08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שני, 08 אפריל 2013 17:48

קירות מעוצבים

קיר הינו אלמנט המשמש להפרדה במבנה בין שני חלקים פנימיים או פנימי וחיצוני החלק החיצנוי של הקיר נקרא קיר חוץ, קירות בדר"כ מחופים בצבעים ובגוונים שונים בקירות מסויימים בפנים מבנה או בחלקו החיצוני מבוצע אלנט עיצובי אחר קיר מעוצב וזאת על מנת לייחד ולבדל את קירות מסויימים משאר הקירות כאלמנט דקורטיבי קיר מעוצב.

חיפוי קירות מעוצבים מצב קיים:

חיפוי קירות במצב הקיים בשוק נעשה ע"י חומרים שונים:

חיפוי קיר פנים - עיצוב קיר פנימי נעשה לרוב ע"י שימוש בתערובת צבע בעלת מרקם גס יותר ושילוב של חומרים נוספים כגון זכוכית גרוסה, אלומניום גרוס וכדומה. עיצוב קירות פנים נעשה גם ע"י שימוש באבני חפוי או חיפוי באריחים אחרים. במבני ציבור בניניי משרדים מסעדות פאבים מבני מסחר וחניות ניתן לראות שימוש נרחב יותר בקירות מעוצבים.

חיפוי קיר חוץ - עיצוב קיר חיצוני נעשה לרוב ע"י שימוש בטייח צבעוני, בעיצוב קירות חוץ נעשה גם שימוש באבני חיפוי חוץ באריחים לחיפוי חוץ.

התוצאה הקיימת: ניתן למצוא קירות מעוצבים נאים, עיצוב קירות הפנים והחוץ הינו די שבלוני חומרים לעיצוב קירות די מוגבלים גם הם, כמוכן בדר"כ עליות ביצוע קירות מעוצבים גבוות מאד.

חיפוי קירות מעוצבים המוצרים שלנו:

הקירות המעוצבים שלנו כולם עשויים מתערובת בטון, מתאימים לחיפוי קירות פנים וחיפוי קירות חוץ כמוכן לחיפוי עמודים ואלמנטים מיוחדים.

חיפוי קיר מעוצב פנים וחיפוי פנים מעוצב חוץ - נעשים על ידנו באותם חומרים לא כל דוגמת פנים מתאימה לדוגמאת חוץ אך ניתן ליישם כל דוגמא לפנים ולחוץ עמידות החומרים מתאימה לקירות מעוצבים לפנים וחוץ מוצרים שלנו ניתן לעצב את הקירות הפנמיים והחיצוניים בהתאמה לאווירה הרצוייה וניתן ליישם כל קונספט קיר מעוצב בכל דרך או שילוב.

התוצאות שלנו: דגמי הבטון המעוצב שלנו כפי שמופיעים בדוגמאות הינם יותר מאלמנט עיצובי שילוב של רהוט החדר / החצר לקיר המעוצב שלנו מייצרים חלל מעוצב עם אלמנט מוביל ברור. הקיר באמצעות בטון מעוצב מגשים את קונספט הנבחר לחלל. גמישות הגוונים, טקסטורה, מרקם ושילוב בינהם נותן למתכנן אפשרות ליישם כל רעיון והגשמים עיצוב וסגנון.

באמצעות המוצרים שלנו ניתן ליישם אין סוף דוגמאות ושילובים ועל פי כל קונספט ארכיטקטוני של מעצב הפנים או מעצב החוץ, לנוחיותם דוגמאות ליישום מוצרינו בקירות מעוצבים לפנים ולחוץ.

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
עוד בקטגוריה זו מבואה / לובי »
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות