08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

שביל הינו דרך המובילה ממקום אחד למקום אחר, השביל מרוצף בסוגי אבנים שונות או שביל בטון. ניתן למצוא שבילים כמעט בכל מקום בפארקים ציבוריים, שבילים בגינות ציבוריות, שבילים במתקנים ציבוריים, בתי ספר גני ילדים ועוד המון דוגמאות לשביל במבנים ומתקנים שונים.

ריצוף שבילים מצב קיים :

גם למטרת ריצוף שבילים הורגל המגזר לציבורי להשתמש באבנים משתלבות כדוגמאת "אקרשטיין" לריצוף שבילים ורחבות בפארקים וגינות. סיור קצר בשביל השכונתי הקרוב מגלה מצב של אבנים שקועות שזזו ממקומם שברים, צמחייה העולה ממרווחי האבנים המשתלבות וחיבור בלתי אסתטי עם שוחות ביוב בזק ואחר.

התוצאות הקיימות: ריצוף שבילים באבנים משתלבות במתקנים ציבוריים מבני ציבור פארקים בתי ספר גני ילדים וכד', אינו עמיד לאורך זמן פיזית והאסתטיקה של השביל מאבדת תוך זמן קצר את מראה החדש והנקי ומגלה במקומו מראה מיושן ומוזנח. הדבר נכון שבעתיים בשבילים הם תנועת הולכי רגל רבה כגון שביל בבית ספר שביל בבית חולים מדרחוב וכדומה.

ריצוף שביל המוצרים שלנו :

אנו מספקים לשוק אלטרנטיבה לריצוף שבילים באמצעות בטון המעוצב טכנולוגייה כלים וידיי אומן, תהליך העבודה הינו פשטני ומהיר טכנולוגי ויעיל.

התוצאות שלנו: משטח שביל רחבה מבטון מעוצב one piece פיזי חזק אמיד לאורך זמן ללא שקיעות ללא תזוזות ללא שברים ללא צמחייה עולה ובנוסף לכל זה גמישות העיצוב בבטון ליישום כל קונספט חיפוי שביל . חוזק הבטון עמידותו ועיצוב המיוחד בבטון שומרים על מראה אסתטי לאורך זמן ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

כאמור באמצעות מוצרי הבטון המעוצב שלנו ניתן ליישם ולייצר אין סוף דוגמאות לבטון מעוצב ( גם הדגמים הקיימים ) והכל עלפי קונספט ארכיטקטוני של מתכנן הערים או אדריכל הנוף או מעצב החוץ של שביל באשר הוא. לנוחיותם דוגמאות ליישום מוצרינו בשבילים.

דרג מאמר זה
(1 הצבעה)
עוד בקטגוריה זו « גינות מעגל תנועה »
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות