08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
ראשון, 23 יוני 2013 17:37

קבלני גינון וקבלני פיתוח

הידע שלנו מיועד בדיוק בשבילכם ומתאים ליישום אפליקציות בפיתוח נוף, עיצוב גינות, מסלעות גן, אבני מדרך ושבילים ועוד... באמצעות החומרים הכלים והידע שאנו חולקים אנו מאפשרים לכם להציע ללקוחותיכם מניפת פתרונות לגן המושלם והכל תחת ביצוע ישיר שלכם כחלק משרות הפיתוח וגינון אותו אתם מספקים.

עיצוב גינות, מסלעות גן, אבני מדרך ושבילים באמצעות בטון משמשים לאלמנטים בפיתוח הגינות החומרים שאנו משווקים מיועדים בדיוק ליישום אפליקציות עיצוב ופיתוח נוף וגינות .

אם עוד לא נחשפתם לחומרים שלנו להלן סקירה והסבר על אופן ביצוע לחומרים, צבעים וכלים שניתן להשיג אצלנו ומתאימים במיוחד לשימושכם בפיתוח הגינות:

תערובת הצמנט שלנו מיועדת לעיצוב מסלעות באמצעות כרסום ידני והטבעת טקסטורה. לאחר בניית המודל בקלקר או חומר דומה, ניתן למרוח את התערובת האוברליי שלנו ולעבד אותה בהטבעת טקסטורה וכרסום ידני. החומר מתערבב למצב דומה לבצק ולאחר מריחה ודבקה על הקלקל ניתן לטביע ( באמצעות תבנית טקסטורה ) את מראה הסלע. לאחר מכן ניתן לחלק את המסלעה לאבנים, בדר"כ זה מתבצע ידנית ע"י כירסום פוגות לחלוקת סלעים. ניתן להשיג את התערובת על בסיס לבן או אפור. ( ניתן גם להשיג תערובת צבע לגיוון העסה בשלמותה ל 11 סוגי צבעים שונים.

פיגמנטציה של המסלעה מתבצעת על יבש, ז"א רק לאחר יבוש החומר קבלת מרקם המסלעה וחלוקת האבנים, ניתן  ליישם את הצבעים שלנו לבטון. אנו מצעים 32 סוגי צבעים המיועדים לצמנט בטון וטיט, הצבעים מיועדים לצביעת בטון תוך הדגשה של מרקם האבן מתוך תערובת הצמנט, ז"א מראה האבן נשמר ומקבל את לצבע שנמרח על המסלעה. כמוכן אנו מציעים עוד 11 תוספים מיוחדים להדגשים בסלע, כמו ברונזה זהב פנינה שנהב פליפ פלופ ועוד.

הצבעים כולם על בסיס מים, אקולוגיים וידודתיים לסביבה, היצרן בארה"ב מומחה בצבע לבטון משנת 1929, שולט בתחום הצבעים לגננים ועיצוב מסלעות ופסלים בארה"ב ואמריקה. אלו החומרים הכי טובים בתחום.

כלי הטבעה וטקסטורה למסלעות אבני מדרך ושבילים.

 אל תהסס צור קשר לשאלות נוספות וקבלת הסברים נוספים על החומרים ואופן יישום.

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות