08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

צביעה וצריבת בטון


כמו בכל העולם גם בארץ, טכנולוגיות צבע וננוטק חומרים מאפשרים לצבוע בטון או אבן טבעית  ולדמות צריבת בטון מבלי לאבד את מרקם  הבטון או האבן הטבעית. הצבעים שאנו מייבאים ומפיצים בארץ מעתיקים את המרקם הקיים בבטון או האבן  לאחד מ 33 הגוונים במניפת הצבעים. צביעת בטון וצריבת בטון מתבצעים על משטחי בטון יבשים ולא משנה אם זה בטון מוטבע,  בטון מוחלק , בטון מותז, אלמנטים כמו אבן משתלבת או אבן טבעית  בריקים לבנים או אריחי בטון. טכנולוגיות צביעת בטון וצריבת בטון  אצלנו נטולי ריח ועל בסיס מים ולא חומצות כפי שהיה בעבר, החומרים הם בעלי תקן איכות הסביבה העולמי ואינם מזהמים מי תהום או אוויר, להלן דוגמאות ליישומי צבע לבטון ואבן טבעית  בגוונים שונים  ובמצבי בטון שונים.

הטבעה

הטבעה

לקטלוג צבעי בטון לחץ כאן

צבעים לבטון מוטבע מיושמים על הבטון לאחר שהוטבע והתייבש היתרון הגדול הוא השגת גוון מדוייק והכל מבלי לאבד את מרקם הבטון הטבעי. יתרון מוחשי נוסף הוא באופן בביצוע,  צביעת המשטח לאחר יבוש מאפשר למבצע ליישם את פעולת הטבעת הבטון בצורה מבוקרת שכן  כידוע לבטון יש זמן ייבוש קצוב שבו צריך גם להטביע גם להחליט על גוון.  ( תוסיף צהוב, תוסיף לבן..... )  צביעת בטון או צריבה על בסיס מים כפי שנהוג לכנות אותה בחו"ל מעצימה את מרקם הבטון בגוון או גוונים שמותאם / ים  לסביבת העיצוב, ומבלי לאבד את מראה הבטון הטבעי. בשונה מאבקות המסורתיות טכנולוגיית הצבע לבטון עמידה לקרני UV ומשמרות את הצבע ללא דהיית הגוון.

צפה במאמרים..
החלקה

החלקה

לקטלוג צבעי בטון לחץ כאן

צבע לבטון מוחלק / צביעת רצפת בטון מוחלק / בחירת צבע לבטון מוחלק / צבע לבטון צבוע /צבע לבטון צרוב, בבחירת סוג צבע לבטון הבחירה היא חומצות בטון צרוב vs אקריליק בסיס מיים.

צפה במאמרים..
חידוש משתלבות

חידוש משתלבות

לקטלוג צבעי משתלבות לחץ כאן

מחפשים צבע לחידוש אבנים משתלבות?  אתם במקום הנכון, אצלנו הצבעים מותאמים ספציפית לחידוש משתלבות.  מעבדות הצבעים של הספק שלנו בארה"ב פיתחו את הצבע בהתאמה מלאה לחידוש אבנים משתלבות ועמידות בתנאי מזג האוויר ,קרני השמש UV  ושחיקה. הצבע אינו פוגע במראה הטבעי של האבנים המשתלבת ומחדש את הגוון לפי הצבע שנבחר. בפיתוח הצבע נעשתה גם חשיבה על הקלה באופן היישום והצבע מסופק במרקם, כך שיהיה אפשר לרסס אותו בכלים פשטניים. הריסוס יכול להעשות ע"י מרססת גינה פשוטה של 2 ליטר ( או גדולה יותר )  ואף ע"י קומפרסור ואקדח צבע מתאים. כמובן שאפשר גם להפריש ולהשתמש ברולר או ספוגית אך, יישום באופן זה גורם לשימוש רב יותר בכמות צבע לכיסוי משטח משתלבות. מניפת גוונים כוללת 8 X אדומים, 6 X סגולים, 8 X אפורים, 8 X חומים, 6 X ירוקים וצבעים מיחודים נוספים.

צפה במאמרים..
בריקים ולבנים

בריקים ולבנים

לקטלוג צבעי בטון לחץ כאן

הצבעים של בטון בטון מתאמים לצביעת בריקים מבטון, בריקים מאבן טבעית ,כגון אבן ירושלמית, בריקים ממריחת טיט או אוברליי במראה בריקים ולבנים מבטון או אבן. הצבע צובע את הבריק בגוון ומעתיק את המרקם כך שהבריק מקבל את הגוון שנצבע  מבלי לאבד את המרקם הטבעי של הבריק וכתוצאה מכך הבריקים הצבועים מקבלים מראה טבעי ואותנטי. ניתן לשלב צבעים על בריק  בודד או שילובים על המשטח  כולו ולהשיג  מגוון סגנונות עיצובים של בריקים, כגון מודרני, עתיק, מעושן, מבריק, מטאלי.....הצבעים של בטון בטון מותאמים לבריקים בעיצוב חוץ כגון חיפוי בריקים או חיפוי חומה וגם לבריקים בעיצוב פנים כגון קירות בריקים , ובעלי התנגדות UV  עמידים בין השאר למלחי הים . 

צפה במאמרים..
אבן טבעית ועוד

אבן טבעית ועוד

לקטלוג צבעי בטון לחץ כאן

בטון בטון נטורל סטון קולר , משמש  לצביעת אבנים  טבעיות, לדוגמה אבן ירושלמית בחיפוי חומות ,סלעי מחצבה ובריקים מאבן טבעית שנהוג לפגוש בחיפוי חומות  וקירות מעוצבים.  הצבעים אינם אוטמים את מראה האבן אלה מעתיקים את המרקם ומעצמים את המראה הטבעי של האבן. הצבעים עמידים לקרני UV ולכן מותאמים לשימוש חיצוני  ועמידות בתנאי מזג האוויר. הצבעים פותחו  במעבדות בארה"ב ומיוצרים בארה"ב ומיובאים על ידנו מארה"ב. בין השאר הצבעים עמידים למלח ים , אינו דוהה,  נטולי ריח, בעלי ושר יבוש מהיר, על בסיס מים אינם מזהמים, מתייבשים במהירות קלים ונוחים ליישום גם בהתזה עם מרססת קומפרסור וגם במריחה עם ספוג ים .

צפה במאמרים..
לקניה אונליין ופרטים נוספים לחץ כאן חלוקי נחל משמשים אלמט לחיפוי משטחים בגינות ופיתוח נוף ובדר״כ מגיעים בצבע לבן בז. הצבעים שלנו מותאמים לצביעת אבנים טבעיות כגון חלוקי נחל מבלי לאבד את המראה הטבעי בהם. ניתן לשנות צבע כמעט לכל צבע מתוך מניפת הגוונים שלנו. הצבע מעתיק את המראה הטבעי…
לקניה אונליין ופרטים נוספים לחץ כאן רעפי חרס או רעפי בטון, הצבעים שבהם ניתן להשיג בדר״כ אחידים הומוגניים וחסר בהם נגיעה עיצובית,רעפים ישנים לעיתים דוהים ומאבדים מהחיות של צבען , ישנם רעפים מעוצבים יותר אך מחירם עולה משמעותית. הצבעים שלנו מותאמים לצביעת רעפים מחומרים אלו. הצבעים עמידים לקרני UV ומותאמים…
לקניה אונליין ופרטים נוספים לחץ כאן בעיצובים שונים ניתן לפגוש בלוק חשוף או מטוייח חלקית בצורה לא מבוקרת, דלפקים קירות פנים בעיצובים בעיצובים שונים ועוד. צביעה על בלוק חשוף בצבע פלסטי או סיד אפשרי אך מסתיר את מראה הבלוק החשוף ובכך מאבד את הרעיון העיצובי , הצבעים שלנו מאפשרים צביעת…
לקניה ולפרטים נוספים לחץ כאן צבע לבריקים ולבנים - צבעי הבטון של בטון בטון פותחו בכוונה לחדש אבנים טבעיות ובטון בכל צורותיו. הצבעים מיובאים ממפעלים וותיקים ומוכרים בארצות הברית והמיוחדות של הצבעים לבריקים ולאבנים טבעיות זו האפשרות שהצבע נותן לחדש את הבריק מבלי לאבד את הטקסטורה הטבעית של הבריק או…

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות