08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

מעגל תנועה הינו מפגש בין מספר כבישים מכיוונים שונים המייצרים תנועה חד כיווני בצורת מעגל שבמרכזו אי המכיל אלמנטים של פיתוח חוץ כגון אבנים משתלבות דשא פרחים שיחים עצים ואלמנטים עיצוביים חומות נמוכות טרסה כדים פסלים וכדומה.

מעגל תנועה מצב קיים :

מעגל תנועה או בשמו הנוסף כיכר תנועה או כיכרות תנועה כיום מכילים שילוב של אלמנטים שונים לפיתוח חוץ חיפוי הרצפה במעגל התנועה נעשה באמצעות או בשילוב של אבנים משתלבות, דשא, פרחים, צמחייה, שיחים ועצים. חיפוי טרסה וחומות הנמוכות במעגל תנועה מתבצע באמצעות קרמיקה או סוגי אריחים או אבנים שונות, לעיתים מתבצע שילוב של טוף אדני רכבת שברי חרס במקטעים שונים במעגל התנועה.

התוצאות הקיימות: מעגלי התנועה והכיכרות מושקעים מטופחים ומעוצבים, במעגלי התנועה הגדולים ישנו שימוש רב במדשאות הדורשים תחזוקה תמידית וצריכת מים כפי הנדרש בטיפוח מדשאה.

מעגל תנועה המוצרים שלנו :

אנו מספקים בטון מעוצב כאופציה נוספת לשילוב במעגל תנועה. הבטון המעוצב במעגל התנועה אם בריצוף ואם בחיפוי נותן ביידי מתכנן מעגל התנועה כלי חדש להשגת קונספט מעגל תנועה כפי שתוכנן. הבטון המעוצב שלנו יכול להשתלב בחיפוי רצפהת חלקים ממעגל התנועה או בחיפוי רצפת מעגל התנועה כולה.

התוצאות שלנו: דגמי הבטון המעוצב שלנו הינם אלמנט עיצובי בפני עצמו שילוב של עצים צמחייה ותאורה מייצרים מעגל תנועה עם אמירה מעגל תנועה עם קונספט אחר ייחודי ובולט. במעגלי התנועה הגדולים הבטון המעוצב שלנו מצמצם מדשאות תוך שמירה ושדרוג אסטטיקה של מעגל התנועה. המוצרי בטון מעוצב שלנו אינם דורשים תחזוקה עמידים לתנאי מזג האוויר וחזקים כמו בטון ! ( שברי הכל מבטון )

באמצעות מוצרי הבטון המעוצב שלנו ניתן ליישם ולייצר אין סוף דוגמאות ושילובים והכל עלפי קונספט ארכיטקטוני של מתכנן הערים או אדריכל הנוף או מעצב החוץ של מעגל התנועה, לנוחיותם דוגמאות ליישום מוצרינו במעגלי תנועה וכיכרות.

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
עוד בקטגוריה זו « שבילים אי תנועה »
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות