08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

הטבעה וטקסטורה בבטון


אפשר להטביע כמעט כל דגם או טקסטורה בבטון, אנו מביאים קדמת הטכנולוגיה ביישומי הטבעת בטון לרצפה או קיר ומנגישים אותה לכל אחד, לקבלנים או לביצוע עצמי. תבניות הטבעה איכותיות בשילוב צבעי בטון איכותיים יעצבו דגמי בטון מוטבע מדהימים כגון טקסטורות סלעים מגוונים, דגמים של אבנים וסלעים, בריקים, לבנים, אריחים או דגמי דק וחלוקי נחל. הטבעה בבטון אינה מוגבלת עיצובית, אפשר לעשות כמעט הכל. אנו מציגים כאן מגוון אפשריות להטבעה וטקסטורה ברצפות  או בקירות.

מרקם וטקסטורה

מרקם וטקסטורה

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן

תבניות טקסטורה להטבעת בטון מייצרות משטח מוטבע ללא חיתוכים ( פוגות ) בדר׳׳כ המשטח מדמה מרקם של סוגי סלע ואבן כגון גרניט צפחה כורכרית וכדומה. חותמות הטקסטורה שלנו מדוייקות ומאפשרות להשיג מראה סלעי מושלם בדגמים שונים. החותמות זמינות אצלנו לשימוש מיידי ובגדלים נוחים החל מ 60x60 ס''מ עד 120x120 ס''מ ובסט של 3-5 תבניות כך שכל מהלך של הסט מייצר שטח של בין 1.5-3 מטר מרובע בכל מהלך. להלן דוגמאות לתבניות מרקם וטקסטורה להטבעה בבטון.

צפה במאמרים..
תבניות אבן וסלע

תבניות אבן וסלע

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן

אפשריות להטבעת דגמים של אבנים וסלעים בבטון הינם בלתי מוגבלות, כל סוג של סלע או שלובי סלעים ניתן ליישום כך שהטבעת סלעים בבטון בריצוף או בחיפוי נפוצה בעולם אך יותר מחיפוי או ריצוף באבן אמיתית. זה פשוט קל נח יותר זול יותר וניתן גם ליישום עצמי, כל מה שצריך זה תבניות בדגמי סלע איכותיות, צבעי בטון איכותיים ויצירתיות. אצלנו קיימים בהישג יש ומייד מגוון רחב של תבניות דגמי הסלע והאבן. אנו מציגים כאן חותמות ותבניות בצורות של סלע ואבן מוטבעים בבטון ברצםה או קיר.

צפה במאמרים..
תבניות מיוחדות

תבניות מיוחדות

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן

בהטבעת בטון אין גבול מחשבתי להתאמת העיצוב לסביבת המעוצב כמוכן ניתן לענות כמעט על צורך או רעיון של לקוח או אדריכל.  תבניות דק, חלוקי נחל אבנים וסוגי בריקים מיוחדים. גם שילוב של תבניות יכול להשיג פני משטח של בטון מוטבע לדוגמא משטח אריחים ומשטח דק סמוכים זה לזה ומשתלבים אחד בתוך השני ומייצרים חלל אחד אך חלוקה דמיונית של אזורים שונים. חותמות איכותיות חומרי עזר להטבעה וכמובן צבעי בטון מותאמים, הכל אצלנו בהישג יד מיידי.

צפה במאמרים..
תבניות בריקים ומשתלבת

תבניות בריקים ומשתלבת

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן

בסגנון העיצוב האירופאי וגם בארה״ב דוגמאות הבריקים על קירות בהטבעת בטון נמצאים כמעט בכל מקום, החל מחיפוי חיצוני מלא דרך קירות פנים מעוצבים וגם בחיפוי חלקי או מלא של קירות פנים או חוץ. בארץ קירות הבריקים משמשים בדרך כלל בקירות הדגש בחללים כמו קיר יחודי בלובי בניין, סלון, חנות, מסעדה... כמוכן כקיר חיפוי חיצוני גם הוא בהדגש כגון מבואת כניסה או קיר חזית. באמצעות תבניות בריקים מייצרים במריחת טיט או אוברלי דגם בריקים בצורה פשוטה ומשיגים את מראה הבריק האותנטי מבלי להשקיע את סכומי הכסף ברכישה והדבקה. מגוון תבניות למגוון סגנונות מייצרים מראה בריקים מודרני, עתיק, שבור חלק או מיושן. שילוב הצבעים וההדגשים בבריק מאפשרים להשיג כמעט כל מראה בכל גוון או התאמת צבע. למעשה הבריקים בהטבעת בטון נראים אף יותר אותנטים מבריקים. בריקים לריצוף הם בעצם אותם אבנים משתלבות המוכרות לכולנו, גם כאן השימוש בתבניות בריקים דמוי המשתלבות המוכרות ישיגו את אותה התוצאה במראה מושלם אף יותר ויכולת שליטה בעיצוב והגוון. 

צפה במאמרים..
תבניות אריחים

תבניות אריחים

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן

רבים נוטים לרצף משטחי גינה או מבואה או שבילים באריחי קרמיקה על גבי יציקת הבטון הבסיסית, גם כאן תבניות האריחים להטבעת בטון יספקו מראה אריחים מושלם מבלי לקנות קרמיקה, דבק להדבקה ורצף לעבודה. באמצעות הטבעת הבטון בחותמות  דגמי אריחים ניתן להשיג מראה אריחים מושלם שמותאם לסביבת העיצוב הכללית, גם כאן אפשריות העיצוב אינסופיות, יש משהו מגביל מחשבתית שאין ערך או חשיבה בכלל של אפשרות לעיצוב ממשי באמצעות אריחים. הטבעת דגמי אריחים בבטון ויישום הצבע לבטון במראה אותנטי במצב שהבטון יבש, מאפשרת להתאים בצורה מושלמת את גוון הרצפה / אריחים לסביבת הריצוף בצורה מושלמת. מגוון רחב של של דגמי חותמות לבטון איכותיות בצורת אריחים להטבעה, אצלנו להשיג באספקה מיידית להשכרה או מכירה.

צפה במאמרים..
לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן בטון של היום כבר לא חומר נוקשה ואפור כמו שהינו רגילים לחשוב , ניתן לעצב בטון על ידי הטבעת בטון בתהליך יציקת הבטון , אם קיים משטח ניתן למרוח מיקרוטופינג ואוברליי ולבצע הטבעת בטון. בטון בטון מספקת את כל החומרים וכלי ההטבעה הנדרשים לצורך…
קיר בדוגמת קרשים - קירות בדוגמת פירוק טפסנות - בטון חשוף דמוי עץ . בשנים האחרונות יותר ויותר אדריכלים משתמשים בבטון כאלמנט דקורטיבי בפרוייקטים.קירות בדוגמת קרשים , בטון חשוף בתבניות קרשים , בטון דמוי עץ על גבי קיר , נחשבים היום ל" טרינד החם " ביותר בעולם העיצוב . בטון…
לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן בטון של היום כבר לא חומר נוקשה ואפור כמו שהינו רגילים לחשוב , ניתן לעצב בטון על ידי הטבעת בטון בתהליך יציקת הבטון , אם קיים משטח ניתן למרוח מיקרוטופינג ואוברליי ולבצע הטבעת בטון. בטון בטון מספקת את כל החומרים וכלי ההטבעה הנדרשים לצורך עיצוב…
לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן בטון של היום כבר לא חומר נוקשה ואפור כמו שהינו רגילים לחשוב , ניתן לעצב בטון על ידי הטבעת בטון בתהליך יציקת הבטון , אם קיים משטח ניתן למרוח מיקרוטופינג ואוברליי ולבצע הטבעת בטון. בטון בטון מספקת את כל החומרים וכלי ההטבעה הנדרשים לצורך עיצוב…

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות