08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שלישי, 14 אוקטובר 2014 09:53

קרשים וטפסנות

קיר בדוגמת קרשים - קירות בדוגמת פירוק טפסנות - בטון חשוף דמוי עץ .

בשנים האחרונות יותר ויותר אדריכלים משתמשים בבטון כאלמנט דקורטיבי בפרוייקטים.
קירות בדוגמת קרשים , בטון חשוף בתבניות קרשים , בטון דמוי עץ על גבי קיר , נחשבים היום ל" טרינד החם " ביותר בעולם העיצוב .


בטון בטון מספקת את כל החומרים והכלים לצורך יצירת הקירות האדריכליים למיניהם כבר מספר שנים , ודואגת לעדכן את מוצריה באופן שוטף מפסגת תחום הבטון הדקורטיבי בארה''ב ואירופה . המגוון הרחב של דוגמאות הפלאנקים שלנו , הטקסטורות העשירות והאיכותיות של התבניות השונות , בתוספת חומר המריחה האיכותי והעשיר לא משאירים ספק לרמת הגימור , וכל זה תוך כדי חסכון משמעותי ביותר לעומת אופציות אחרות.


על התהליך בקצרה :


בתמונות שלפניכם בוצעה מריחת תערובת צמנטית בתוספת מיקרוטופינג ואוברליי של בטון בטון .


חומר המריחה :

האוברליי מעניק מרקם משחתי לתערובת הצמנטית (בדומה לפלסטלינה) , ומאפשר העברת טקסטורות עדינות וגסות מהתבנית לקיר , האוברליי תורם למריחה קלה,מוסיף חוזק ,ומוסיף יכולת הצמדות משופרת לתערובת . בנוסף האוברליי משפר את גוון התערובת .


הטבעת הפלאנקים :

לצורך יצירת הקרשים על גבי הקיר נעשה שימוש בתבניות הטבעה של בטון בטון המותאמות לעבודה על קירות וליישומים וורטיקליים בכל צורה , זמינות במלאי ( רכישה או השכרת התבניות ) מספר סוגים של דוגמאות עץ , בעוביים שונים , בדוגמאות שונות , כגון קרש עתיק, קרש חדש, אדני רכבת , עץ דק ועוד . בנוסף אנו מחזיקים במלאי רולרים מיוחדים ליצירת טקסטורות שונות של קרשים ועצים .


אחרי הייבוש :

צביעת התערובת אחרי הייבוש עם בטון בטון קולור ( אם חפצים ) יעניק לקיר מראה טבעי ואיכותי בגוון הנבחר , הצבעים פותחו בטכנולוגיה ננו מתקדמת שאינה מסתירה את הטקסטורה של ההטבעה , החומר חודר לבטון ומתמזג יחד עם הבטון והגוון הטבעי שלו . מניפת גוונים בעלת 33 גוונים המתחברים בינם לבין עצמם , ניתן לקסטם כל גוון רצוי .


הגנה :

סילר לבטון בגימור מבריק או מאט .


כל החומרים הנ"ל פותחו "לעבוד" יחד בהרמוניה .

 

כל המוצרים ניתנים לרכישה באתר.

דרג מאמר זה
(1 הצבעה)
עוד בקטגוריה זו « חלוקי נחל
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות