08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך
רביעי, 31 יולי 2013 12:04

בטון מוחלק גווני אדמה

שוק החלקות הבטון עבר לצבעי הבטון של בטון בטון , קבלני החלקות הבטון המובלים עוברים לעבודה בגוונים אלו במקום האבקות המסורתיות. עד כה באבקות על מנת להגיע לגווני אדמה  היה צורך בשילוב של צבעי היסוד הקיימים באבקות כל אחד לפי נוסחאות של עצמו ובשילוב של חומרים וצבעים נוספים.  שימוש באבקות ואופן היישום וזמן היישום, אינם מאפשרים לחזות את הגוון הסופי שיתקבל על הבטון וזאת בניגוד לצבעי הבטון של בטון בטון.

גווני האדמה לבטון מוחלק שלנו , מאופינים בין היתר בעמידות UV לא דוהה ,אינם אטומים למרקם הבטון, פעולת הצבע מעתיקה את מרקם הבטון ( עננים הקיימים בבטון הטבעי ) ומציגה את המרקם בגוון האדמה שנבחר, הגוונים לא אוטמים את המרקם, ולמעשה מדגישים את החלקים השקועים, כגון ורידים או חריצים או פוגות לפי דגם ההטבעה, כלומר חלקים אלו מקבלים פיגמנט חזק יותר ואפילו מבלי השתמש בצבע שני. באופן זה נוצר מראה טבעי של המשטח המדמה, כמו בסלעים ואבנים, ניקוז של לכלוך המדגיש חלקים שקועים, רק במקרה שלנו זה צבע שמשאיר את המראה האותנטי הזה לכל הזמן.

אנו מצעים מניפה רחבה של כ- 13 צבעי אדמה, שמימנה ניתן להרכיב (ניתן לקסטם בתאום ) עוד המון גוונים נוספים, ניתן לשלב בין צבעים גם אחד על השני ואף ליישם הדגשים, להבדיל מהאבקות המסורתיות שם ניתן לצבוע בגוון אחד לא צפוי, השגת המטרה בגוון אינה עוד הופכת למשימה על ציר זמן קצוב מאחר והיא מיושמת על הבטון כשהוא יבש.

הבעיות באבקות:

- מס' בודד של צבעים במניפת הגוונים של האבקות לקבלת צבעים בגוון אדמה.(מגוונים צהוב ושחור ולבן כדי לקבל גוון)

- יישום על גבי הבטון הרטוב ובזמן ההחלקה, חוסר זמן ותשומת לב להשגת גוון מדויק.

- חוסר שליטה בגוון  בתור אבקה. - חוסר יכולת לשילוב צבעים ( לא ערבוב צבעים ) על גבי המשטח,  להשגת מראה אדמה אותנטי.

- לרוב האבקות יש השפעה מול קרני השמש (דוהות).

 

צבע לרצפת בטון , צבע לרצפות בטון , צבע לרצפת בטון מוחלק, צבע להחלקות בטון , צבע לריצוף בטון מוחלק, צביעת רצפת בטון , צביעת רצפת בטון מוחלק , צבע רצפה בטון הליקופטר .

 

 

דרג מאמר זה
(2 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות