08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

 

בסרטון מוצג יישום פולספרטיק בגוון אחיד על גבי רצפה קיימת.

פוליספרטיק מאפשר ציפוי דקורטיבי איכותי, עמיד ואטום כמעט על כל תשתית יציבה קיימת, טכנולוגיית החומר מותאמת לשימוש חיצוני ופנימי ומאפשרת ציפוי דק עובי המשלב מגוון של גימורים על רצפות ועל קירות. בסרטון בוצעה רצפת בצבע לבן באמצעות פוליספרטיק ומגוון מותאם מתוך מניפת גוונים לפוליספרטיק והכל על גבי רצפת בטון ישנה קיימת. פוליספרטיק הינו חומר נח לשימוש אשר מאפשר ביצוע תוך יום אחד וחזרה מהירה לשגרת שימוש. פוליספרטיק הוא חומר עמיד UV מתאים לשימוש פנימי וחיצוני , עמיד לשחיקה גבוה, עמיד כימיקלים וקל לניקוי בעל תכונות תחזוקה פשוטה.

לפרטים נוספים על המוצר, אופן הביצוע ורכישה לחץ כאן

לפרטים נוספים אופן השימוש ורכישה

 

 

בסרטון מוצג שלב אחרי שלב של יישום ריצוף טראצו באמצעות פוליספרטיק ושבבים על גבי רצפה קיימת.

פוליספרטיק מאפשר ציפוי דקורטיבי איכותי, עמיד ואטום כמעט על כל תשתית יציבה קיימת, טכנולוגיית החומר מותאמת לשימוש חיצוני ופנימי ומאפשרת ציפוי דק עובי המשלב מגוון של גימורים על רצפות ועל קירות. בסרטון בוצעה רצפת טרצו צבעונית. השיטה דומה לטרצו אפוקסיאך אינה מצריכה ליטוש, כאן בוצע הרצפה באמצעות תערובת שבבי ויניל, טרצו פולמרי בצבעים ופוליספרטיק וזאת על גבי רצפה קיימת בחצר בית מגורים. פוליספרטיק הינו חומר נח לשימוש אשר מאפשר ביצוע תוך יום אחד וחזרה מהירה לשגרת שימוש. פוליספרטיק הוא חומר עמיד UV מתאים לשימוש חיצוני, עמיד לשחיקה גבוה, עמיד כימיקלים וקל לניקוי בעל תכונות תחזוקה פשוטה. שבבי טראצו / פתיתי טרצו / טראצו פולמרי /  מגיעים ב 4 גדלים לבחירה ו ב 60 גוונים, ניתן לבנות כל תערובת שעולה בדמיון.

שימושים בפוליספרטיק  ויניל טראצו, ציפוי על גבי, אריחים, קרמיקה, שיש, פורצלן, בטון  ועץ. ציפוי ואיטום דקורטיבי של גגות , איטום גגות  מרוצפים, פתרון לבעיות דליפת מים מגג מרוצף, איטום דקורטבי למרפסות,  ציפוי קירות טרצו בצבעים , ריצוף טראצו בצבעים, ציפוי טרצו צבעוני לבית, רצפת טראצו למשרד, לחנויות , למרכזי מסחר ,ריצוף טראצו צבעוני על גבי אריחים , ציפוי טרצו צבעוני על בטון , ציפוי באולמות תצוגה של כלי רכב, מוזאונים, ציפוי לובי במראה טרצו , ציפוי טרצו בשטחי ציבור, מלונות , בריכות, ציפוי חדרי רחצה , חדרי אמבטיה ושירותים, חיפוי קירות חדרי רחצה, , ציפוי רצפת חדרי אוכל ומסעדות, ציפוי רצפות גני ילדים ועוד . . .

לפרטים נוספים אופן הביצוע ורכישה לחץ כאן

 

 

בסרטון זה ניתן לראות את שלבי עבודת ציפוי מקלחת חדר רחצה בפוליספרטיק בשילוב קוורץ צבעוני דקורטיבי.

פוליספרטיק מאפשר ציפוי דקורטיבי איכותי, עמיד ואטום כמעט על כל תשתית יציבה קיימת, טכנולוגיית החומר מותאמת לשימוש חיצוני ופנימי ומאפשרת ציפוי דק עובי המשלב מגוון של גימורים על רצפות ועל קירות. בסרטון הגימור נעשה בשילוב קוורץ צבעוני ופוליספרטיק על החלק הרצפתי של המקלחון ועל מעט מקיר המקלחון והכל על הקרמיקה הקיימת ומבלי לפרק. פוליספרטיק הינו חומר נח לשימוש אשר מאפשר ביצוע תוך יום אחד וחזרה מהירה לשגרת שימוש. פוליספרטיק הוא חומר עמיד כימיקלים וקל לניקוי בעל תכונות תחזוקה פשוטה.

שימושים בפוליספרטיק קוורץ צבעוני / טראצו קוורץ צבעוני, ציפוי קוורץ על גבי בטון, אריחים, קרמיקה, שיש, פורצלן ועץ. ציפוי ואיטום דקורטיבי של גגות , איטום גג מרוצף, פתרון לבעיות דליפת מים מגג מרוצף, איטום דקורטבי למרפסות,  ציפוי קירות קוורץ בצבעים , ריצוף קוורץ בצבעים, ציפוי קוורץ צבעוני לבית, רצפת קוורץ למשרד, לחנויות , למרכזי מסחר ,ריצוף קוורץ צבעוני על גבי אריחים , ציפוי קוורץ צבעוני על בטון , ציפוי אולמות תצוגה של כלי רכב, מוזאונים, ציפוי לובי בניין , ציפוי קוורץ בשטחי ציבור, מלונות , בריכות, ציפוי חדרי רחצה , חדרי אמבטיה ושירותים, חיפוי קירות חדרי רחצה, , ציפוי רצפת חדרי אוכל ומסעדות ומטבחים, ציפוי רצפות גני ילדים ועוד . . .

לפרטים נוספים על המוצר, אופן הביצוע ורכישה לחץ כאן 

 

בטון גראנג הוא בטון במראה "מלוכלך" כאשר את אופי הלכלוך  ניתן לקחת למקומות עיצוב שונים ומגוונים, כגון בטון חלוד, בטון מפוייח, בטון פצוע, בטון עם ירקת , בטון מוכתם  , בטון שרוף ועוד ....
Grunge concrete , Grunge grey cement wall , Dirty concrete wall
באמצעות מיקרוטופינג וסדרת גווני רקעים CW ניתן לקחת את הגראנג' למקומות עיצוב שונים ומגוונים, הן בגוונים והן בטקסטורה. בסרטון זה בוצע קיר בטון עם טוויסט של גוון אפור גראז' משהו שמזכיר בטון מוסכים .
בשלב הראשון בוצעה מריחת מיקרוטופינג אוברליי על בסיס לבן מלוכלך כך קיבל הקיר את המראה והמרקם הבטוני ( Look & Feel ) בשלב השני באמצעות צבעי רקעים CW בוצע אפקט אשר "טינף" את הקיר למראה הגראז' המוסכי.
בטון גראנג' הוא טוויסט לקירות הבטון במראה הקונבנציונלי ומתאפשר בזכות מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון וצבעי רקעים CW הייעודיים לקירות בטון. צבע קירות רקעים CW הוא צבע ננו על בסיס מים שנספג בצורה אחרת מצבעים קונבנציונליים ע"ג הבטון / מיקרוטופינג . הצבע מתאים לשימוש חיצוני ופנימי, אינו מדיף ריח אינו דוהה, מתנקה מעצמו ובעל אפקט עיצובי אחר. בטון גראנג'  מתאים גם כרקע עיצובי ומבליט מתוכו אלמנטים בצבע אחד.

 

 

רצפה דמוי שיש ב 48 שעות

בסרטון מוצג ציפוי רצפה בשיש נוזלי באמצעות אפוקסי ננו אפקט שמבוצע תוך 48 שעות על ריצןף כמעט מכל סוג שהוא. ציפוי הרצפה מתבצע בשיתוף המעצב או הלקוח . במקרה הזה בחר הלקוח שילוב צבעים של E-100 לבן ו E-405 זהב ממניפת EPN ובשיטת יישום אפקט דמוי שיש . הלקוח היה שותף לאופן היישום בזמן היציקה . למעשה ללקוח היה ויז'ן (רעיון) והוא יצר את הרצפה שלו באמצעות הקבלן שביצעה את העבודה. הציפוי נעשה על רצפת בטון ישנה תוך שעות בודדות. אפוקסי ננו אפקט ניתן ליישום ב 56 גוונים ושילובי גוונים ומרקמים שונים ומגוונים על כל רצפה קשיחה קיימת בקלות ובמהירות. אפוקסי ננו אפקט מיושם בשכבה מילימטרית דקה ולכן אינו מצריך התאמות גובה של אלמנטים כגון דלתות ואינו מייצר הפרשי גובה בין חללים.
חיפוי דמוי שיש מתאים לרצפת הבית , רצפת דמוי שיש בעסקים במשרדים ולחללים פנימיים ביכלל .
יתרונות חיפוי רצפה בשיש נוזלי אפוקסי ננו אפקט :
1.ציפוי רצפות בזמן קצר מאוד
2.התאמה מקסימלית למידות הרצפה
3.חסכון כספי עצום
4.מראה מהודר ללא חיתוכים
אז אם אתם רוצים לחפות רצפה בזמן קצר ובאפקט שישאיר את הצופים בהלם צלצלו עכשיו :

 

לפרטים נוספים ורכישה באתר לחץ כאן 

 

 

צבעים לרצפת בטון - איך לעצב רצפת בטון בצביעה 

הסרטון מציג טכנולוגיית צבעים וצביעת בטון על בסיס בטון יבש, באמצעות הספגה, אשר מפשטת מנגישה, מוזילה ומאפשרת מגוון רחב של  34 צבעים והכל תוך שמירה על מרקם הבטון כך שהבטון מקבל גוון  מבלי לאבד את במרקם המעונן של הבטון הקיים. בשיטת בטון בטון ניתן לגוון כל רצפת בטון, בין אם מדובר בבטון חדשה שנוצקה לאחרונה או רצפת בטון ישנה. צבעי ה CF  פותחו בטכנולוגיית ננו חודרנית והם נספגים בבטון ומותאמים לשימוש חיצוני ופנימי אינם דוהים ובעלי התנגדות UV.

טכנולוגיית צבעי CF  שלנו הינם אבולוציה של אבקות הבטון שהיו נהוגות בעבר לגיוון בטון, צבעי ה CF מפשטים את תהליך העבודה ומחלקים אותה לשלבי עבודה נוחים כך שבזמן היציקה כשהבטון במצב רטוב ההתעסקות עם הבטון היא רק ברמת המרקם ( החלקה / הטבעה / סרוק  .... )  אין צורך בזמן היציקה בפיזור והחדרה של מאות ק"ג של אבקה מעורבבת של מלט ופיגמנט ובחלון זמן קצר של התייבשות הבטון, כתוצאה מכך  אין צורך בכח אדם שיעבוד בו זמנית פיזור, החדרה ודחיסה של האבקה ( גוון )  ובמקביל על החלקה או הטבעה ( מרקם ). צבעי הCF  מייתרים את לחץ הזמן ביציקת הבטון והעבודה על בטון רטוב מתרכזת בהשגת מרקם מושלם, התאמת הצבע נעשית על בסיס יבש וללא לחץ. פרקטיקה מקובלת היא ליצוק קצת בטון, מעודפי הבטון, ליציקת צד בתבניות קטנות , להמתין לייבוש  ולבצע דוגמאות צבע לבחירת גוון, דבר המאפשר התאמת צבע מושלמת למשטח.

יתרונות בולטים:

1.      הנגשת גיוון הבטון, לכל משטח בטון.

2.      חלוקת זמן נכונה של היישום ושליטה מלאה ביציקת הבטון במרקם ובגוון.

3.      צבעי CF  הם בעצמם בעלי התנגדות UV ואינם דוהים, להבדיל מהאבקות מלט פיגמנט המסורתיות המצריכות סילר עמיד UV  להגנה נגד דהייה.

4.      חוסר צורך בשימוש בתערובת מלט ופיגמנט ובכך מניעת כשל של התנתקות או נימי סידוק כתוצאה מחלון זמן קצר, החדרה לא טובה,  יבוש מהיר של הבטון או חוסר זמן.

5.      34 גוונים ממניפת CF, אשר ניתנים גם לערבוב בניהם וגם לשילוב בניהם על הבטון.

6.      ייבוש מהיר, יישום קל ולא מלכלך.

7.      צבעי CF הינם על בסיס מים בעלי ניקוד LEED של איגוד הירוקים האמריקאי, ידידותיים לשימוש העובדים, לא מדיפים ריח אינם מזהמים מי תהום ואוויר, ולהבדיל מאבקות המלט פיגמנט אינם מצריכים פיזור בזריקה באוויר של מאות ק"ג אבקה תוך יצירת ענני אבק לעובדים והסביבה.

בטון בטון מביאה עד אליכם את קדמת הטכנולוגיה בעיצוב בטון , אנחנו משתדלים לספק לכם הסבר מקיף לא רק על המוצרים והכלים אלה גם על שיטות הביצוע, המעטפת התומכת והפרקטיקה של השטח, כך שהמכלול כולו יעבוד  ויספק את התוצאה הטובה ביותר לכולם, למזמין, למעצב, לקבלן , לעובדים של הקבלן...... לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הסבר מפורט נוסף.

 

מיקרוטופינג מוחלק - איך עושים רצפת בטון מוחלק בשכפה מילימטרית

 

הסרטון מציג שלב אחרי שלב של יישום מיקרוטופינג בעובי מילימטרי על רצפה בגימור בטון מוחלק . החומר והיישום אינם מצריכים פירוק תשתיות קיימות, כגון ריצוף, ולכן ניתנים ליישום בפשטות, בקלות וללא עבודות פירוק ופנוי פסולת תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה וללא הפרעה למתרחש בסביבת האתר.

מיקרוטופינג בטון בטון הוא חומר אמריקאי וזאת לא סתם סיסמא, החומר תוכנן לפרקטיקה של סביבת עבודה אמריקאית, כך לדוגמא ניתן להשיג רצפת בטון מוחלק בשכבה מילמטרית, גם בקומות הגבוהות במגדלי המשרדים של מנהטן (הטרנד הכי חזק היום בתפוח הגדול)  או של גוש דן וזאת מבלי לסגור כבישים למנופים, במות הרמה או לפינוי פסולת ומבלי להיתקל בבעיות מול פיקוח עירוני או חברת הניהול הבניין, או להיות מחויב לעבודות בשעות לא שגרתיות. מיקרוטופינג בטון בטון תוכנן והונדס לאפשר לייצר קומות משרדים שלמות, בכל גודל, של רצפת בטון מוחלק מושלמת, חזקה מאוד ולא שריטה והכל בעבודה של ימים ספורים.

 

מיקרוטופינג בטון בטון לרצפת בטון מוחלקת הוא חומר אמריקאי על בסיס בטון פולימרי היחיד בעל פריימר עצמי ( self-priming )  אשר מאפשר מריחה בשכבה אחת חזקה מאוד בעובי מינימלי של 3 מילימטרים ישירות על תשתית יציבה קיימת . מיקרוטופינג בטון בטון אינו נשרט אינו מתקלף מתאים גם לתנועת כלי רכב ולרצפות שחיקה, החומר בשימוש  גם לרצפות משרדים , רצפות מסחריות , רצפות אולמות , רצפות מחסנים ,רצפות פנים ורצפות חוץ במגזר הציבורי העסקי והפרטי.

 

ניתן להשיג מיקרוטופינג לרצפת בטון מוחלק בגוונים מתוך מניפת פיגמנטים למיקרוטופניג  או בצביעה על יבש מתוך מניפת CF לבטון.

 

 

 

לקניה מהירה ופרטים נוספים לחץ כאן 

 

לקטלוג תבניות לבטון לחץ כאן 

בטון של היום כבר לא חומר נוקשה ואפור כמו שהינו רגילים לחשוב , ניתן לעצב בטון על ידי הטבעת בטון בתהליך יציקת הבטון , אם קיים משטח ניתן למרוח מיקרוטופינג ואוברליי ולבצע הטבעת בטון.

בטון בטון מספקת את כל החומרים וכלי ההטבעה הנדרשים לצורך עיצוב הבטון. תבניות לבטון וכלים מיוחדים להטבעתו .חומרי הפרדה , צבעים לבטון וסילר לבטון .

סרטון בטון מוטבע שלב אחר שלב

בסרטון זה מוצגת שיטה יעילה נכונה וחכמה ליישום סילר לבטון . הסילר שהותז בסרטון הוא סילר פרמיום של בטון בטון מיוצר בארה"ב אשר כמות המוצקים בו מאפשרת לו לחדור לבטון ולאטום את הבטון בצורה מקצועית ונכונה לבטון. הסילר מתאים לשימוש חיצוני ופנימי לא מצהיב ואינו מושפע מקרני השמש ומייצר משטח בגימור איכותי גם בנראות וגם באיטום הבטון. ניתן להשיג אצלנו סילר בגימור מבריק ( ( hi gloss, סילר מט ( matte ), וסילר חצי מבריק ( low shine ) . הסילר מתאים לבטון מוחלק , בטון מוטבע , בטון חשוף בטון אדריכלי ועוד . המרססת עשויה מתכת עמידת כימיקלים המותאמת לעבודות הבטון ומיוצרת בארה"ב, המרססת בעלת אטמי XTREME של ®Viton מקבוצת דופונט ( DuPont ) העולמית, המאפשרים שימוש רב פעמי בחומרים סולבנטיים תוך שמירה על לחץ התזה נכון ומבלי לפרק את האטמים. המרססת מותאמת להתזת סילר לרצפות וקירות בטון. שימוש בסילר איכותי המותאם לבטון ויישום באמצעות מרססת מקצועית מבטיח כיסוי מלא ואחיד ותוצאה מושלמת לאיטום ושמירה על משטחי בטון.
סילר למחסנים , סילר לרצפות תעשיה סילר לרצפות בשטחים גדולים ניתן להתיז בזמן קצר מאוד תוך כדי יעילות עבודה ותוצאות מקסימליות.

 

 

 

איך להשיג רצפה יחודית לעסק ולבית

בסרטון יציקת אפוקסי ננו אפקט אפוקסי מתכתי על רצפת בטון בעסק ( מכון יופי) תהליך העבודה קצר יום עבודה מתבצע על גבי רצפה קיימת בשכבה מילימטרית שאינה משנה גבהים במשטח . הרצפה הופכת לפריט ייחודי לאותו משטח שבו החומר נוצק . ברצפה הספציפית הזו נעשה שימוש בשלושה גוונים גוון לבן ושני גוונים מתכתיים אפוקסי מתכתי באפקט הפרפר .
אפוקסי ננו אפקט הוא ציפוי אפוקסי רב עובי , איכותי ועמיד , אשר חלקיקי ננו שפותחו בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית לו, גורמים לאפקט שבו מוסט האור בטבעיות ובלי התערבות לכיוונים רבים , המערכת מייצרת אפקט רב ממדי , והתוצאה : רצפה ייחודית עמוקה עשירה אשר לא יכולה להיות מועתקת , כל רצפה "זורמת" בצורה ייחודית לה . שילובי גוונים אפשריים אין סופיים , המראה המבריק החלק והעמוק של הרצפה לא דומה לאף חומר שהכרנו עד היום והתוצאה ייחודית לרצפה או למשטח עליו יושם החומר, מהרגע שנשפך החומר הקסם מתחיל להתרחש... הציפוי מתפלס מעצמו ועושה את רוב העבודה לבדו. המדיום היצירתי נכנס עוד יותר ע"י הגברת אפקטים באמצעות טכניקות יישום מתקדמות וחומר ה- ספרדר . 

 

לפרטים נוספים ורכישה באתר לחץ כאן 

 

עמוד 1 מתוך 18

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות