08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שני, 08 אפריל 2013 18:28

בטון מוטבע

בטון מוטבע ריצוף דמוי אבן.
ריצוף בטון מוטבע מתאים לריצוף חוץ כדוגמאת מדרכות, שבילים, פארקים, גינות, מבואה וכדומה , ולריצוף פנים כגון אולמות תצוגה , רצפות אולמי אירועים , רצפות מרחבים ציבוריים ועוד.

ריצוף באמצעות בטון מוטבע מייצר משטח מרוצף פיזי חזק עמיד לאורך זמן ללא שקיעות ללא תזוזות ללא שברים וללא עשבים וצמחייה בלתי רצוייה הקיימת במרצפות. בנוסף לכל זה ריצוף בטון מוטבע מספק גמישות עיצוב מקסימלית ליישום כל קונספט ריצוף. חוזק הבטון המוטבע עמידותו ועיצוב המיוחד בהטבעת בטון שומרים על מראה אסתטי כל זמן וללא צורך בתחזוקה מיוחדת. מוצרי הבטון המוטבע שלנו מייצרים את המובן מאליו ומספקים אפשרות לנוף חדש במרחב נוף מבטון מוטבע מותאם אישית.

תהליכי ביצוע רצפת בטון מוטבע מוסברת בסרטוני ההדרכה שלנו , כיום ניתן להגיע לכל גוון רצוי עם צבעי הבטון שלנו ולבחור מתוך מניפת גוונים.

ריצוף בטון מוטבע הינה הדרך היחידה להשיג כל דוגמאת ריצוף רצוייה, כל האלטרנטיבות האחרות לריצוף הינן בחירה מתוך דוגמאות קיימות. ריצוף בבטון מוטבע הינו חומר ביד היוצר להשגת כל תוצאה רצוייה.

ריצוף בטון מוטבע משתלב באחידות עם שאר אלמנטים הקיימים בנוף ואינו משאיר אפשריות לשקיעה שברים וסידוק. ניתן לראות כי באפשריות הריצוף האחרות כגון אבנים אריחים וכדומה, החיבור עם אלמנטים כגון עמודים, מכסי שוחות ביוב, רהוט גן קבוע ועוד אינו שלם שבור או שוקע.

בניגוד למה שנהוג לחשוב בטון מוטבע ניתן לבצע על גבי משטח קיים מבלי לפרק אותו , זה מתאפשר הודות לאוברליי ומיקרוטופינג שלנו  אשר פותח ונועד לכך ומיושם החל מ-3 מילימטרים וחזק פי 3 מבטון . 

חברתנו מספקת את כל הכלים והמוצרים הנדרשים ליצירת משטח בטון מוטבע או קיר בטון מוטבע.

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות