08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שני, 08 אפריל 2013 17:49

בתים מבנים וחומות

מבנה הינו גוף מחובר קבע לקרקע כגון בית, בניין מגורים, בניין משרדים, מבנה תעשיה, מבנה אחסנה, מוסד ציבורי וכדומה.

חיפוי מבנים ובתים מצב קיים:

חיפוי בתים וחיפוי מבנים אחרים במצב הקיים נעשה שימוש בצבע גמיש לצביעת חוץ או בטיח צבעוני הידוע בשמו שליכט צבעוני או באבני חפוי כדוגמת קרמיקה גרניט פורצלן שיש ו/או חיפוי סוגי אריחים דומים לחיפוי מבנים. בבתי מגורים נמוכים ניתן למצוא לרוב את הצבע הגמיש, טייח הצבעוני, שיש ואבני חיפוי אחרות כגון אבנים מתורבתות. בבתי מגורים גבוהים ובמבנים ציבוריים בעלי אופי מסחרי ניתן למצוא חיפוי מבנים באריחי קרמיקה או חיפוי מבנים באריחי גרניט פורצלן וכן שילוב שלהם באלמנטים נוספים כגון קיר מסך חיפוי אלומניום וכדומה.

התוצאה הקיימת: חומת הפרדה מחופה אבן חיפוי או בקרמיקה תוצאה סבירה מגוון מועט של דוגמאות. במבחן הזמן ניתן למצוא התנתקות אריחים ונפילה, משקל האריחים בשילוב חומר ההדבקה, עירבובו, אופן המריחה מלא / חלול וביצוע הרובה בפוגות שנוצרו, כל אלו הינם מרכיבים קריטיים לנפילת אריחים מחומות ההפרדה. התופעה ידוע וניתן למצוא אותה במקומות רבים בחומות לאורך כבישי ישראל במתקנים ציבוריים בקירות הפרדה וחומות בכלל.

חיפוי מבנים ובתים המוצרים שלנו:

הבטון המעוצב שלנו מתאים לחיפוי בתים ומבנים בבטון מוטבע, הבטון המעוצב שלנו בא במקום טייח שחור ושליכט המבוצע על קיר בלוקים חשוף. במריחה אחת של הבטון המעוצב מבוצעות כל הפעולות יחד טייח שחור שליכט ואלמנט גמר הקיר בטון מוטבע עלפי בחירה והכל מתאים לבית או לבמבנה. אנו מבצעים מריחת / התזה של טיט טייח רגיל ובאמצעות חומרים טכנולוגייה כלים וידיי אומן מייצרים תוצאות חיפוי בתים ומבנים יחודיות. תהליך העבודה הינו מבוסס טכנולוגיה ויעיל.

התוצאה שלנו: חיפוי בתים וחיפוי מבנים באמצעות הבטון המוטבע שלנו מספק תוצאה מקסימלית למימוש רעיון עיצובי בחזית מבנה או בחלק אחר שלו. באמצעות הבטון המוטבע שלנו ניתן להשיג תוצאות יחודיות שאף אריח או קרמיקה או אבן יכולים להנפיק. חיפוי באמצעות בטון מוטבע מספק חיפוי אחיד קל חזק אמיד לאורך זמן כמו טייח רגיל שניתן למצוא כמעט בכל בית או מבנה. חיפוי ההמבנה או חלקו בטון מוטבע מייצר מצב של one piece עם מרכיב הבלוק או הבטון של המבנה או הבית ו one piece עם עצמו התוצאה המתקבלת הינה גוש שלם אחד לא נופל עמיד ובטוח. חיפוי באמצעות בטון מוטבע ניתן ליישם בדגמים ובגוונים שונים על פי בחירה כמוכן ניתן להתאים דגם בטון מוטבע או לייצר דגם חדש והכל בהתאמה לאופי המבנה קונספט העיצוב והאלמנט המחופה.

באמצעות המוצרים שלנו ניתן ליישם גם דוגמאות הקיימות בשוק כאריחים או אבנים ובנוסף אליהם ניתן לייצר עוד אין סוף דוגמאות ושילובים והכל עלפי קונספט ארכיטקטוני של אדריכל המבנה ומעצב מבנה , לנוחיותם דוגמאות ליישום מוצרינו בחיפוי בתים ומבנים.

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
עוד בקטגוריה זו « חדרי מדרגות
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות