08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

מסיר סילר - סטריפר

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
סטריפר מפשיט ציפויים מקצועי לבטון 4 ליטר
קוד טכני / מק"ט:BB-Coating Stripper
מחיר
מחיר 670 ₪
מע"מ 114 ₪
מחיר כולל מע"מ 784 ₪
במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

COATING STRIPPER

מסיר סילר על בסיס מים בעל VOC  נמוך במיוחד ומיועד להסרת סילרים , הסרת לכות , הסרת לטקס, הסרת צבעים והסרת צפויים נוספים על בסיס ממיסים נדיפים. מסיר סילר מבטון, לבנים, אבנים טבעיות, עץ ועוד. מסיר הסילר שלנו הינו פתרון מצויין כאשר הסרה באמצעות ליטוש אינה אופציה ומיוחד שיש חשיבות בבטיחות העובד בזמן הסרת הסילר.

• על בסיס מים / ללא דליקים
• קל לשימוש
• נשטף עם מים וסבון או אלכוהול.
• ללא רעילים / מזהמי אוויר מסוכנים
• ביצועים מעולים
• ריח נמוך
• חד שלבי תוצאה בין לילה.

שימוש מומלץ: כל הסרת ציפוי שאינו מבוססת עופרת

כיסוי לגלון: 10-20 מ"ר תלוי בסוג של הציפוי, אופן בניית ציפוי ועובי הציפוי.

הוראות אחסון : 4-32 מעלות צלסיוס.

חיי מדף: קופסה סגורה שנתיים.

COATING STRIPPER

הוראות שימוש:

הוראות אילו ניתנות כסיוע בקביעת הכנת שטח נכונה. (לא לשטח ספציפי)

הסר חלקיקים רופפים מהשטח המיועד להסרה / הפשטה . עיין בגיליון נתוני בטיחות למידע רפואי / בטיחות חשובה לפני השימוש. פעל לפי נהלי בטיחות נאותים בכל העת בזמן הטיפול במוצר זה.


לא לאסוף את שאריות הפסולת שהוסרה (צבע/ סילר והמסיר)  במיכלי מתכת . יש להשתמש במכלי פלסטיק בלבד.

 1. מומלץ תמיד להכין אזור בדיקה בעוביים שונים של המסיר לפני יישום מלא. בדיקה זאת  תאפשר לדעת את הזמן הנדרש להשלמה, שימוש למטר מרובע משוער והתאמתו של מוצר לצבע והמצע.
 2. מומלץ תמיד להגן על אזורים שבם ההסרה אינה  רצוייה, זה כולל משטחים סמוכים באמצעות יריעות פלסטיק (פוליאתילן) שיגנו על המשטחים בצורה יעילה מאוד כמוכן באמצעות  שתי שכבות של סרט דביק ולהסיר את השכבה העליונה מייד לאחר היישום מכיוון שהמסיר עלול להספג בסרט הדביר ולייצר נזק בשכבה מתחתיה. מומלץ תמיד לרסס את כל הצמחים וצמחייה בנדיבות במים לפני ואחרי היישום. כמוכן כיסוי צמחייה עדינה, כדי למנוע נזק.
 3. ערבוב: מומלץ לערבב  היטב את המסיר עד שהוא הופך למרקם הומוגני, בדרך כלל 2-5 דקות. לא לנער ולא לדלל. ניתן ליישם באמצעות איירלס עמיד כימיקלים כשהוא נקי משאריות, מברשת, רולר, או מגרד .
 4. הזמן הדרוש לחדירה משתנה בהתאם לסוג של הסילר הצבע, או השכבה שיש ברצונכם להסיר וכמוכן טמפרטורה עבודה . רוב המערכות דורשות 2 עד 24 שעות זמן עבודה של המסיר על המשטח  וזאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הזמן ההמתנה ועובי המריחה של המסיר שנדרש ביישום יקבע אך ורק על ידי אזור בדיקה
 5.  מריחת המסיר במשטחים אופקיים באמצעות רולר בלבד, יש ליישם שכבה ראשונה למצב כיסוי של המשטח שלא יראה, להמתין 5-30 דקות וליישם עוד שכבה של המסיר על.
 6. כאשר יש מספר שכבות של צבע/ סילר / לכה להסרה יש ליישם את ההסרה בשכבות.
 7. המסיר נועד להשאר רטוב 48 שעות, יחד עם זאת שימוש בתנאי חוץ ושמש מופרזת עשויים לזרז את זמו הייבוש של המסיר, במצב זה במידה ולא הוסר החומר מהמשטח הרצוי יש לחיל שוב את המסיר עם המשטח.
 8. השלמת עבודת הסרת הסילר / צבע / לכה... יכולה להיות מושלמת באמצעות מגרדת, מגב, שואב אבק רטוב או יבש, שטיפה בלחץ. בשטיפה בלחץ מומלץ להגן על אזורים שעלולים לבוא במגע עם השאריות של המסיר והחומר שהוסר. במשטחים אנכיים מומלץ לשטוף מלמטה למעלה. יש לשטוף היטב במים זורמים ולהסיר את השאריות של המסיר והחומר המוסר בצורה יסודית לפני ביצוע צביעה מחדש. את השאריות יש לאחסן במיכלי פלסטיק בלבד ( לא במיכלי מתכת )

אזהרות !  עבודת ההסרה של חומרים כגון  צבע ישן וחומרים נוספים  עשוי לשחרר אבק עופרת או אדים של עופרת רעילה. חשיפה לעופרת אבק או אדים יכולים לגרום למחלה קשה בעיקר אצל ילדים,  נשים בהריון, מומלץ וצריך גם להימנע מחשיפה. ללבוש כפפות  ומסכה ולהיות מצויד כראוי. כמוכן מומלץ וצריך לבדוק, לפני יישום, את מרכיבי החומר המוסר מהמשטח והצטייד בחומרי הגנה בהתאם.

חובה להרחיק מהישג ידם של ילדים. חובה להרחיק, ילדים , נשים בהריון אנשים ובעלי חיים בכלל בזמן היישום.

הסרת אחריות:

האינפורמציה הנ"ל היא כללית ולא ספציפית לשטח מסוים ובאה מתוך רצון לעזור בקביעת

התאמתו או חוסר התאמתו של המוצר לצרכי הלקוח.

אנו מבקשים מלקוחותינו לבדוק ולבחון את המוצר באזור קטן לפני השימוש הנרחב.

מאחר ואין ביכולתנו לעמוד על טיב השימוש ו/או היישום של החומר, מוסרת כל אחריות על המוצר .

מאתר בטון בטון  ו/ גם בעליו ו/גם מנכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ ו / גם בעליו ו/או מי מטעמו.

חברתנו לא תשא באחריות לכיסוי , ביצועים או פציעות כתוצאה משימוש , שימוש לרעה או לשימושים שאינם מתוארים בהוראות הנ"ל .

מאתר בטון בטון  ו/ גם בעליו ו/גם מנכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ ו / גם בעליו ו/או מי מטעמו.

Beton betone Do not compromise on quality and environmental protection we importing products from the American leaders manufacturer in the decorative concrete market in USA. Our American manufacturer for paint and paint formula has begun manufacturing paint in 1929, supplying the central Pennsylvania market products and services. Since then, He has developed thousands of specialized formulas for specific applications, Advances in coating technology and also have expand product line to include environmentally friendly, water-based and water-reducible coatings, understanding that superior manufacturing makes it easier for customers to be successful. Our manufacturer use the highest quality raw materials to control manufacturing process tightly to assure dependable and consistent products. Today, products are used throughout all over the world. Our manufacturer has Green Commitment, his Products is committed to a continued effort of manufacturing environmentally conscience products, our American manufacture...

 • is a member of the U.S. Green Building Council.
 • is listed as a manufacturer on the Master Painters Institute's "Specify Green" – Approved Products List.
 • surpass Source Specific Standards Rule 1113 established by Air Quality Management District.
 • earn LEED credits by meeting requirements specified in: EQ Credit 4.2 Low-Emitting Materials: Paints & Coatings MR Credit 5.1 Regional Materials: 10% Extracted, Processed & Manufactured Regionally MR Credit 5.2 Regional Materials: 20% Extracted, Processed & Manufactured Regionally.
    

סרטונים.

סרטונים.

צור קשר

 • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
 • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
 • טל' 08-915-55-11
 • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
 • פקס 153-544-654-067
 • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 • אתר: www.betonbetone.co.il
 • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות