08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

שבבי מיקה לפוליספרטיק

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
שבבי טרצו מיקה טבעיים לפוליספרטיק
קוד טכני / מק"ט:BB-V-MICA
מחיר
מחיר 250 ₪
מע"מ 43 ₪
מחיר כולל מע"מ 293 ₪
במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

תאור המוצר ( המחיר מתייחס לכ 500 גר' המספקים  ל כ 25 מ"ר בצפיפות לייט ) 

מערכת שבבי מיקה פוליספרטיק הינה מערכת ציפוי מתקדמת מבוססת שרף מדויק באיכות גבוה ושבבי מיקה טבעיים המאפשרים קבלת רצפת טרצו ( טראצו ) אטומה ובגוונים מותאמים אישית. רצפת טרצו, באמצעות מערכת ציפוי שבבי מיקה ופוליספרטיק, מותאמת לציפוי רצפות בחללים פנימיים וחיצוניים ולעמידות בשחיקה גבוה ברוב הסביבות המוכרות. המערכת  מתאימה לציפוי טרצו דק על רצפות קיימות, כמעט מכל סוג וזאת ובכל סביבה. מערכת מתאימה ליישום גם כציפוי וחיפוי בחללים רטובים, בריכות שחיה, מקלחות , שירותים .המערכת עושה עלייה מארה"ב וידוע שם בשם mica chip floor coating או mica flake flooring systems , שם ניתן למצוא אותה כמעט בכל יישום רצפתי. מערכות ריצוף באמצעות פוליספרטיק ( שרף )  ושבבי מיקה מספקת ערך יוצא דופן וביצועים מעולים כחידוש על רצפות ישנות קיימות אך לא רק, אלה גם בתכנון מקדים של רצפות חדשות מתוכננות מראש. יתרונות המערכת:

עמידות – מתאים לשימוש חיצוני ופנימי ( UV Stable ) התנגדות לרוב סביבות העבודה הכבדות ביותר, עמידות כימית לרוב סביבות העבודה, יציבות צבע מעולה, התנגדות לשחיקה והתנגדות לפגיעה, אטימות מלאה, חומר גמיש, סלחן ומגשר על פערים בתשתית.

עיצוב – 6 צבעי יסוד של שבבי מיקה, , אפשרות ערבוב שבבים לתערובת גוונים מותאמת, 2 סוגי גדלים וגם כאן יכולת ערבוב גדלים, יכולת שליטה על מראה, מרקם וטקסטורה, מחמיא לכל סביבת עיצוב.

היגיינה – אין תפרים / מפרקים ( פוגות ) ,מספק גימור קל לניקוי ללא  נקיקים או מקומות מסתור להצטברות חיידקים או לכלוך, אטימות מלאה, תחזוקה פשוטה.

בטיחות -  מערכת ציפויים רצפת טרצו שבבי מיקה הינה איכותית בעלת יכולת התנגדות להחלקה ברמות שונות.

מותאם אישית -  כל צבע או שילובי צבע כל גודל או שילוב גודל  אפשרי, אפשרות התאמה לכל סביבה קיימת.

חסכוני -  מספק פתרון חסכוני על עמידות יוצאת דופן בתנאי שטח תובעניים.

יישום  - קל ליישום, חומר סלחני ומפצה על טעיות, אפשרות לעבודה בחלקים, מהיר לייבוש, בחידוש רצפות חזרה מהירה לשגרה.

חידוש - אחרי שנים של שימוש ניתן בקלות ויעילות ל"החיות " את ריצוף מערכת על ידי ליטוש קל  של פני השטח והחלת שכבת שרף פוליספרטיק  שקוף בשכבה דקה..

תיקון – במידת הצורך, יכולת תיקון נקודתי, ללא תפרים או נקודות כשל, ללא צורך בפירוק הרצפה כולה או כיסוי מלא שלה מחדש.

שימוש לריצוף במסחר ועסקים:

מערכת ציפויים טרצו שבבי מיקה ופוליספרטיק, מאפשרת, בעסקים ושטחי מסחר, פתרון עיצובי למשטחים גדולים במראה שלם וללא ניתוקים, המערכת מתאימה למשטחי רצפות חדשות בתכנון מראש וגם לרצפות קיימות שצריכות חידוש וזאת מבלי להגביהה את המשטח תוך ביצע במהיר וחזרה מהירה לשגרה. מערכת הציפוי מאפשרת עליות תחזוקה נמוכות עמידות לשחיקה גבוה זוהי מערכת ריצוף איכותית ועמיד לסביבות  תובעניות. דוגמאות -  בתי מלון, קניונים, מרכזי קניות, אולמות אירועים, חניות, מסעדות, קפטריות, שטחי מסחר, משטחי אירוח, חצרות ישיבה, משרדים, מרפאות, פטיו ומרפסות, מסדרונות, שירותים, מדרגות, חומות , חדרי ספא ועוד...

שימוש לריצוף במגזר ציבורי / רצפות שטחי ציבור:

מערכת ריצוף טרצו שבבי מיקה ופוליספרטיק, משמשת במגזר הציבורי באזורים בעלי תנועה רבה הדורשים פני שטח אטומים, עמיד כימיקלים,  בעלי ניקוי תכוף אשר מצריכים ופתרון ריצוף איכותי, עמיד בסביבות  תובעניות, מהיר ליישום וללא צורך בפירוק הקיים ( ללא תהליך הריסות ושיפוץ ארוך ומייגע ) והכל מבלי לוותר על אסתטיות ויכולת עיצוב. דוגמאות - שדות תעופה, בתי ספר, מרפאות, בתי חולים, בתי אבות, אצטדיונים, עיריות, מוזיאונים, תחנות כיבוי, תחנות משטרה, בתי כלא, אצטדיונים, חניונים, שבילים, מתקני ציבור, מדרגות, גני חיות, מכלאות בעלי חיים ועוד ...

שימוש לריצוף תעשייתי / רצפות תעשייתיות:

מערכת ציפויי טראצו שבבי מיקה ופוליספרטיק מותאמות לשימוש באזורים המצריכים סביבת עבודה כבדה, אטימות , ניקוי תכוף, עמידות לכימיקלים, סביבות אנטי בקטריאליות. זהו פתרון ריצוף עמיד וזאת מבלי לוותר על אסתטיות ויכולת עיצוב. מערכת רצפות פוליספרטיק ושבבי ויניל מאפשרות יכולות עיצוב אין סופיות בפשטות וזמן ביצוע מהיר על רצפות קיימת ישנות ואף בתכנון מוקדם לרצפות חדשות. המערכת  צוברת פופולריות גם עם אדריכלים ומעצבים בתעשייה וזאת בגלל היכולת הייחודית שלה לעצב רצפות גם בחללים בהם, בעבר, מערך תכנון הרצפה לא כלל עיצוב בכלל אלה רק קווים מנחים של בטיחות, יכולת ניקוי תכוף, התנגדות לכימיקלים ( במידת הצורך ) ....  בקיצור, פרקטיקה של ריצפה לשימוש יום יומי וזהו ! ללא חשיבה עיצובית. בעולם "גילו" שחללים אלו הם "חצר האחורית" של המפעל / העסק ושהלקוח, עם עצמו, שם לב אליה ושבעקיפין משפיע על הלקוח באופן שהוא תופס את המותג/ המפעל / העסק. דוגמאות בתעשייה: רצפות ייצור, מעבדות, חדרים נקיים, אולמות ייצור, חדרי אחסון, מוסכים, מטבחיים תעשייתיים, מטבחי מסעדות, חדרי חשמל, חדרי בקרה,  רמפות העמסה, מפעלים, מפעלי עיבוד מזון ועוד ....

שימוש לריצוף במגורים וחצרות:

גם כאן חומרים ושיטות מהתעשייה עושים "עלייה" למגורים, מערכת רצפות  טרצו  שבבי ויניל ופוליספרטיק מיושמת גם בסביבות המגורים וחצרות פרטיות וגגות... המערכת מאפשרת פתרונות מעוצבים לחדירות מים בגגות או חצרות, כמוכן לציפוי קירות ורצפות בתוך בריכות שחייה וסביב בריכות. כמוכן ניתן ליישם באמצעות המערכת, חצרות חנייה לרכב, מרתפים, שירותים, מקלחות, מרפסות, שטחי ציבור בבניינים, מדרגות, לוביים ועוד...

תמונה של מניפת גווניםאופן השימוש - הוראות אילו ניתנות כסיוע בקביעת הכנת שטח נכון (לא לשטח ספציפי). הוראות אלו מונפקים כעזר בקביעת והכנת שטח נכונה. המידע המפורט כאן מייצג את המאפיינים והערכים הטיפוסיים של המערכת והמוצר המתואר והם לא מפרט, זהו לא מצג הנושא באחריות בדבר המוצרים ו/או המערכת במפורש או במשתמע מטופס המידע. הכנת המשטח - שלב הכנת השטח  הינו חשוב ביותר, תוצאות הכנת שטח ראויות יתבטאו באריכות ימים של המוצר, כשלים פוטנציאליים מתמזערים ונוצרת הסביבה הטובה ביותר עבור עבודה אסתטית של יצירה, ככל שנעשה יותר פירוט לשלב זה של הפרויקט כך הוא גם יושפע על המראה והעמידות של העבודה.

 1. הקפד  לכסות את כל אזורים שאינם מיועדים להיות מכוסים במערכת טרצו ששבי ויניל ופוליספרטיק .
 2. הסר מהמשטח חלקיקים רופפים וזרים. אם הציפוי קיים אינו חלק מהשטח ( למשל קצבות רופפים, קילופים וכו ' ), יש להסירו ממשטח היישום.
 3. בצע תיקון סדקים עם חומרים מתאימים, לדוגמא באמצעות מיקרוטופינג אוברליי.
 4. צור טקסטורה / חספוס במשטח הבסיס  באמצעות יהלום  מטאל גרעין 30 או פחות.
 5. נקה את המשטח משומנים ( אם יש ) ולכלוך באמצעות ליטוש מים וסבון, ללא חומצות.
 6. אם המשטח רטוב, אפשר למשטח להתייבש באופן מלא.
 7. לקבלת מראה ללא תפרים יש למלא את כל התפרים / פוגות באמצעות חומר מילוי מתאים ולהחליק בהתאמה למשטח הבטון הקיים.
 8. פסי ניתוק יזומים, ליצירת דוגמאות שונות ושילובים חייבים להיות בעובי 3 מ"מ ועומק 3 מ"מ.
 9. בבטון חדש, אפשר לבטון לבצע קישוי מלא במשך 28 יום.

ערבוב -  ערבב כמות חומר שניתנת לעבודה במשך 30 דקות בטמפרטורת סביבה של C° 22  בלחות של עד 40% , בתנאי סביבה שונים כגון טמפרטורה גבוה או לחות גבוה  עשויי לקצר את זמן העבודה עם הפוליספרטיק ולכן יש להתייחס לזמן העבודה בהתאמה.

 1. יחס הערבוב הוא אחד מחלק 1 ל 1 מחלק 2 של החומר, מדדו את הכמיות בזהירות.
 2. יש לערבב את תחולת 2 החלקים באמצעות מערבבת על מקדחה, במהירות נמוכה ונגד כיוון השעון.
 3. הקפד לערבב את תחתית מיכל הערבוב ודפנות מיכל הערבוב.
 4. אין לערבב במהירות גבוה כדי למנוע הכנסת בועות אוויר ולחות לחומר.

הוראות ביצוע -  ניתן לבצע את המערכת בשכבת גמר אחת או בשתי שכבות גמר. מערכת טרצו שבבי וניל ופולספרטיק בשכבת גמר אחת נעשית בדר"כ ברצפות דקורטיביות ובשתי שכבות גמר בשימושים תעשייתיים.

 1. מרח בנדיבות פוליספרטיק בגוון שנבחר על המשטח, בעובי 1/4 מילימטר. הספק כ  35-45 מ"ר לקיט.
 2. פזר באופן מיידי, תערובת שבבי מיקה דקורטיביים, ביחס של בין  80 - 20  גר'  לכל מ"ר ( יחס הפיזור משקף צפיפות השבבים על המשטח ) פזר באופן אחיד ללא גבעות , שים לב לא לערום להעמיס או לזרוק ערימה של שבבים במקום אחד, פיזור לא נכון יכול לגרום לכך ( ניתן לפזר באמצעות כלי ייעודי במופעל בלחץ אוויר ) . וודא כי אין כתמים חשופים או חללים ללא שבבים.
 3. המתן לייבוש 4-5 שעות.
 4. גרד, בזהירות,באמצעות מגרדת סכין חדה, חלקים רופפים/ גבעות  ... , טאטא את המשטח ואז שאב ביסודיות את כל המשטח, וודא עודפי השבבים שאינם מחוברים  הוסרו ונשאבו מהמשטח.
 5. מרח על המשטח שכבת פולספרטיק קלייר ( שקוף ) בגימור מבריק או מט לפי בחירה, בעובי 1/4מילימטר. הספק 35-45 מ"ר לקיט.
 6. לשימושים בתעשייה מומלץ, המתן 4-5 שעות ויישם לשכבת פוליספרטיק  קלייר ( שקוף ) בגימור מבריק או מט לפי בחירה, בעובי 1/8 – 1/5 מילימטר. הספק 45-70 מ"ר לקיט.
 7. סה"כ עובי כולל של המערכת 1/2-1 מ"מ

סה"כ חומר למשטח 35-45 מ"ר, 2 קיט פוליספרטיק , 1 מגוון ו 1/2-1 ק"ג שבבי טרצו ויניל דקורטיביים .

שיטת וניל ציפסכללי:

1.בקווי הפסקת עבודה, בהפרדה בין סוגי רצפות, פתחי כניסה, ספים, תעלות ניקוז וכדו.. יש לבצע חירוץ  הבטון בעובי 3 מ"מ ובעומק  3 מ"מ לפחות ולדאוג שהפולספרטיק גולש אליו וממלא אותו.

2. שכבת פוליספרטיק נוספת חייבת להיות מייושמת לאחר שהשכבה הקודמת יבשה למגע, אם חלפו 24 שעות משכבה קודמת ולא בוצע שכבה נוספת , יש ללטש לפני עם פד נייר בגרעין 80 -100 או עם סקוץ שחור.

3. בכל משטחים שעלולים להיות חשופים למים, שמנים, גריז ובכלל. באחריות המזמין  / הקבלן או המשתמש, לבצע בטרם ההזמנה, הביצוע וההתקנה, בדיקת התאמה לתקני הבטיחות הנדרשים במקום היישום.

4. במשטחים פנימיים אך לא רק, משטח הבטון עלול להכיל לחות. יש לבדוק בטרם הביצוע שמשטח הבטון אינו מכיל לחות ברמות גבוהות. יישום המערכת על משחת המכיל לחות עלול לייצר שלפוחיות. באחריות המזמין  / הקבלן או המשתמש, לבצע בטרם ההזמנה, הביצוע וההתקנה, בדיקת התאמת משטח הבטון והלחות בו.

5. חומר דליק, יש לכבות מקורות אש, מנועים חשמליים בסביבת הביצוע עד העלמות אדי החומר. הרחק ניצוצות, אש, להבה וכדומה מסביבת הביצוע. השתמש באוורור מיטבי בזמן הערבוב, יישום ויבוש. הפוליספרטיק מכיל מסיסים ואדי מזיקים אשר עלולים לגרום לגירוי בדרכי נשימה, יש להשתמש בציוד נשימתי אנשים עם בעיות ריאה או נשימה כרונית או תגובה שלילית לא איזוציאנאטים, אין להשתמש במוצר זה. מומלץ למנוע כל מגע עם העור יש להשתמש בכפפות בלתי חדירות, משקפי מגע עמיד כימי בגדי עבודה ונעלי עבודה מותאמים וציוד מותאם נוסף לפי הצורך והיישום.

6. מילימטרים ומטר מרובע שמופיעים לצורך כיסוי בתיאור לעיל הינם תיאורטיים בלבד,  נקבוביות והמצע תשפענה שיעורי כיסוי.

אזהרות וכללי בטיחות:

1. יש לעבוד לפי תקנות ותקנות נלוות לבטיחות וגהות תעסוקתית עובדים באיזוציאנאטים.
2. חומר דליק ! יש לכבות כל מקור אש בקרבת החומר, לא לעשן בקרבת החומר, יש לכבות מנועים חשמליים או כל מקור חשמלי בקרבת החומר עד שכל האדים יתנדפו מהחלל והחומר התקשה.
3. הרחק ניצוצות, חום, להבות וכדומה...
4. השתמש במסכות אוויר איכותיות בעת ערבוב והשימוש בחומר, או בקרבתו בזמן היישום וההתקשות. השתמש באוורור טוב של החלל . החומר כולל פולטי ממיסים מזיקים אשר יכולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה, אנשים עם בעיות ריאה או נשימה כרוניות או תגובה שלילית לאיזוציאנאטים ואלרגיות לא צריכים להשתמש במוצר זה.
5. יש להשתמש בציוד נשימתי, למנוע מגע עם העור, להשתמש בכפפות בלתי חדירות מסכת הגנה עמידת כימכלים לעיניים.

סרטוני הדרכה

צור קשר

 • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
 • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
 • טל' 08-915-55-11
 • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
 • פקס 153-544-654-067
 • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 • אתר: www.betonbetone.co.il
 • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות