצות לצריבת בטון החומר נתן גוון מוכתם , הבעיות התפתחו  כשהכתמים התיישבו להם במקומות הלא רצויים מאחר ואין שליטה על הראקציה שהחומר מייצר עם הבטון נוצר מצב שקבלנים קיבלו דחיות  מלקוחות עקב כתמים כהים במקומות לא רצויים כגון כתמים במרכז הסלון או מרכז המשטח וכדומה נוצר צורך נוסף בשוק הבטון הדקורטיבי לחומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש (חומצות מזיקות)  ואף נוצר צורך עז למגוון רחב של גוונים בהירים וגוונים מרובים (בחומצות יש מספר גוונים מצומצם) הצורך ליישום קל ביחס לחומצות התעורר אף הוא. עקב הצרכים הנ"ל פותחו הצבעים האקריליים על בסיס מים - לבטון  אותם ניתן ליישם בקלות ע"י ריסוס  לקבלת עננות במקומות הרצויים או למראה אחיד,לציור על בטון  ,להכתמה על בטון ,לרישום על בטון ועוד... בדיקת שחיקה במעבדה עצמאית  (taber abrasion resistance test ASTM ) קבעה כי שחיקת הצבע האקרילי על בסיס מים שווה לשחיקת צבע על בסיס חומצות.

בטון בטון - קולור שכבת צבע לבטון ננו אקרילי על בסיס מים water base stain, בטון בטון מיבאת לארץ מארצות הברית את הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום הבטון הדקורטיבי וממיטב המפעלים הוותיקים בארצות הברית ומוכרת בארץ בשיטת B2C ללא פערי שיווק.

הצבעים שלנו: צבעים "ירוקים" בעלי תעודות ונקודות מאיגודי הירוקים בארה"ב LEED. צבעים בטכנולוגיה ננו מתקדמת ביותר בשוק הבטון הדקורטיבי. מראה טבעי ומהודר בשלל צבעים ואפקטים ,חגיגה לענף הדקור. החומר מדמה צריבת בטון אך ללא כל הרעלים וללא תלות בראקציה של הבטון עם החומצה. המראה טבעי ( לא אטום כמו צבעי מוסך ) כך שרואים את האפקטים הטבעיים של הבטון שמתחת הצבע מעלה את הבטון לגוון הנבחר מבלי לאבד את הטקסטורה או את העננות הטבעית שיש בבטון.

שכבת הצבע של בטון בטון מיושמת בעובי של מילימטר ..

-          עמיד בתנאי מזג אוויר ולא דוהה !!!

-          ניתן לשלוט על הצבע שמתקבל

-          עמיד בין השאר למלח (חוף ים)

-          יישום פשוט וקל-בקבוק תרסיס/ ספוג/לשטחים גדולים אקדח אוויר

-          אפשרות גיוון של צבעים- תוספת גוון ערפל highlights

-          ריח חלש

-          מתייבש במהירות (15-20 דקות) לנגיעה.

-          מתאים לשימוש חוץ ופנים

-          מגוון גוונים עשיר מאוד 33 גוונים

-          חוסך עבודה וחוסך המון כסף!!!

-          עמיד בפני מסיסים,על בסיס מים,כולל אורטן,חומרי איטום מאפוקסי וכו'

-          ניתן לשימוש על גבי בטון צרוב, או בטון צבוע וכן על חלק מהסילרים .

גוונים: 33 גוונים בסיסיים שמהם ניתן לגוון עוד מאות גוונים.

בחירת סוג צבע לצריבת בטון / צבע לבטון מוחלק / צביעת בטון מוחלק/ בטון מוחלק צבוע / צבע לצריבה בבטון מוטבע / צביעת רצפת בטון מוחלק / בחירת צבע לבטון מוחלק / צבע לבטון צבוע / צבע לבטון צרוב  באמצעות

 

דרג מאמר זה
(1 הצבעה)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות