08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
שישי, 04 מרס 2016 09:18

בטון שחור - איך עושים חיפוי בטון מושחר על קיר

בסרטון תהליך ביצוע של קיר בטון מושחר על גבי קיר חיצוני באמצעות מיקרוטופינג אוברליי מיקס מגוון ע"י פק פיגמנט ייעודי. המרקם הבטוני של המיקרוטופינג שלנו (להבדיל מטייחים למיניהם ) מייצר על הקיר אפקט הייחודי רק לבטון אשר מתבטא בחוסר הומוגניות שהופכים את הקיר ליצירה של ממש...
החומר שנמרח על הקיר הוא מיקרוטופינג אוברליי מיקס של בטון בטון . זהו חומר על בסיס בטון בעל נוסחת פולימרים אשר מאפשר מריחה התזה או הטבעה של טקסטורות ישירות על גבי קיר קיים .
החומר מגיע בגוון בסיסי לבן או אפור שנראה 100% בטון , בקיר הספציפי הזה הוספנו למיקרוטופינג האפור פק פיגמנט טבעי בצבע מדיום גריי וקיבלנו תערובת שחורה אותה מרחנו בשכבה הראשונה.
בשלב השני השתמשנו במיקרוטופינג לבן עם פק פגמנט פלטניום גריי ואותה התזנו עם כלי ייעודי להתזה. אחרי השטחת החומר ע"י מאל'צ נוצר קיר בטון שחור , או קיר בטון שרוף בעיצוב ייחודי .
יתרונות השיטה :
1.המראה - מיקרוטופינג מבוסס בטון מה שמאפשר לקבל אפקט ייחודי בשל אופיו.
2.היכולות - מיקרוטופינג שלנו מקבל טקסטורות בעובי רב בניגוד לטיח שאינו יכול לקבל "להחזיק" עובי של טקסטורה כמו הטבעת קרשים לדוגמה .
3.מיקרוטופינג שלנו נמרח ישירות על תשתית יציבה קיימת ללא מקשרים ויסודות למיניהם חומר בעל פריימר עצמי SELF PRIMMING (ללא ריבוי שכבות ). עמידות בפני קרני השמש לא דוהה .
4.חוזק - המיקרוטופינג חזק בהרבה ולא "נפצע" בניגוד לטיח. (ביישום רצפתי מתאפשרת תנועת כלי רכב עליו )
5.מגע - המיקרוטופינג מפחית חום נראה כמו בטון וקר כמו בטון
6. משקל קל והתאמה מקסימלית לקיר
אפשריות החיפוי ע"י המיקרוטופינג אוברליי מיקס מגוונות בניהם : חיפוי קירות חיצוניים על בניינים , חיפוי קירות פנים , חיפוי תקרות דמוי בטון , חיפוי קירות דמוי בטון מוחלק , חיפוי קירות בטון , חיפוי עמודי בטון , חיפוי קירות גבס , חיפוי קירות שיש , חיפוי קירות עץ , חיפוי קירות מטויחים , חיפוי קירות פח , קיר דמוי בטון חשוף , וכמובן חיפוי רצפות בהן גם תנועת כלי רכב .
אז אם אתם רוצים קירות בטון שחור אמיתי מבלי להתפשר על אותנטיות , חוזק , התאמה מדויקת למידות הקיר ובתהליך יעיל קצר נקי וחכם צלצלו עכשיו : 08-9155511 פרטים נוספים

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
מירב בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות