08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

פוליספרטיק רב שימושי - מבריק / מט

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
ציפוי מולטיטסקינג, פנימי וחיצוני, לרצפות וקירות
קוד טכני / מק"ט:BB-polyaspartic
מחיר
מחיר 2500 ₪
מע"מ 425 ₪
מחיר כולל מע"מ 2925 ₪
במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

פוליספרטיק - ציפוי גלוס

פוליספרטיק הינו חומר ציפוי דו רכיבי על בסיס פוליאוריאה אליפטית המיועד ליישומי ריצוף דקורטיביים או יישומי ריצוף שמגוננים על רצפות בטון, ריצוף, קרמיקה, פורצלן, עץ, מתכת וכמעט כל חומר. חומר ציפוי זה בעל הביצועים ועמידות גבוה במיוחד והינו מתאים לשימוש חיצוני ופנימי, לרצפות תעשייה, לוגסטיקה, מפעלי מזון ומפעלים בכלל. כמוכן רצפות דקורטביות לקניונים, מסחר, בתים ומבני ציבור.

בעולם החומר הוכח ונמצא כמתאים לשימוש במגזר הציבורי ברצפות שדות תעופה קניונים מסחר במגזר הפרטי במרתפים,לופטים מעוצבים, דירות, בתים ומה שנקרא אצל האמריקאים גראז', בתעשייה החומר בשימוש נרחב ברצפות מפעלי מזון, תעשיית הרכב, תעשייה, יקבים, מחסני קרור והקפאה ועוד.

פוליספרטיק מתאים גם לציפוי דקורטיבי וגם לציפוי מגונן בבריכות שחיה קירות עמודים ואלמטים נוספים.

פוליספרטיק מתאים ליישום בשכבה בודדת או בריבוי שכבות וזאת על ידי מברשת, רולר, מגב או מטאטא ובעוביים שונים ועל גבי מגוון מצעים הכוללים בטון עץ ומתכת.

תכונות ויתרונות

לפולספרטיק מספר יתרונות בולטים כולל, זמן התייבשות מהיר וחזרה לסביבת עבודה רגילה במהירות יחסית. יכולת קישוי מהירה גם בסביבה קרה מפאת אקלים ( חורף ) או סביבת עבודה בחדרי קרור או הקפאה. לפולספרטיק מתאים לשימוש חיצוני ופנימי, החומר עמיד קרני UV ולכן יכול לעמוד בסביבה חיצונית קשה הכולל קרני שמש וזאת מבלי להצהיב, לחומר יכולת היצמדות והדבקה אופטימלית ובמכלול התכונות של החומר פוליספרטיק הינו בעל עמידות לטווח ארוך כציפוי חיצוני או פנימי בקור או בחום וכמעט על כול סוג של משטח.

פולספרטיק מגיע בהיי גלוס או לאו שיין ואפשר לשלב לתוכו 16 גוונים ממניפת גוונים לפולספרטיק של בטון בטון, צבעים מלאים או צבעים מטאליים.

עמיד UV, בעל ביצועים גבוהים ליציבות UV אינו דוהה אינו מצהיב. זמן יבוש מהיר חזרה מהירה לשגרה

החומר גמיש וחזק מאד בעל יכולת ניגוד שחיקה גבוה במיוחד, התנגדות שחיקה המצוינת באה ליידי ביטוי גם בהתאמה ל"הוט טייר" ( אינו נשחק כתוצאה מצמיגים ) ואינו משאיר סימנים של צמיגים חמים מכוניות משאיות מלגזות ... עמיד כימיקלים ומתאים לשימוש בסביבות קשות.

מתאים לשימוש על בטון, מתכת , עץ ועוד ...
מעולה לשכבה סופית עמיד כימיקליים וחומצות וכתמים. קל לניקוי בקלות יחסית.

שיטת ציפוי בטון – ומערכות

רצפות תעשייה בצבע אחד – מתאים לשימוש בבתי חולים, הנגרים של מטוסים, מחסנים לוגסטיים, מעבדות, מרכזי הפצה, רצפות מפעלים, מפעלי מזון, חניונים, גגות פתוחים ועוד...

רצפת פתיתים אקרילים במראה טרצו צבעוני- מתאים לשימוש בחניות ושטחי מסחר, מרתפים ולופטים, יחידות דיור, שטחי מגורים, שטחי ציבור, תחנות משטרה, תחנות כיבוי אש, מרפאות , בתי ספר, גגות אירוח, מרפסות פתוחות ועוד ....

רצפת קוורץ מוֹנוֹלִיטִית – שבילים ומשטחים חיצוניים, חדרים רטובים, מטבחים תעשייתיים, חדרי כושר, משטחי בריכה, מרפאות וטרנריות, אזורי תפעול, סימון חניונים ( מייצר מרקם שונה לסימון ) ועוד ....
רצפת בטון מעוצבת בצבעים מטאלים
ציפוי שקוף כשכבת הגנה או סילר – רצפות בטון מסחריות, רצפות בטון תעשייתיות, רצפות בטון במפעלים, רצפות בטון במחסנים, כל רצפת בטון חיצונית או פנימית.

נתונים טכניים:

זמין בגרסת היי גלוס HI GLOSS או LOW SHINE או WHITH BASEעל בסיס לבן או על בסיס שקוף
עומד בתקני אפ די איי FDA Food Code לתשתיות פזיות לתכונות פני שטח 6-101.11 במפעלי מזון ומטבחים תעשייתיים. (אינו נבחן CFR 21 בשימוש מגע ישיר עם מזון כגון משטחי עבודה דלפקים...)
נתוני סביבת יישום:

תנאי סביבה הנוחים ביותר לשימוש בפולספרטיק : טמפרטורת פני שטח 18-26 מעלות צלסיוס, טמפרטורת החומר 15-26 מעלות צלסיוס, טמפרטורת הסביבה 18-29 מעלות צלסיוס, לחות 10%-60% לחות.

תנאי סביבה מנימלים לשימוש בפוליספרטיק: טמפרטורת פני שטח 10 מעלות צלסיוס, טמפרטורת החומר 10 מעלות צלסיוס, טמפרטורת הסביבה 10 מעלות צלסיוס, לחות 0% לחות.

תנאי סביבה מקסימליים לשימוש בפוליספרטיק: טמפרטורת פני שטח 32 מעלות צלסיוס, טמפרטורת החומר 32 מעלות צלסיוס, טמפרטורת הסביבה 35 מעלות צלסיוס, לחות 70%.
- לא ליישם בעת שמש ישירה על פני השטח, לחות גבווה תקטין את זמן השימוש בחומר.
- קיימת גרסה ליישום בחדרי קרור והקפאה, במידת הצורך נא ליצור קשר לפרטים נוספים.
בין שכבות: שכבת פולספרטיק ניתנת ליישום מייד עם ייבוש למגע של השכבה הקודמת או בתוך 24 שעות מהשכבה הקודמת, אם חלפו 24 שעות יש ללטש בעדינות את פני השטח עם פד שחור גרעין 80-100 או נייר לטש.

נוגד החלקה: עלפי תקנות וסטנדרטים של OSHA ו ADA האמרקיות, מקדם ההחלקה לשטחים להולכי רגל הוא 6 ו 8 למשטחים שיפועים ( לפי תקנים מדידה וסטנדרטים האמרקאיים ) בטון בטון ממליצה לשלב בפולספרטיק אגריגט גרוס דק וזאת בכל המשטחים הזוותיים ו/או משטחים בכלל שעשויים להיחשף באופן מלא או חלקי למים שמנוניות, שמן או רטיבות מכל סוג. מובהר כי זה באחריות הקונה ו/או הקבלן לדאוג לתקני בטיחות נוכחים המתאימים לדרישות. מוסרת מבטון בטון כל אחריות להשגת תקני בטיחות ו/או אחריות כתוצאה מפגיעה בגוף נפש או רכוש מכל סוג שהו.

לחות / אלקליניות : העדר מחסום אדים בפני השטח עלול ליצור סביבה עבור אדי לחות ואלקליניות במשטח הבטון ( בדרך כלל במשטחי בטון אך לא רק ובדרך כך במשטחי פנים אך לא רק ) כל סביבת עבודה שונה במהות ואופן הביצוע ונדרשת הבנה של הקבלן ו/או הקונה או מי מטעמם של הבנה במערכות ציפוי / ריצוף, חוסר הבנה במערכות ציפוי / ריצוף בלתי חדירה עלולה לגרום לכישלון בדוגמאת שלפוחיות / בועות אוויר בחומר או בכלל. סביבת הביצוע צריכה להתבצע לפי הוראות והינה באחריות המתקין ו/או הקונה.

תמונה של מניפת גוונים

אופן השימוש .

הוראות שימוש: הוראות אלה לא נועדו להציג המלצות לשטח מסווים והינם כלליות, הוראות אלו הינם כעזר להכנת שטח נכונה, ערבוב ותהליך יישום נכון. המיישם / המבצע / הקונה צריך לקחת בחשבון בנוסף להוראות אלו את תנאי השטח הספציפי על מנת לקבל את האפקטיביות המקסימלית מהמוצר.

פוליספרטיק קלייר קוט ( Clear Coat ) ופוליספרטיק בצבע אחד ( Solid Color )

הכנת סביבת העבודה: הקפד לכסות את החלקים שאינם מיועדים להיות מצופים כולל משקופים דלתות קירות חלונות וכדומה.

הכנת המשטח: שלב הכנת פני המשטח הינו חשוב ביותר, תוצאות הכנת משטח נכונה ישפיע על מזעור כשלים פוטנציאלים ויצור סביבת עבודה טובה יותר להשגת מקסימום התקנה אסתטית.
פוליספרטיק בצבע אחד ( Solid Color )

1. בעת ציפוי על בטון חדש ( כזה שנוצק רק עכשיו ), אפשר לבטון חדש להתקשות במשך 28 ימים לפחות. יישום של פוליספרטיק על משטח לח או בטון בעל קישוי חלקי, עלול לגרום למראה אביך או אובדן של הידבקות. בדיקת לחות מומלצת תמיד כאשר הציפוי ישירות על בטון.
2. הסר צבע, דבקים וחלקיקים רופפים מפני השטח.
3. ביישומים תעשייתיים או מסחריים - יש לבצע ליטוש להשגת פני שטח גרעין 30 או פחות, אם המשטח הוא חיצוני יש לדאוג לייבוש מלא של המשטח.
4. ביישומים למגורים ותנועה קלה ( מרתפים לופטים דירות בתים חצרות בתים ... ) ניתן להשתמש בפרופיילר גרין קלין להכנת המשטח במקום הכנה מכאנית באמצעות ליטוש, לפני יישום הפולספרטיק יש לוודא שהמשטח יבש לחלוטין.

הוראות ערבוב: ערבב רק את כמות החומר שתוכל להשתמש ולבצע במהלך 45 דקות (בסביבת עבודה של C°22 ו 40% לחות או כמות בהתאמה לתנאים אחרים, טמפרטורה גבווה או לחות גבווה תקצר את זמן השימוש ) יחס ערבוב 1 חלק א' על 1 חלק ב' ( 1:1 ) ערבב נגד כיוון השעון במשך דקה אחת מלאה באמצעות מערבבת חשמלית / מקדח במהירות נמוכה. הקפד לערבב את הדפנות ותחתי המיכל. אין לערבב במהירות גבווה וזאת כדאי להימנע מלכידת מבועות אוויר ולחות בחומר.
*ביישום פוליספרטיק צבע אחד יש להוסיף את תוסף במגוון לחלק א' לערבב 30 שניות ולאחר מכן להוסיף את חלק ב' ולערבב לפי הוראות לעיל.

הוראות ערבוב לפוליספרטיק בצבע: יחס ערבוב 1 חלק א' על 1 חלק ב' ( 1:1 ) הוסף את מיכל הגוון לחלק א' ערבב במשך חצי דקה, הוסף את חלק ב' וערבב נגד כיוון השעון במשך דקה אחת מלאה באמצעות מערבבת חשמלית / מקדח במהירות נמוכה. הקפד לערבב את הדפנות ותחתי המיכל. אין לערבב במהירות גבווה וזאת כדאי להימנע מלכידת מבועות אוויר ולחות בחומר

שיטות יישום: ציפוי פולספרטיק לרצפה יכול להיות מיושם באמצעות מברשת רולר או מגב.
יישום באמצעות רולר - השתמש ברולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ ללא טפטוף.
יישום באמצעות מברשת - השתמש במברשת מסורתית לכסוי ומילוי פינות ושוליים.
הוראות התקנה ויישום: זמן התקנה מבוסס על בסביבת עבודה של C°22 ו 40% לחות.

1. פריימר – יש למרוח שכבה דקה של פוליספרטיק בעובי דק של כ 0.05 מ"מ ( עובי צביעה ) כיסוי לגלון 25-50 מ"ר, המתן לזמן ייבוש של 3-4 שעות.
2. שכבת מילוי – יש למרוח שכבת מילוי של פוליספרטיק בעובי של כרבע מ"מ, כיסוי לגלון 10-15 מ"ר, המתן לזמן ייבוש של 4-5 שעות.
3. שכבה סופית ( לפי הצורך, לא חובה אך מומלץ ) - יש למרוח שכבה דקה ולפי הצורך של פוליספרטיק בעובי דק ( עובי צביעה ) כיסוי לגלון 25-50 מ"ר, המתן לייבוש, לתנועה קלה 12 שעות, לתנועת כלי רכב 24-36 שעות.
4. - ניתן להשיג את החומר בגרסת ייבוש מהיר, לתנועה קלה 4 שעות, לתנועת כלי רכב 12-24 שעות.
- טמפרטורה נמוכה תגדיל את זמן הייבוש.
- כושר הכיסוי הינם הערכות ונקבוביות וחיספוס פני השטח ישפיעו על כושר הכיסוי.

שיטת וניל ציפס

1. יש לתקן שברים, חריצים , שקעים, בליטות או אי סדרים אחרים מפני השטח.
2. לקבלת מראה ללא תפרים יש למלא את כל התפרים / פוגות באמצעות חומר מילוי מתאים ולהחליק בהתאמה למשטח הבטון הקיים.
3. פסי ניתוק יזומים, ליצירת דוגמאות שונות ושילובים חייבים להיות בעובי 3 מ"מ ועומק 3 מ"מ.
4. מרח שכבה של פולספרטיק עם גוון לפי בחירה בעובי של רבע מילמטר ( הספק לגלון כ 15 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
5. פזר בעדינות וניל ציפס ( פתיתי וניל ) בהספק של 800- 900 גרם לכל 1 מ"ר, שים לב לא לערום להעמיס או לזרוק ערימה של וניל ציפס במקום אחד, פיזור לא נכון יכול לגרום לכך ( ניתן לפזר באצמעות כלי יעודי ) . וודא כי אין כתמים חשופים או חללים ללא וניל ציפס וכי מילוי הוניל ציפס הינו אחיד.
6. אפשר לפוליספרטיק להתייבש בין 3-4 שעות.
7. הסר וניל ציפס רופפים מהמשטח באמצעות מטאטא, גרד באמצעות שפכטל רחב את פתיתי וניל ציפס שנתקעו בעמידה על הפוליספרטיק והינם בולטים.
8. שאב באמצעות שואב אבק את פני המשטח ביסודיות וודא כי אין שאריות פתיתי וניל ציפס רופפים. 9. מרח שכבה שנייה ( (Grout Topcoatשל פולספרטיק שקוף גלוס בעובי של רבע מילמטר – 0.4 מילימטר ( הספק לגלון 8-12 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ והמתן לייבוש 4-5 שעות.שיטת וניל ציפס

10. מרח שכבה שלישית (Second Topcoat) של פולספרטיק שקוף גלוס ( למרקם פחות מטוקסט ויותר חלק ) בעובי צביעה - רבע מילמטר לפי הצורך ( הספק לגלון 15-20 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ והמתן לייבוש 4-5 שעות.
11. מרח שכבה רביעת אופציונלית לא חובה ( Optinal Topcoat) של פולספרטיק שקוף בעובי צביעה לפי הצורך ( הספק לגלון 20-50 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
- אם רצוי פני משטח אנטי סליפ, במריחת שכבת Grout Topcoat ( סעיף 10 לעיל ) ניתן לפזר אנטי סליפ בטון בטון או חומר דומה אחר על פני השטח ואז להבטיח בשכבת Second Topcoat ( סעיף 11 לעיל ) שהאנטי סליפ יהיה עטוף מלא באמצעות שכבה זאת.
- מילמטרים ומטר מרובע שמופיעים לצורך כיסוי בתיאור לעיל הינם תיאורטיים. נקבוביות מצע תשפענה שיעורי כיסוי.

שיטת קוורץ פלור

1. יש לתקן שברים, חריצים , שקעים, בליטות או אי סדרים אחרים מפני השטח.
2. לקבלת מראה ללא תפרים יש למלא את כל התפרים / פוגות באמצעות חומר מילוי מתאים ולהחליק בהתאמה למשטח הבטון הקיים.
3. פסי ניתוק יזומים, ליצירת דוגמאות שונות ושילובים חייבים להיות בעובי 3 מ"מ ועומק 3 מ"מ.
4. מרח שכבה של פולספרטיק עם גוון לפי בחירה בעובי של רבע מילמטר ( הספק לגלון כ 15 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
5. פזר מייד קוורץ דקורטיבי בהספק של 2- 1.5 ק"ג לכל 1 מ"ר עד לכיסוי מלא, שים לב לא לערום להעמיס או לזרוק ערימה של קוורץ במקום אחד, פיזור לא נכון יכול לגרום לכך ( ניתן לפזר באצמעות כלי יעודי או ידני ) . וודא כי אין כתמים חשופים או חללים ללא קוורץ ואפשר לפוליספרטיק להתייבש בין 4-5 שעות.
6. הסר קוורץ מיותר מהמשטח באמצעות מטאטא, ושאב באמצעות שואב אבק את פני המשטח ביסודיות וודא כי אין שאריות קוורץ או קוורץ רופף.
7. מומלץ מאד ! מרח שכבה של פולספרטיק שקוף בעובי של רבע מילמטר ( הספק לגלון כ 15 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
8. פזר מייד קוורץ דקורטיבי בהספק של 2- 1.5 ק"ג לכל 1 מ"ר עד לכיסוי מלא, ואפשר לפוליספרטיק להתייבש בין 4-5 שעות.
9. גרד באמצעות שפכטל רחב או מגרדת חלקים בקוורץ שרופפים או בולטים מפני המשטח , ושאב באמצעות שואב אבק את פני המשטח כולו ביסודיות.
שיטת קוורץ פלור
10. מרח שכבה שלישית (Grout Topcoat) של פולספרטיק שקוף גלוס ( למרקם פחות מטוקסט ויותר חלק ) בעובי צביעה ולפי הצורך ( הספק לגלון 15-20 מ"ר ) פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ והמתן לייבוש 4-5 שעות.
11. מרח שכבה רביעת אופציונלית להשגת מראה חלק יותר לא חובה ( Optinal GRout Topcoat) של פולספרטיק שקוף בעובי צביעה לפי המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
- מילמטרים ומטר מרובע שמופיעים לצורך כיסוי בתיאור לעיל הינם תיאורטיים. נקבוביות מצע תשפענה שיעורי כיסוי.

שיטת מטאליק לוסטר:

1. פריימר – מרח שכבה דקה של פוליספרטיק בעובי דק של כ 0.05 מ"מ ( עובי צביע הדקה ) מומלץ מגוון על בסיס שחור או לבן , כיסוי לגלון 25-50 מ"ר, המתן לזמן ייבוש של 3-4 שעות.
2. שכבת מילוי – מרח שכבת מילוי של פוליספרטיק מגוון עם צבע מטאלי לוסטר בעובי של כרבע מ"מ, כיסוי לגלון 10-15 מ"ר, המתן לזמן ייבוש של 3-4 שעות. פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
3. שכבת מילוי שנייה מומלץ – מרח שכבת מילוי שנייה של פוליספרטיק מגוון עם צבע מטאלי לוסטר בעובי של כרבע מ"מ, כיסוי לגלון 10-15 מ"ר, המתן לזמן ייבוש של 3-4 שעות. פזר את החומר באמצעות מגב וחזור על המשטח עם רולר עמיד כימיקלים וללא פרווה 3/8 אינץ.
4. שכבה סופית – מרח שכבה דקה ולפי הצורך של פוליספרטיק גלוס שקוף בעובי דק ( עובי צביעה ) כיסוי לגלון 25-50 מ"ר, המתן לייבוש, לתנועה קלה 12 שעות, לתנועת כלי רכב 24-36 שעות.
- מילמטרים ומטר מרובע שמופיעים לצורך כיסוי בתיאור לעיל הינם תיאורטיים. נקבוביות מצע תשפענה שיעורי כיסוי.

הסרת אחריות: האינפורמציה הנ"ל היא כללית ולא ספציפית לשטח מסוים ובאה מתוך רצון לעזור בקביעת התאמתו או חוסר התאמתו של המוצר לצרכי הלקוח. אנו מבקשים מלקוחותינו לבדוק ולבחון את המוצר באזור קטן לפני השימוש הנרחב. מאחר ואין ביכולתנו לעמוד על טיב השימוש ו/או היישום של החומר,מוסרת כל אחריות על המוצר מאתר בטון בטון  ו/ גם בעליו ו/גם מנכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ ו / גם בעליו ו/או מי מטעמו.

אזהרות וכללי בטיחות:

1. יש לעבוד לפי תקנות ותקנות נלוות לבטיחות וגהות תעסוקתית עובדים באיזוציאנאטים.
2. חומר דליק ! יש לכבות כל מקור אש בקרבת החומר, לא לעשן בקרבת החומר, יש לכבות מנועים חשמליים או כל מקור חשמלי בקרבת החומר עד שכל האדים יתנדפו מהחלל והחומר התקשה.
3. הרחק ניצוצות, חום, להבות וכדומה...
4. השתמש במסכות אוויר איכותיות בעת ערבוב והשימוש בחומר, או בקרבתו בזמן היישום וההתקשות. השתמש באוורור טוב של החלל . החומר כולל פולטי ממיסים מזיקים אשר יכולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה, אנשים עם בעיות ריאה או נשימה כרוניות או תגובה שלילית לאיזוציאנאטים ואלרגיות לא צריכים להשתמש במוצר זה.
5. יש להשתמש בציוד נשימתי, למנוע מגע עם העור, להשתמש בכפפות בלתי חדירות מסכת הגנה עמידת כימכלים לעיניים.

סרטוני הדרכה

ציפוי לבריכת שחיה בשיטת בטון בטון

ציפוי פוליספרטיק בגימור ריצוף טרצו – איך לעשות רצפת טרצו באמצעות שבבי ויניל

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות