08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
ראשון, 01 מאי 2016 05:34

צבעים לרצפת בטון

 

צבעים לרצפת בטון - איך לעצב רצפת בטון בצביעה 

הסרטון מציג טכנולוגיית צבעים וצביעת בטון על בסיס בטון יבש, באמצעות הספגה, אשר מפשטת מנגישה, מוזילה ומאפשרת מגוון רחב של  34 צבעים והכל תוך שמירה על מרקם הבטון כך שהבטון מקבל גוון  מבלי לאבד את במרקם המעונן של הבטון הקיים. בשיטת בטון בטון ניתן לגוון כל רצפת בטון, בין אם מדובר בבטון חדשה שנוצקה לאחרונה או רצפת בטון ישנה. צבעי ה CF  פותחו בטכנולוגיית ננו חודרנית והם נספגים בבטון ומותאמים לשימוש חיצוני ופנימי אינם דוהים ובעלי התנגדות UV.

טכנולוגיית צבעי CF  שלנו הינם אבולוציה של אבקות הבטון שהיו נהוגות בעבר לגיוון בטון, צבעי ה CF מפשטים את תהליך העבודה ומחלקים אותה לשלבי עבודה נוחים כך שבזמן היציקה כשהבטון במצב רטוב ההתעסקות עם הבטון היא רק ברמת המרקם ( החלקה / הטבעה / סרוק  .... )  אין צורך בזמן היציקה בפיזור והחדרה של מאות ק"ג של אבקה מעורבבת של מלט ופיגמנט ובחלון זמן קצר של התייבשות הבטון, כתוצאה מכך  אין צורך בכח אדם שיעבוד בו זמנית פיזור, החדרה ודחיסה של האבקה ( גוון )  ובמקביל על החלקה או הטבעה ( מרקם ). צבעי הCF  מייתרים את לחץ הזמן ביציקת הבטון והעבודה על בטון רטוב מתרכזת בהשגת מרקם מושלם, התאמת הצבע נעשית על בסיס יבש וללא לחץ. פרקטיקה מקובלת היא ליצוק קצת בטון, מעודפי הבטון, ליציקת צד בתבניות קטנות , להמתין לייבוש  ולבצע דוגמאות צבע לבחירת גוון, דבר המאפשר התאמת צבע מושלמת למשטח.

יתרונות בולטים:

1.      הנגשת גיוון הבטון, לכל משטח בטון.

2.      חלוקת זמן נכונה של היישום ושליטה מלאה ביציקת הבטון במרקם ובגוון.

3.      צבעי CF  הם בעצמם בעלי התנגדות UV ואינם דוהים, להבדיל מהאבקות מלט פיגמנט המסורתיות המצריכות סילר עמיד UV  להגנה נגד דהייה.

4.      חוסר צורך בשימוש בתערובת מלט ופיגמנט ובכך מניעת כשל של התנתקות או נימי סידוק כתוצאה מחלון זמן קצר, החדרה לא טובה,  יבוש מהיר של הבטון או חוסר זמן.

5.      34 גוונים ממניפת CF, אשר ניתנים גם לערבוב בניהם וגם לשילוב בניהם על הבטון.

6.      ייבוש מהיר, יישום קל ולא מלכלך.

7.      צבעי CF הינם על בסיס מים בעלי ניקוד LEED של איגוד הירוקים האמריקאי, ידידותיים לשימוש העובדים, לא מדיפים ריח אינם מזהמים מי תהום ואוויר, ולהבדיל מאבקות המלט פיגמנט אינם מצריכים פיזור בזריקה באוויר של מאות ק"ג אבקה תוך יצירת ענני אבק לעובדים והסביבה.

בטון בטון מביאה עד אליכם את קדמת הטכנולוגיה בעיצוב בטון , אנחנו משתדלים לספק לכם הסבר מקיף לא רק על המוצרים והכלים אלה גם על שיטות הביצוע, המעטפת התומכת והפרקטיקה של השטח, כך שהמכלול כולו יעבוד  ויספק את התוצאה הטובה ביותר לכולם, למזמין, למעצב, לקבלן , לעובדים של הקבלן...... לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הסבר מפורט נוסף.

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות