08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שבת, 30 אפריל 2016 16:07

מיקרוטופינג מוחלק

מיקרוטופינג מוחלק - איך עושים רצפת בטון מוחלק בשכפה מילימטרית

 

הסרטון מציג שלב אחרי שלב של יישום מיקרוטופינג בעובי מילימטרי על רצפה בגימור בטון מוחלק . החומר והיישום אינם מצריכים פירוק תשתיות קיימות, כגון ריצוף, ולכן ניתנים ליישום בפשטות, בקלות וללא עבודות פירוק ופנוי פסולת תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה וללא הפרעה למתרחש בסביבת האתר.

מיקרוטופינג בטון בטון הוא חומר אמריקאי וזאת לא סתם סיסמא, החומר תוכנן לפרקטיקה של סביבת עבודה אמריקאית, כך לדוגמא ניתן להשיג רצפת בטון מוחלק בשכבה מילמטרית, גם בקומות הגבוהות במגדלי המשרדים של מנהטן (הטרנד הכי חזק היום בתפוח הגדול)  או של גוש דן וזאת מבלי לסגור כבישים למנופים, במות הרמה או לפינוי פסולת ומבלי להיתקל בבעיות מול פיקוח עירוני או חברת הניהול הבניין, או להיות מחויב לעבודות בשעות לא שגרתיות. מיקרוטופינג בטון בטון תוכנן והונדס לאפשר לייצר קומות משרדים שלמות, בכל גודל, של רצפת בטון מוחלק מושלמת, חזקה מאוד ולא שריטה והכל בעבודה של ימים ספורים.

 

מיקרוטופינג בטון בטון לרצפת בטון מוחלקת הוא חומר אמריקאי על בסיס בטון פולימרי היחיד בעל פריימר עצמי ( self-priming )  אשר מאפשר מריחה בשכבה אחת חזקה מאוד בעובי מינימלי של 3 מילימטרים ישירות על תשתית יציבה קיימת . מיקרוטופינג בטון בטון אינו נשרט אינו מתקלף מתאים גם לתנועת כלי רכב ולרצפות שחיקה, החומר בשימוש  גם לרצפות משרדים , רצפות מסחריות , רצפות אולמות , רצפות מחסנים ,רצפות פנים ורצפות חוץ במגזר הציבורי העסקי והפרטי.

 

ניתן להשיג מיקרוטופינג לרצפת בטון מוחלק בגוונים מתוך מניפת פיגמנטים למיקרוטופניג  או בצביעה על יבש מתוך מניפת CF לבטון.

 

 

 

לקניה מהירה ופרטים נוספים לחץ כאן 

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות