08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

לקניה אונליין לחץ כאן

אבנים משתלבות קיימות בארצנו עשרות שנים אם זה מדרכות ברחובות דרך בנייני מגורים שטחים ציבוריים ,בנייני משרדים השטחים הציבוריים ועד גינות בתים ושבילים בבתים פרטיים. עם השנים דוהה צבען והן הופכות לאפורות דהויות או שחלק מהמשטח דוהה וחלק לא ועוד . בעבר היה נהוג לחשוב שכדי לחדש מדרכה או לחדש אבנים משתלבות צריך להחליף אותן עם כל העלויות ואי הנוחות הכרוכה בהחלפה .

בטון בטון מציעה שיטה זולה בהרבה ועם תוצאות מידיות לחידוש מראה מדרכות על ידי צביעה בצבע המיועד למשתלבות ולבטון בכלל.

אנו מחזיקים במניפת גוונים עם 45 גוונים שונים אותם מיישמים על ידי התזה של הצבע , בעזרת הגוונים ניתן לצבוע את המשתלבות לצבען המקורי , ואף לשנות לכל צבע רצוי .

הצבעים שלנו מיובאים מארה''ב , המראה שהם נותנים הוא טבעי לא אטום (בניגוד לצבעים אחרים ) הטקסטורה הטבעית של האבן נשמרת אודות לטכנולוגיה ננו כימית , הצבעים ידידותיים לסביבה (בעלי תעודות ופרסים ) וידדותים לאדם , בעלי כושר הצמדות מעולה , לא דוהים בעלי התנגדות UV , והתוצאות פשוט מדהימות.

 לסרטון לפני ואחרי בניין מגורים באזורי חן תל אביב לחץ כאן .

בתמונה לכל אבן משתלבת החלק העליון הוא הצבע המקורי כלומר לפני , והחלק התחתון בכל אבן הוא החלק שנצבע על ידי הגוונים שלנו כלומר אחרי.

 

בטון בטון מוכרת ומשכירה תבניות לבטון הניתן לייצר מהן מראה של משתלבות תהליך זה מתבצע יחד עם יציקת הבטון או המיקרוטופינג , תהליך זה נקרא הטבעת בטון וידוע בשם בטון מוטבע או בומנייט.

לתבנית ספציפית להטבעת בטון בצורת אבן משתלבת לחץ כאן.

לסרטון הדרכה להטבעת בטון לחץ כאן .

 

דרג מאמר זה
(2 הצבעות)

מדיה

עוד בקטגוריה זו ריצוף פנים בבטון »
מירב בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות