08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

השוק גילה את הגוונים לבטון של בטון בטון ליישום על בטון  יבש , קבלני הטבעות בבטון  המובלים עוברים לעבודה בגוונים אלו במקום האבקות המסורתיות. עד כה באבקות על מנת להגיע לגווני אדמה  היה צורך בשילוב של צבעי היסוד הקיימים באבקות כל אחד לפי נוסחאות של עצמו ובשילוב של חומרים וצבעים נוספים.  שימוש באבקות ואופן היישום וזמן היישום, אינם מאפשרים לדעת על הגוון הסופי ( לפעמים זה אפילו לא גוון אלה צבע הסופי ) שיתקבל בעת ההטבעה.

גווני האדמה לבטון מוטבע, אינם אטומים למרקם הבטון, פעולת הצבע מעתיקה את מרקם הבטון ( עננים הקיימים בבטון הטבעי ) ומציגה את המרקם בגוון האדמה שנבחר, הגוונים לא אוטמים את המרקם, ולמעשה מדגישים את החלקים השקועים, כגון ורידים או חריצים או פוגות לפי דגם ההטבעה, כלומר חלקים אלו מקבלים פיגמנט חזק יותר ואפילו מבלי השתמש בצבע שני. באופן זה נוצר מראה טבעי של המשטח המדמה, כמו בסלעים ואבנים, ניקוז של לכלוך המדגיש חלקים שקועים, רק במקרה שלנו זה צבע שמשאיר את המראה האותנטי הזה לכל הזמן.

אנו מצעים מניפה רחבה של כ- 13 צבעי אדמה, שמימנה ניתן להרכיב (ניתן לקסטם בתאום ) עוד המון גוונים נוספים, ניתן לשלב בין צבעים גם אחד על השני ואף ליישם הדגשים, להבדיל מהאבקות המסורתיות, השגת המטרה בגוון אינה עוד הופכת למשימה על ציר זמן קצוב.

הבעיות באבקות:

- מס' בודד של צבעים במניפת הגוונים של האבקות לקבלת צבעים בגוון אדמה.

- יישום על גבי הבטון הרטוב ובזמן ההטבעה, חוסר זמן ותשומת לב להשגת גוון מדויק.

- חוסר שליטה בגוון  בתור אבקה. - חוסר יכולת לשילוב צבעים ( לא ערבוב צבעים ) על גבי המשטח,  להשגת מראה אדמה אותנטי.

- לכלוך וצורך בשטיפות חוזרות לניקוי המשטח ושאריות האבקה.

 

 

צבע לרצפת בטון , צבע לרצפות בטון , צבע לרצפת בטון מוטבע, צבע להטבעת בטון , צבע לריצוף בטון מוטבע, צביעת רצפת בטון , צביעת רצפת בטון מוטבע , צבע רצפה בטון הטבעה .

 

 

 

 

דרג מאמר זה
(2 הצבעות)
עוד בקטגוריה זו בטון מוטבע מראה עתיק »
שוקי בר

אשמח לסייע לכם בכל פרוייקט , את / אתה מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או יעוץ, באמצעות טופס הפנייה שבהמשך, או באמצעות הטלפון 08-915-55-11

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות