08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

צבע לבטון DYE נוזלי

PDFהדפסהשלח מוצר זה לעמית
צבע לבטון מלוטש ולבטון פנימי
קוד טכני / מק"ט:BB-liquid-dye
מחיר
מחיר 400 ₪
מע"מ 68 ₪
מחיר כולל מע"מ 468 ₪

במידה ויש לשוניות מטה נא לחץ למעבר בין הלשוניות

CONCRETE LIQUID DYE

צבע לבטון שפותח בפורמולה אשר מאפשרת לצבע לחדור למשטח בטון קיים (יבש) ומתאימה במיוחד ליישום על בטון מלוטש , ועל משטחי בטון פנימיים בכלל. המראה שהצבע מותיר משדרג את המשטח לאין שיעור .

צבע לבטון מלוטש - הצבע "משחק" עם האגרגט בצורה מדהימה ומותיר רצפה עוצרת נשימה !

ביישום על משטח בטון מלוטש ניתן להשתמש בשתי שיטות :

שיטה א - הצבע הינו חלק משיטת ציפוי לבטון מלוטש בעלת 3 שלבים המותירה את הרצפה מבריקה "כמו מראה " , יוקרתית ,עוצרת נשימה ואטומה . (ראה אופן שימוש לבטון מלוטש) .

שיטה ב- יישום הצבע ואיטום ע"י סילר.

רצפות בטון פנים - הצבע מעתיק את המרקם הטבעי של הבטון לגוון הצביעה שנבחר ומותיר מראה טבעי תוך כדי העצמת הבטון .

מותאם לבטון פנים בכל צורותיו. קל לשימוש מותיר מראה יוקרתי ביצועים מעולים מתייבש מהר.

חשוב לציין כי כל מערכת החומרים לשיקום הבטון ( סיסטם ) מיובאת כולה על ידינו מארה"ב מאותו "בית"  כלומר מאותו יצרן ! כל חומר "מדבר" עם החומר שמצופה על גביו ואף חומר לא "תוקף" את החומר השני. מובן מאליו שעובדה זו מבטיחה תוצאות מקסימליות למשטח הן מבחינת שיקום והן מבחינת אסתטיקה וכמובן הצמדות ועמידה לאורך שנים.

יישומים מתאימים : צבע לבטון מלוטש / ציפוי לבטון מלוטש / ליטוש בטון וצביעתו צבע לבטון מוחלק פנימי / צביעת בטון מוחלק פנים / צבע להחלקות בטון פנים צבע לרצפות בטון באולמות תצוגה / צבע לרצפות במגזר המסחרי צבע לרצפות בטון במשרדים , חנויות , קניונים וקבלת קהל. צבע לבטון דקורטיבי פנים / צביעת בטון דקורטיבי פנימי צבע לבטון אדריכלי פנים / צביעת בטון אדריכלי פנימי צבע לרצפות בטון קיים / צביעת רצפות קיימות מבטון צבע לרצפת בטון פנימית / צביעת רצפת בטון פנים צבע למשטחי בטון פנים / צביעת משטחי בטון פנימיים צבע לבטון צבעוני / בטון מוחלק צבעים צבע לרצפה בתוך הבית / צביעת רצפת בטון בתוך הבית חידוש בטון ישן / צבע צביעה וציפוי בטון ישן קיים צבע לבטון לאומנים / צבע לבטון לאמנים ניקוי בטון פנים / צבע צביעת בטון פנימי לאחר ניקוי וכדומה

 

תמונה של מניפת גוונים

1.הכנת האזור: הקפד להסוות או לכסות (לניילן) את כל האזורים שאינם מיועדים להיות צבועים כולל אך לא מוגבל למשקופים, דלתות, קירות וחלונות.

2.הכנת השטח: בין אם הבטון חדש או ישן, שלב הכנת השטח של "צביעת רצפת בטון" נחשבת כחשובה ביותר. תוצאות הכנת רצפה ראויה, ממזערת כשלים פוטנציאליים ויוצרת את הסביבה הטובה ביותר עבור העבודה האסתטית של היצירה. בקצרה, פירוט רב יותר ובזמן שהוקצב לשלב זה של הפרויקט ישפיע על המראה ועמידות של הרצפה המוגמרת. השטח חייב להיות נקי מכל החומרים הזרים שמעכבים את הספיגה של הצבע. חומרים זרים כוללים, אך אינם מוגבלים לגריז, לכלוך, דבק, ציפוי הקודם, וסילר. אין להשתמש בחומצת מלח כשיטת ניקוי.

1.אם יש בבטון בליטות (שפיצים) מומלץ להשטיח אותן כדי למנוע שחיקה מואצת עקב דריכה בנקודות הללו.

2.הסר צבע, דבקים שמנים וחלקיקים רופפים ממשטח העבודה המיועד.

3.במידת הצורך פזר חומר לניקוי עמוק Profiler Green Clean אפשר לו "לעבוד " וקרצף.( אם שטח גדול ע"י מקרצף אוטומטי מצויד במברשת ) או
על ידי שטיפה בלחץ מים.

4.שטוף את החומר ניקוי כך שלא יישאר ,והמתן ליבוש השטח.(אם שטח גדול שטוף בעזרת שטיפה בלחץ (גרניק).

5.מבחן רצועה-הצמד נייר דבק שקוף לרצפה הנקייה במספר מקומות לחץ ובדוק אם הוא חזר שקוף. אם לא חזור על הניקיון שוב עד נייר דבק יחזור שקוף. ניתן ואף מומלץ לנקות את השטח ע"י ליטוש .

דילול: הכנס את בקבוק הצבע לגלון המים המזוקקים שקיבלת וערבב עד לקבלת תערובת אחידה . ניתן לערבב גם עם גלון אציטון . בטון בטון DYE קולור כעת מוכן לשימוש.

כסוי: גלון מוכן מספק כ- 20-45 מר" (הכסוי תלוי בתנאי המשטח , צפיפות חומרים ,שיטות יישום, גוון הנחשק כהה יותר/בהיר יותר וכו.) חובה לערבב היטב לפני השימוש עד לקבל צבע אחיד בתוך המיכל.

חיי מדף שנה . אין החזרת צבעים .

שיטת יישום: בטון מלוטש : לאחר ליטוש הבטון לדרגה הרצויה יש להסיר את האבק ע"י שאיבה . בדוק אם המשטח נקי מאבק ע"י מבחן הרצועה שתואר בסעיף 5 הנ"ל . רסס את החומר בעזרת מרססת גינה ( עם משאבה ) או קומפרסור ואקדח צבע מתאים , רסס שכבה לקבלת ערפל על כל המשטח. המשטח צריך להיות רטוב בצורה אחידה. ברגע שהמשטח התייבש נקה אזורים שלא היו צריכים להיצבע באמצעות סמרטוט רטוב .

ליטוש הקשחה ציפוף ואיטום הבטון : 1.מרח שכבת מקשה לבטון מלוטש - בוסט המצופף ומקשיח את הבטון. 2.לטש את שכבת הבוסט ליטוש עדין עד לקבלת המראה הרצוי (ליטוש : 800 או 1500 או 3000 ) 3.מרח שכבת מגן ומבריק לבטון מלושט (גארד ) .

צביעה ואיטום הבטון : אחרי ריסוס הצבע וייבושו מרח סילר של בטון בטון .

ניתן לקרוא חומר נוסף ב-נא לשלוח בקשה באימייל: דואל: info at betonbetone.co.il Product information/application instructions

הסרת אחריות: האינפורמציה הנ"ל היא כללית ולא ספציפית לשטח מסוים ובאה מתוך רצון לעזור בקביעת התאמתו או חוסר התאמתו של המוצר לצרכי הלקוח. אנו מבקשים מלקוחותינו לבדוק ולבחון את המוצר באזור קטן לפני השימוש הנרחב. מאחר ואין ביכולתנו לעמוד על טיב השימוש ו/או היישום של החומר,מוסרת כל אחריות על המוצר מאתר בטון בטון ו/ גם בעליו ו/גם מנכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ ו / גם בעליו ו/או מי מטעמו .

מיוצר בארה"ב

Beton betone Do not compromise on quality and environmental protection we importing products from the American leaders manufacturer in the decorative concrete market in USA. Our American manufacturer for paint and paint formula has begun manufacturing paint in 1929, supplying the central Pennsylvania market products and services. Since then, He has developed thousands of specialized formulas for specific applications, Advances in coating technology and also have expand product line to include environmentally friendly, water-based and water-reducible coatings, understanding that superior manufacturing makes it easier for customers to be successful. Our manufacturer use the highest quality raw materials to control manufacturing process tightly to assure dependable and consistent products. Today, products are used throughout all over the world. Our manufacturer has Green Commitment, his Products is committed to a continued effort of manufacturing environmentally conscience products, our American manufacture...

 • is a member of the U.S. Green Building Council.
 • is listed as a manufacturer on the Master Painters Institute's "Specify Green" – Approved Products List.
 • surpass Source Specific Standards Rule 1113 established by Air Quality Management District.
 • earn LEED credits by meeting requirements specified in: EQ Credit 4.2 Low-Emitting Materials: Paints & Coatings MR Credit 5.1 Regional Materials: 10% Extracted, Processed & Manufactured Regionally MR Credit 5.2 Regional Materials: 20% Extracted, Processed & Manufactured Regionally.
  

סרטוני הדרכה

צור קשר

 • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
 • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
 • טל' 08-915-55-11
 • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
 • פקס 153-544-654-067
 • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 • אתר: www.betonbetone.co.il
 • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות