08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

דיימונד סקוצ פד

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
סקוצ יהלום פרו 5 שלבים
קוד טכני / מק"ט:SA-D-S-pad
מחיר
מחיר 80 ₪
מע"מ 14 ₪
מחיר כולל מע"מ 94 ₪


במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

מערכת סקוצ יהלום פרו מותאמת לתחזוקת וחידוש של משטחי בטון מוחלק, בטון מלוטש, רצפות טרצו, מיקרוטופינג, רצפות אפוקסי ( resin floor ), אבן טבעית, אריחים, קרמיקה ועוד, זוהי מערכת פשוטה ליישום באמצעות טכנולוגיית רפידות סקוץ עם פתיתי יהלום המתחברת כמעט על כל סוג של מכונה כגון מכונת פוליש, מכונת ליטוש, היי ספיד, מכונת ניקוי וכדומה. רפידות הדיימונד סקוץ ניתנות ליישום על בסיס יבש וגם על בסיס רטוב. מערכת הדיימונד סקוץ מתאימה ליישום על משטחי בטון עם סילר וללא סילר ושימוש בה מאפשר הברקת משטחי בטון מבלי להסיר שכבות הגנה קיימות ומבלי לייצר חספוס במשטח הקיים

                                                                          

מדריך שיקום ותחזוקת רצפות:

תחזוקת בטון מלוטש  - ניקוי יומי עם דיימונד סקוץ  BUFF הברקה וזאת באמצעות מכונת ניקוי. ניקוי תקופתי עם סקוץ BUFF הברקה ( שבועי פעם בחודש אול פי צורך ) רצוי לבצע אמצעות מכונת היי ספיד. באזורים בעלי תנועה גבוה להשתמש ב דיימונד סקוץ  1800.

תחזוקת בטון מוחלק -  ניקוי יומי עם דיימונד סקוץ 1800 או  BUFF הברקה לפי הצורך וזאת באמצעות מכונת ניקוי. ניקוי תקופתי עם דיימונד סקוץ 1800 / BUFF הברקה ( שבועי פעם בחודש אול פי צורך ) רצוי לבצע אמצעות מכונת היי ספיד.

שחזור ושיקום בטון מלוטש או מוחלק - לשיקום קל יש להתחיל עם דימונד סקוץ 800 או 1800 לפי הצורך, לשיקום בינוני יש להתחיל עם דימונד סקוץ גרעין 400. שימוש במכונת היי ספיד יאפשר תוצאות מהירות וברק גבוה יותר.

תחזוקת רצפות אפוקסי, פוליספרטיק ושרפים נוספים -  ניקוי יומי עם דיימונד סקוץ גרעין 1800 ו BUFFING הברקה.

תחזוקת אבן טבעית - ניקוי יומי עם דיימונד סקוץ  BUFF הברקה וזאת באמצעות מכונת ניקוי, גרעין נמוך יותר ניתן לשימוש בהתאם לרמת פני המשטח הקיים והצורך בהתאמה.

תחזוקת אריחי קרמיקה - ניקוי יומי עם דיימונד סקוץ גרעין 800 , 1800 ו  BUFF הברקה וזאת באמצעות מכונת ניקוי.

 

חשוב: אם אתם משתמשים בתוסף נוזלי / יבש לניקוי או הברקה, יש לפעול פי הוראות יצרן וחומר, שימוש בחומר רב מדי ו/או לא לפי הוראות יצרן עלול לגרום לשאריות שישארו על המשטח ולהפריע לברק הטבעי של הרצפה.

תהליך תחזוקה אופן השימוש:

1. לפני היישום לטאטא ולנגב אבק, פני השטח חייבים להיות נקיים וללא לכלוך.

2. לפני היישום מלא את מיכל המים במים קרים וחומר הבקרה / ניקוי ביחס הערבוב הספציפי ( לפי הוראות יצרן חומרים ) , הרכב את רפידות הדיימונד סקוץ שהצד המודפס של הרפידות פונה כלפי מעלה.

3. התחל בתהליך הקרצוף במהירות סיבוב בינונית ואפשר לפד לקרצף כראוי את הרצפה, עבור עם סמרטוט נקי או פד לטשטש סימנים של שבילים או שלוליות מים מאחורי המכונה. לפני תנועת הולכי רגל הרצפה חייבת להיות יבשה.

4. ניקוי רפידות דיימונד סקוץ - הסר רפידות מהמגכונה בגמר השימוש ואפשר להם להתייבש באוויר, לקבלת תוצאות טובות החלף רפידות דיימונד סקוץ כל כמה שבועות או לפי הצורך בהתאמה.

 

צחצוח תקופתי מומלץ 3 פעמים בשבוע אך ניתן להיישם בהתאמה לתנאי הרצפה ואופן השימוש היומי בה. על מנת להשיג הברקה מוגברת בעונת החורף ניתן להחליף את הדיימונד סקוץ BUFF הברקה ב דיימונד סקוץ גרעין 800

1. לפני היישום לטאטא ולנגב אבק, פני השטח חייבים להיות נקיים וללא לכלוך.

2. הרכב את רפידות הדיימונד סקוץ שהצד המודפס של הרפידות פונה כלפי מעלה.

3. להשגת תוצאות טובות יותר מומלץ להתחיל המקום בו הסתיימה עבודת הצחצוח בפעם האחרונה שבוצע, עבודה בכיוון הפוך תמקסם  את אפקטביות הרפידות ותוצאות הרצפה.

4. ניקוי רפידות דיימונד סקוץ - הסר רפידות מהמגכונה בגמר השימוש ואפשר להם להתייבש באוויר, לקבלת תוצאות טובות החלף רפידות דיימונד סקוץ כל כמה שבועות או לפי הצורך בהתאמה.

 

חידוש סילר - תחזוקת במשטחי בטון תאריך את אורך חיי המשטח ותאפשר חידוש תקופתי של סילר  כל 3-5 שנים.

 

קיים בגרעין 220, 400, 800, 1600, ו BUFF הברקה

קיים בגדלים "7, "8, "9, "12, "13, "14, "15, "16, "17, "18, "21, "24, "27

ניתן לרכוש גם בחבילות של 5 יחידות

 

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות