08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
רביעי, 08 מרס 2017 12:23

ריצוף טרצו שבבים על רצפה קיימת

 

בסרטון מוצג שלב אחרי שלב של יישום ריצוף טראצו באמצעות פוליספרטיק ושבבים על גבי רצפה קיימת.

פוליספרטיק מאפשר ציפוי דקורטיבי איכותי, עמיד ואטום כמעט על כל תשתית יציבה קיימת, טכנולוגיית החומר מותאמת לשימוש חיצוני ופנימי ומאפשרת ציפוי דק עובי המשלב מגוון של גימורים על רצפות ועל קירות. בסרטון בוצעה רצפת טרצו צבעונית. השיטה דומה לטרצו אפוקסיאך אינה מצריכה ליטוש, כאן בוצע הרצפה באמצעות תערובת שבבי ויניל, טרצו פולמרי בצבעים ופוליספרטיק וזאת על גבי רצפה קיימת בחצר בית מגורים. פוליספרטיק הינו חומר נח לשימוש אשר מאפשר ביצוע תוך יום אחד וחזרה מהירה לשגרת שימוש. פוליספרטיק הוא חומר עמיד UV מתאים לשימוש חיצוני, עמיד לשחיקה גבוה, עמיד כימיקלים וקל לניקוי בעל תכונות תחזוקה פשוטה. שבבי טראצו / פתיתי טרצו / טראצו פולמרי /  מגיעים ב 4 גדלים לבחירה ו ב 60 גוונים, ניתן לבנות כל תערובת שעולה בדמיון.

שימושים בפוליספרטיק  ויניל טראצו, ציפוי על גבי, אריחים, קרמיקה, שיש, פורצלן, בטון  ועץ. ציפוי ואיטום דקורטיבי של גגות , איטום גגות  מרוצפים, פתרון לבעיות דליפת מים מגג מרוצף, איטום דקורטבי למרפסות,  ציפוי קירות טרצו בצבעים , ריצוף טראצו בצבעים, ציפוי טרצו צבעוני לבית, רצפת טראצו למשרד, לחנויות , למרכזי מסחר ,ריצוף טראצו צבעוני על גבי אריחים , ציפוי טרצו צבעוני על בטון , ציפוי באולמות תצוגה של כלי רכב, מוזאונים, ציפוי לובי במראה טרצו , ציפוי טרצו בשטחי ציבור, מלונות , בריכות, ציפוי חדרי רחצה , חדרי אמבטיה ושירותים, חיפוי קירות חדרי רחצה, , ציפוי רצפת חדרי אוכל ומסעדות, ציפוי רצפות גני ילדים ועוד . . .

לפרטים נוספים אופן הביצוע ורכישה לחץ כאן

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות