08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

מגוון לפוליספרטיק

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
תוסף צבע לפוליספרטיק
קוד טכני / מק"ט:BB-P-TINT
מחיר
מחיר 540 ₪
מע"מ 92 ₪
מחיר כולל מע"מ 632 ₪
במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

מגוון לפוליספרטיק ( Solid color )

מערכת פוליספרטיק מגוון, היא מערכת ציפוי מתקדמת מבוססת שרף מדויק באיכות גבוה ומגוון מותאם לקבלת רצפה בגוון אחד, אטומה באיטום דקורטיבי בצבע אחד. מערכת פולספרטיק מגוון מותאמת לציפוי רצפות בחללים פנימיים וחיצוניים ולעמידות בשחיקה גבוה ברוב הסביבות המוכרות. המערכת  מתאימה לציפוי על רצפות קיימות, כמעט מכל סוג וזאת ובכל סביבה. מערכת מתאימה ליישום גם כציפוי וחיפוי בחללים רטובים, בריכות שחיה, מקלחות , שירותים.... מערכות ריצוף באמצעות פוליספרטיק ומגוון, מספקת ערך יוצא דופן וביצועים מעולים לחידוש על רצפות ישנות קיימות אך לא רק, אלה גם בתכנון מקדים של רצפות חדשות מתוכננות מראש.

יתרונות המערכת:

עמידות – מתאים לשימוש חיצוני ופנימי ( UV Stable ) התנגדות לרוב סביבות העבודה הכבדות ביותר, עמידות כימית לרוב סביבות העבודה, יציבות צבע מעולה, התנגדות לשחיקה והתנגדות לפגיעה, אטימות מלאה, חומר גמיש, סלחן ומגשר על פערים בתשתית.

עיצוב – 15 גוונים לעיצוב, שלא כמו מגוונים קונבנציונליים לאפוקסי, מגוון לפולספרטיק מאפשר קבלת מראה צבע וגוון מהודר בעל עומק ומראה דקורטיבי נקי ומעוצב וזאת בגלל אופן המיוחד שבו פולספרטיק מקבל את הגוון בתוך החומר. פולספרטיק מגוון מחמיא לכל סביבת עיצוב.

היגיינה – אין תפרים / מפרקים ( פוגות ) ,מספק גימור קל לניקוי ללא  נקיקים או מקומות מסתור להצטברות חיידקים או לכלוך, אטימות מלאה, תחזוקה פשוטה.

בטיחות -  מערכת ציפויים הינה איכותית ובשיטות יישום שונות הינה בעלת יכולת התנגדות להחלקה ברמות שונות.

מותאם אישית -  כל צבע או שילובי צבע כל גודל או שילוב גודל  אפשרי, אפשרות התאמה לכל סביבה קיימת.

חסכוני -  מספק פתרון חסכוני על עמידות יוצאת דופן בתנאי שטח תובעניים.

יישום  - קל ליישום, מתפלס מעצמו, חומר סלחני ומפצה על טעיות, אפשרות לעבודה בחלקים, מהיר לייבוש, בחידוש רצפות חזרה מהירה לשגרה.

חידוש - אחרי שנים של שימוש ניתן בקלות ויעילות ל"החיות " את ריצוף מערכת על ידי ליטוש קל  של פני השטח והחלת שכבת שרף פוליספרטיק  שקוף בשכבה דקה..

תיקון – במידת הצורך, יכולת תיקון נקודתי, ללא תפרים או נקודות כשל, ללא צורך בפירוק הרצפה כולה או כיסוי מלא שלה מחדש.

שימוש לריצוף במסחר ועסקים: מערכת ציפויים פוליספרטיק מגוון , מאפשרת, בעסקים ושטחי מסחר, פתרון עיצובי למשטחים גדולים במראה שלם וללא ניתוקים, המערכת מתאימה למשטחי רצפות חדשות בתכנון מראש וגם לרצפות קיימות שצריכות חידוש וזאת מבלי להגביהה את המשטח תוך ביצע במהיר וחזרה מהירה לשגרה. מערכת הציפוי מאפשרת עליות תחזוקה נמוכות עמידות לשחיקה גבוה זוהי מערכת ריצוף איכותית ועמיד לסביבות  תובעניות. דוגמאות -  בתי מלון, קניונים, מרכזי קניות, אולמות אירועים, חניות, מסעדות, קפטריות, שטחי מסחר, משטחי אירוח, חצרות ישיבה, משרדים, מרפאות, פטיו ומרפסות, מסדרונות, שירותים, מדרגות, חומות , חדרי ספא ועוד...

שימוש לריצוף במגזר ציבורי / רצפות שטחי ציבור: מערכת ריצוף פוליספרטיק חד צבעי, משמשת במגזר הציבורי באזורים בעלי תנועה רבה הדורשים פני שטח אטומים, עמיד כימיקלים,  בעלי ניקוי תכוף אשר מצריכים ופתרון ריצוף איכותי, עמיד בסביבות  תובעניות, מהיר ליישום וללא צורך בפירוק הקיים (ללא תהליך הריסות ושיפוץ ארוך ומייגע) והכל מבלי לוותר על אסתטיות ויכולת עיצוב. דוגמאות - שדות תעופה, בתי ספר, מרפאות, בתי חולים, בתי אבות, אצטדיונים, עיריות, מוזיאונים, תחנות כיבוי, תחנות משטרה, בתי כלא, אצטדיונים, חניונים, שבילים, מתקני ציבור, מדרגות, גני חיות, מכלאות בעלי חיים ועוד ...

שימוש לריצוף תעשייתי / רצפות תעשייתיות: מערכת ציפויי פוליספרטיק מגוון בצבע אחיד מותאמות לשימוש באזורים המצריכים סביבת עבודה כבדה, אטימות , ניקוי תכוף, עמידות לכימיקלים, סביבות אנטי בקטריאליות. זהו פתרון ריצוף עמיד וזאת מבלי לוותר על אסתטיות ויכולת עיצוב. מערכת רצפות פוליספרטיק ושבבי ויניל מאפשרות יכולות עיצוב אין סופיות בפשטות וזמן ביצוע מהיר על רצפות קיימת ישנות ואף בתכנון מוקדם לרצפות חדשות. המערכת  צוברת פופולריות גם עם אדריכלים ומעצבים בתעשייה וזאת בגלל היכולת הייחודית שלה לעצב רצפות גם בחללים בהם, בעבר, מערך תכנון הרצפה לא כלל עיצוב בכלל אלה רק קווים מנחים של בטיחות, יכולת ניקוי תכוף, התנגדות לכימיקלים ( במידת הצורך ) ....  בקיצור, פרקטיקה של ריצפה לשימוש יום יומי וזהו ! ללא חשיבה עיצובית. בעולם "גילו" שחללים אלו הם "חצר האחורית" של המפעל / העסק ושהלקוח, עם עצמו, שם לב אליה ושבעקיפין משפיע על הלקוח באופן שהוא תופס את המותג/ המפעל / העסק. דוגמאות בתעשייה: רצפות ייצור, מעבדות, חדרים נקיים, אולמות ייצור, חדרי אחסון, מוסכים, מטבחיים תעשייתיים, מטבחי מסעדות, חדרי חשמל, חדרי בקרה,  רמפות העמסה, מפעלים, מפעלי עיבוד מזון ועוד ....

שימוש לריצוף במגורים וחצרות: גם כאן חומרים ושיטות מהתעשייה עושים "עלייה" למגורים, מערכת רצפות פוליספרטיק בגוון אחיד מיושמת גם בסביבות המגורים וחצרות פרטיות וגגות... המערכת מאפשרת איטום דקורטיבי ופתרונות מעוצבים לחדירות מים בגגות, חצרות מרתפים ... כמוכן לציפוי קירות ורצפות דקורטיבי בתוך בריכות שחייה וסביב בריכות. כמוכן ניתן ליישם באמצעות המערכת, חצרות חנייה לרכב, מרתפים, שירותים, מקלחות, מרפסות, שטחי ציבור בבניינים, מדרגות, לוביים ועוד...

תמונה של מניפת גוונים

אופן השימוש - הוראות אילו ניתנות כסיוע בקביעת הכנת שטח נכון (לא לשטח ספציפי). הוראות אלו מונפקים כעזר בקביעת והכנת שטח נכונה. המידע המפורט כאן מייצג את המאפיינים והערכים הטיפוסיים של המערכת והמוצר המתואר והם לא מפרט, זהו לא מצג הנושא באחריות בדבר המוצרים ו/או המערכת במפורש או במשתמע מטופס המידע. הכנת המשטח - שלב הכנת השטח  הינו חשוב ביותר, תוצאות הכנת שטח ראויות יתבטאו באריכות ימים של המוצר, כשלים פוטנציאליים מתמזערים ונוצרת הסביבה הטובה ביותר עבור עבודה אסתטית של יצירה, ככל שנעשה יותר פירוט לשלב זה של הפרויקט כך הוא גם יושפע על המראה והעמידות של העבודה.

 1. הקפד  לכסות את כל אזורים שאינם מיועדים להיות מכוסים במערכת פוליספרטיק מגוון .
 2. הסר מהמשטח חלקיקים רופפים וזרים. אם הציפוי קיים אינו חלק מהשטח ( למשל קצבות רופפים, קילופים וכו ' ), יש להסירו ממשטח היישום.
 3. בצע תיקון סדקים עם חומרים מתאימים, לדוגמא באמצעות מיקרוטופינג אוברליי.
 4. צור טקסטורה / חספוס במשטח הבסיס  באמצעות יהלום  מטאל גרעין 30 או פחות.
 5. נקה את המשטח משומנים ( אם יש ) ולכלוך באמצעות ליטוש מים וסבון, ללא חומצות.
 6. אם המשטח רטוב, אפשר למשטח להתייבש באופן מלא.
 7. לקבלת מראה ללא תפרים יש למלא את כל התפרים / פוגות באמצעות חומר מילוי מתאים ולהחליק בהתאמה למשטח הבטון הקיים.
 8. פסי ניתוק יזומים, ליצירת דוגמאות שונות ושילובים חייבים להיות בעובי 3 מ"מ ועומק 3 מ"מ.
 9. בבטון חדש, אפשר לבטון לבצע קישוי מלא במשך 28 יום.

ערבוב -  ערבב כמות חומר שניתנת לעבודה במשך 30 דקות בטמפרטורת סביבה של C° 22  בלחות של עד 40% , בתנאי סביבה שונים כגון טמפרטורה גבוה או לחות גבוה  עשויי לקצר את זמן העבודה עם הפוליספרטיק ולכן יש להתייחס לזמן העבודה בהתאמה.

1. ערבב רק את כמות החומר שתוכל להשתמש ולבצע במהלך 30 דקות ( בסביבת עבודה של C°22  ו 40% לחות או כמות בהתאמה לתנאים אחרים )  טמפרטורה גבוה או לחות גבוה תקצר את זמן השימוש ולכן יש להתייחס לזמן העבודה בהתאמה
2. הוסף את תחולת המגוון לפוליספרטיק לחלק 1 (A) וערבב, במהירות נמוכה, במשך 30 שניות.
3. הוסף את תחולת חלק 2 (B) לחלק 1 (A) עם המגוון שבסעיף 2 לעיל וערבב, יש לערבב את השניים באמצעות מערבבת על מקדחה, במהירות נמוכה ונגד כיוון השעון במשך דקה אחת מלאה. הקפד לערבב את הדפנות ותחתי המיכל. אין לערבב במהירות גבווה וזאת כדאי להימנע מלכידת בועות אוויר ולחות בחומר.
4. יחס ערבוב חלק 1 (A) וחלק 2 B)) הוא 1:1 בנפח, היחס בין חלק 1 לחלק 2 אינו משתנה בעת הוספת מגוון לפוליספרטיק ונשאר בדיוק כפי שהוא, כלומר הכן מראש את חלק 1 (A) וחלק 2 (B) בהתאמה ורק לאחר מכן הוסף את המגוון לחלק 1 (A)

הוראות ביצוע -  ציפוי פולספרטיק מגוון לרצפה יכול להיות מיושם באמצעות מברשת רולר או מגב. יישום באמצעות רולר - השתמש ברולר עמיד כימיקלים וללא פרווה ללא טפטוף. יישום באמצעות מברשת - השתמש במברשת מסורתית לכסוי ומילוי פינות ושוליים.

1. פריימר עצמי – יש למרוח את החומר בשכבה דקה של פוליספרטיק מגוון בעובי דק ( עובי צביעה ) כיסוי לקיט 50-60 מ"ר, המתן למצב ייבש למגע כ 2-4 שעות.
2. שכבת מילוי – יש למרוח שכבת מילוי של פוליספרטיק בעובי של כרבע מ"מ,  כיסוי לקיט 30-40 מ"ר, המתן למצב ייבש למגע כ 2-4 שעות.
3. שכבה סופית ( לפי הצורך, לא חובה) - יש למרוח שכבה דקה ולפי הצורך של פוליספרטיק בעובי דק ( עובי צביעה ) כיסוי לקיט 50-60 מ"ר, המתן לייבוש, לתנועה קלה 12 שעות, לתנועת כלי רכב 24-36 שעות.

סה"כ חומר למשטח 35-45 מ"ר, 2 קיט פוליספרטיק , 2 מגוון לפוליספרטיק .

שיטת וניל ציפסכללי:

1. בקווי הפסקת עבודה, בהפרדה בין סוגי רצפות, פתחי כניסה, ספים, תעלות ניקוז וכדו.. יש לבצע חירוץ  הבטון בעובי 3 מ"מ ובעומק  3 מ"מ לפחות ולדאוג שהפולספרטיק גולש אליו וממלא אותו.
2. שכבת פוליספרטיק נוספת חייבת להיות מייושמת לאחר שהשכבה הקודמת יבשה למגע, אם חלפו 24 שעות משכבה קודמת ולא בוצע שכבה נוספת , יש ללטש לפני עם פד נייר בגרעין 80 -100 או עם סקוץ שחור.
3. בכל משטחים שעלולים להיות חשופים למים, שמנים, גריז ובכלל. באחריות המזמין  / הקבלן או המשתמש, לבצע בטרם ההזמנה, הביצוע וההתקנה, בדיקת התאמה לתקני הבטיחות הנדרשים במקום היישום.
4. במשטחים פנימיים אך לא רק, משטח הבטון עלול להכיל לחות. יש לבדוק בטרם הביצוע שמשטח הבטון אינו מכיל לחות ברמות גבוהות. יישום המערכת על משחת המכיל לחות עלול לייצר שלפוחיות. באחריות המזמין  / הקבלן או המשתמש, לבצע בטרם ההזמנה, הביצוע וההתקנה, בדיקת התאמת משטח הבטון והלחות בו.
5. חומר דליק, יש לכבות מקורות אש, מנועים חשמליים בסביבת הביצוע עד העלמות אדי החומר. הרחק ניצוצות, אש, להבה וכדומה מסביבת הביצוע. השתמש באוורור מיטבי בזמן הערבוב, יישום ויבוש. הפוליספרטיק מכיל מסיסים ואדי מזיקים אשר עלולים לגרום לגירוי בדרכי נשימה, יש להשתמש בציוד נשימתי אנשים עם בעיות ריאה או נשימה כרונית או תגובה שלילית לא איזוציאנאטים, אין להשתמש במוצר זה. מומלץ למנוע כל מגע עם העור יש להשתמש בכפפות בלתי חדירות, משקפי מגע עמיד כימי בגדי עבודה ונעלי עבודה מותאמים וציוד מותאם נוסף לפי הצורך והיישום.
6. מילימטרים ומטר מרובע שמופיעים לצורך כיסוי בתיאור לעיל הינם תיאורטיים בלבד,  נקבוביות והמצע תשפענה שיעורי כיסוי.

אזהרות וכללי בטיחות:

1. יש לעבוד לפי תקנות ותקנות נלוות לבטיחות וגהות תעסוקתית עובדים באיזוציאנאטים.
2. חומר דליק ! יש לכבות כל מקור אש בקרבת החומר, לא לעשן בקרבת החומר, יש לכבות מנועים חשמליים או כל מקור חשמלי בקרבת החומר עד שכל האדים יתנדפו מהחלל והחומר התקשה.
3. הרחק ניצוצות, חום, להבות וכדומה...
4. השתמש במסכות אוויר איכותיות בעת ערבוב והשימוש בחומר, או בקרבתו בזמן היישום וההתקשות. השתמש באוורור טוב של החלל . החומר כולל פולטי ממיסים מזיקים אשר יכולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה, אנשים עם בעיות ריאה או נשימה כרוניות או תגובה שלילית לאיזוציאנאטים ואלרגיות לא צריכים להשתמש במוצר זה.
5. יש להשתמש בציוד נשימתי, למנוע מגע עם העור, להשתמש בכפפות בלתי חדירות מסכת הגנה עמידת כימכלים לעיניים.
6. הרחק ילדים מסביבת היישום ולפחות 24 שעות אחרי, אחסנה אך ורק במקום ללא גישה לילדים.

סרטוני הדרכה

צור קשר

 • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
 • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
 • טל' 08-915-55-11
 • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
 • פקס 153-544-654-067
 • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 • אתר: www.betonbetone.co.il
 • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות