08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

גם בגוונים אפורים לבטון מוטבע ומוחלק השוק גילה את הגוונים לבטון של בטון בטון ליישום  על בסיס יבש ,גם כאן  קבלני הטבעות והחלקות בבטון המובלים עוברים לעבודה בגוונים אלו במקום האבקות המסורתיות .

גווני האפור שלנו מיושמים על הבטון כשהוא במצב יבש, והינם ממניפת גוונים מדויקת  ניתן לתיקון וחידוש  , בחירת הצבע לבטון המוטבע בריצוף או חיפוי נעשית מראש ללא לחץ של יבוש הבטון או מוגבלות בזמן . גווני האפור שלנו ניתנים לשילוב על גבי משטחי בטון בהטבעה  ובכך להשיג מראה סלעי אותנטי. גווני האפור לבטון מוטבע, אינם אטומים למרקם הבטון, פעולת הצבע מעתיקה את מרקם הבטון ( עננים הקיימים בבטון הטבעי ) ומציגה את המרקם בגוון האפור שנבחר, הגוונים לא אוטמים את המרקם, ולמעשה מדגישים את החלקים השקועים, כגון ורידים או חריצים או פוגות לפי דגם ההטבעה, כלומר חלקים אלו מקבלים פיגמנט חזק יותר ואפילו מבלי השתמש בצבע שני. באופן זה נוצר מראה טבעי של המשטח המדמה, כמו בסלעים ואבנים, ניקוז של לכלוך המדגיש חלקים שקועים, רק במקרה שלנו זה צבע שמשאיר את המראה האותנטי הזה לכל הזמן.

בגווני האפור שלנו ניתן להשיג שישה גוונים מדויקים ולערבב עוד תריסר גווני ביניים, להבדיל מהאבקות המסורתיות, השגת המטרה בגוון אינה עוד הופכת למשימה על ציר זמן קצוב.

הבעיות באבקות :

- מס' בודד של צבעים במניפת הגוונים של האבקות לקבלת צבעים בגוון אדמה.

- יישום על גבי הבטון הרטוב ובזמן ההטבעה, חוסר זמן ותשומת לב להשגת גוון מדויק.

- חוסר שליטה בגוון  בתור אבקה. - חוסר יכולת לשילוב צבעים ( לא ערבוב צבעים ) על גבי המשטח,  להשגת מראה אדמה אותנטי.

- לכלוך וצורך בשטיפות חוזרות לניקוי המשטח ושאריות האבקה. - חוסר יכולת לתיקון מדויק והתאמת צבע מושלמת לתיקונים.

 

צבע לרצפת בטון , צבע לרצפות בטון , צבע לרצפת בטון מוטבע, צבע להטבעת בטון , צבע לריצוף בטון מוטבע, צביעת רצפת בטון , צביעת רצפת בטון מוטבע , צבע רצפה בטון הטבעה .

 

 

דרג מאמר זה
(0 הצבעות)
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות