08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
חמישי, 20 יוני 2013 09:05

משפצים יזמים, בעלי בתים, בעלי מבנים למגורים ומשרדים

החומרים שלנו משולבים במגוון של עיצובים לפנים וחוץ רצפה או קיר.קירות מעוצבים, באמצעות תערובת הצמנט שניתנת למריחה ועיצוב לשלל דוגמאות וגוונים של קיר חשוף אדריכלי. ציפוי ויצירת רצפת בטון בעובי דק על גבי כל תשתית קיימת בעובי דק של 3 מ"מ ומבלי צורך בפירוק, לפנים או חוץ.

דירה, בית, חנות, משרד רצפה או קיר  החומרים שלנו משולבים במגוון של אפשרויות לעיצוב פנים וחוץ רצפה או קיר.

- קירות מעוצבים, באמצעות תערובת הצמנט שניתנת למריחה ועיצוב לשלל דוגמאות אבן ושילוב של רעיונות, גימור הדגם באמצעות הצבעי הבטון שלנו מאפשרים עבודת אומנות אמתית עם כניסה לפרטים ממש קטנים שעושים את השינוי. לדוגמא קיר בריקים ישן עם טפטוף של מים קבוע עליו שמייצר ירוקת על במיקום מסוים שעליו יש נזילת מים קבוע.

- רצפת בטון ישנה ניתנת לשינוי באמצעות מריחה או התזה של שכבת אוברלי על גבי הבטון הקיים בעובי מינימלי, ניתן להחליק להטביע טקסטורה או להשאיר במרקם מותז,  הצביעה בצבעי הבטון שאנו מציעים על יבש עם יכולת שליטה מלאה בצבע.

- רצפת בטון מוחלקת, לאחר ביצוע ההחלקה וייבוש מלא ניתן להשתמש בגוונים שלנו לבטון על מנת להשיג את הגוון הרצוי לרצפה, ניתן לשלב גוונים ולהגיע למרקמים ושילובים והכל בהתאם לקו העיצוב.

- אלמנטים בריהוט פנים וחוץ יכולים לשלב בטון, ספסלים , משטח כסא, משטח שולחן, מדף ועוד.

 לסיכום, אם אתה לא מכיר את החומרים שלנו, רגע לפני שאתה ממעצב את הנכס שלך אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ולשמוע עוד פרטים על הדברים שניתן להשיג באמצעות החומרים שאנו משווקים,  אל תהסס צור עמנו קשר.

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות