08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
חמישי, 03 מרס 2016 12:50

איך ליצור קירות מעוצבים

בסרטון מתואר תהליך הטבעת מיקרוטופינג ( מיקרו בטון ) על גבי קירות קיימים . המטרה ליצור קירות בטון מעוצבים בדוגמת עץ , קיר בטון בדוגמת קרשים או בטון חשוף פרוק טפסנות או כל טקסטורה רצויה אחרת על קיר במראה בטון .
כאן תוכלו ללמוד איך לטייח קיר בטון בדוגמת קרשים , איך ליצור קירות קרשים מבטון , איך ליצור קירות בטון בטקסטורה עץ , איך ליצור קיר בדוגמת פירוק טפסנות , איך להטביע מיקרוטופינג (בטון פולימרי) על קיר קיים .איך לבצע הטבעת טיח דמוי בטון , איך להטביע טיח בדוגמת עץ קרשים .
החומר שנמרח על הקיר הוא מיקרוטופינג אוברליי מיקס של בטון בטון . זהו חומר על בסיס בטון בעל נוסחת פולימרים אשר מאפשר מריחה והטבעה של טקסטורה על גבי קיר קיים . החומר נראה 100% בטון אותנטי וניתן ( בדומה לפלסטלינה ) לעצב בו טקסטורות בזמן שהוא רטוב. פעולה זו מתבצעת בעזרת תבנית ייעודית להטבעת בטון . המיישם מורח שכבה בעובי רצוי לפי עומק השבלונה שנבחרה ומטביע את המיקרוטופינג כשהתבנית משומנת בחומר מיוחד המונע הידבקות . אנו מחזיקים מגוון רחב של שבלונות זמינות במלאי להשכרה או לרכישה החל מדוגמאות של אריחי בטון , שבלונות עץ בעוביים שונים ובטקסטורות שונות , פלנקים , בריקים , משושים , צורות הנדסיות , מרובעים , שרבניות בטון , סלעים ואבנים שונות ועוד . השבלונות מגיעות בצורות שונות פלנקים , לוחות , גלגלות טאץ׳ אפים ו
גם במבנים בבניה רבים הפרויקטים בהם נדרש מהקבלן שהבטון ישמש כגמר כלומר הבטון הקונסטרוקטיבי ישאר בטון חשוף בדוגמת פירוק התפסנות , בפועל ישנם אינספור פרויקטים אשר התכנון המקורי של בטון חשוף פשוט לא יוצא כמו שתיכננו . כך קורה שהבטון לא החליק טוב בתוך התפסנות והתוצאה קירות בטון עם חורים או קירות בטון בהם נחשף החצץ . חיפוי המיקרוטופינג בהטבעה נותן מענה מצויין גם לאותם פרויקטים בבניה אשר מעוניינים להימנע מתוצאות פרוק תפסנות מאכזבות .
יתרונות הטבעת המיקרוטופינג אוברליי מיקס :
1. יישום ישירות על הקיר בשכבה דקה ללא חשש משקל עודף על הקונסטרוקציה או חשש מניתוק אריחים וכדומה .
2. החומר נמרח בדיוק במידות הקיר ללא שאריות חיתוכים והתאמות .
3. יישום מהיר חוסך כסף ועבודה
4. מראה אותנטי של בטון ניתן לגיוון בכל גוון רצוי אפשרויות טקסטורה אין סופיות .
5. עמידות לאורך זמן בשימוש חיצוני ופנימי
6.ניתן לביצוע על קיר רצפה ותקרה . (מתאפשרת תנועת כלי רכב ברצפה)
7.חומר חזק מאוד לא "נפצע" .

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
מירב בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות