שלום ונעים מאוד

השם הוא מירב בר ושוקי בר אנחנו המייסדים של חברת ® בטון בטון אנחנו אוהבים את הארץ הזאת, אוהבים את האנשים כאן ואנחנו פריקים של בטון, אז החלטנו לפני 12 שנים לקחת את כל הידע שלנו שנצבר במשך 20 שנה ולהפוך אותו לחומרים, כלים ומערכות לחיפוי וציפוי בתחום הבטון והכי חשוב החלטנו להנגיש לכם את הכל .

חזון ומטרות

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום אפשרי בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת Supply to Apply” ” המחוייבת לא רק לאספקת חומרים אלה להנגשת ידע, השכלה,הדרכה ואת המפתחות להצלחה

” מירב ושוקי בר

סיפור דרך

מה שהתחיל בתחילת המאה כחלום הפך למציאות, מה שהתחיל כתחביב הפך לתשוקה, מה שהתחיל כמוצרים מתפשט באמצעותנו בשוק המקומי כמערכות חיפוי וציפוי מדוייקות שכובשות כל פינה רצפה או קיר בפרוייקטים למגורים, משרדים, מסחר ותעשייה, במגזר העסקי הציבורי והפרטי. אנו בונים כאן 12 שנה תעשיות חיפויים וצפויים דקורטיביים בה ספק חומרים ( אנחנו ) מעצבים, קבלנים ולקוחות הקצה עובדים יחד כדי להשיג בכל פרוייקט את התוצאה הטובה ביותר ועם ה”דרייב” שאנו תורמים כאן בשוק המקומי הכל אפשרי ועכשיו יותר מתמיד כל העולם פרוש בפנינו ואנו מרגישים שאנו רק “מדגדגים את קצה הקרחון” . . .

אנחנו סופרים כל אחד כי כל אחד חשוב לנו

2200
אדריכלים אדריכליות
3000
מעצבות ומעצבים
4500
חברות ויזמים
6400
קבלנים ומשפצים
20000
עוקבים בפייסבוק
100000
לקוחות

ידע זה כוח

40 מרצים ב שלוש יבשות וממשיכים ... המון הצלחות מעט כישלונות, מגוון של דעות , גישות, רעיונות עיצוב ופרקטיקות ביצוע והכל בתחום של בטון מעוצב ומערכות דקורטיביות לחיפויים וציפויים, האמינו לנו בבטון אנחנו יודעים איך ועם מה עושים את זה נכון וכל הידע הזה מזוקק עבורכם ומונגש לכם כאן באמצעות חומרים מובילים, כלים ייעודיים ידע ושיטות ביצוע.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

  בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

  האתר וחנות האונליין

  גלריית פרוייקטים ותמונות – כל התמונות בגלריות הם תמונות מפרוייקטים אמתיים כאן בארץ, הקבלנים האדריכלים ולקוחות הקצה משתפים אותנו ואנחנו משתפים. ארגנו את תמונות לפי סוג יישום ועוד אפשרות.

  חנות און ליין מוצרים ותשלום – כל המוצרים שלנו נמצאים באתר כולל מחירים, המחירים מופעים לפני מע”מ וגם כולל מע”מ, לכל מוצר הסבר על אופן השימוש בו פרטים נוספים. לאורך הגלישה באתר מופיע בצד ימין קטלוג המוצרים שמאפשר ניווט נח בין המוצרים.

  משלוחים ואספקה – שיפרנו את המשלוחים, 3 ימי עסקים לכל נקודה בארץ בכל כמות. משלוח בחבילה עד 100 ק”ג יעלה 140 ₪ + מע”מ, משלוח על משטח עד 750 ק”ג יעלה 250 ₪ + מע”מ.

  מאמרים זכויות יוצרים– השקענו המון על מנת לעלות על הכתב את הידע שלנו, כל המידע , טקסטים ותמונות מוגן בזכיות יוצרים ואין להעתיק או להשתמש בו בשום אופן ודרך אלא באישור החברה ובעלי האתר ובכתב בלבד. הטקסט באתר כתוב לסירוגין בלשון זכר ונקבה ופונה בכל העמודים לכל המגדרים.

  קניין רוחני– ® בטון בטון ושמות טובין נוספים באתר הינם סימני מסחר רשומים כחוק שנועדו להגן על יצירה, מוניטין, אמצאות, עיצובים ועוד . . . אלו כולם נכסי החברה ובעלי האתר בלבד ואין להשתמש בהם.

  קווים מנחים וחזון טכנולוגי – שקיפות, הנגשה, מלל, וויזואל, כל מה שאפשר לומר אפשר גם לכתוב וזה מה שעשינו, שיהיה לכם נח להבין מה אתם מקבלים, כמה אתם צרכים וכמה זה עולה. הכל מופיע באתר כולל מחירים,הסברים לביצוע טכניקות, שיטות, חישוב כמויות . . .

  מה שיפרנו באתר – הפכנו את הניווט לנח יותר, העברנו את הליבה לדפי דגם וריכזנו בכל אחד מדפי הדגם את כל מה שצריך על מנת ליישם את הדגם שבחרתם, הוספנו מחשבון לחישוב כמויות חומרים ועליות לכל אחד מהדגמים, שיפרנו גלרייה וסינון, הרחבנו מידע אודות מוצרים ומערכות חיפוי הוספנו מאמרים ליאשרו לכם לעשות סדר בין מושגים ומוצרים.

  דף דגם – בסרגל העליון בתפריט בראש הדף תחת “מה אפשר לעשות איתם” ניתן למצוא דפי דגם, אלו יישומים לחיפוי וציפוי באמצעות החומרים שלנו, ניתן למצוא בכל דגם תמונות של הדגם, המוצרים שצריך ליישום הדגם, הסבר על אופן היישום , מחשבון לחישוב כמויות, מניפת גוונים, גלריית תמונות של פרוייקטים בדגם זה סרטון הדרכה איך לבצע וטופס יצירת קשר. השקענו בזה המון ואנו מקווים שזה יאפשר לכם לבחור נכון בדגם ובחומרים שאתם צריכים.

  מחשבון לחישוב כמויות – בנינו מחשבון חכם שיאפשר לכם, מייד, לחשב עליות חומרים לכל אחד מהדגמים שאנו מציעים. ב 5 צעדים פשוטים תוכלו לדעת איזה חומרים צריך וכמה זה עולה ספציפית לשטח ולתשתית הקיימת שלכם, המחירים מדוייקים. תוכלו לבצע הזמנת חומרים ישירות מכאן או לייצא את ההזמנה לדף חומרים לצירוף למכרז, במידת הצורך תוכלו גם לבקש במחשבון הערכת מחיר של קבלן לביצוע. אנחנו פועלים בשקיפות כל המספרים מופעים, אין הפתעות.

  מוזמנים להגיע

  בתיאום מראש, החרמון 40 באר יעקב
  שעות פעילות: ראשון-חמישי 8:00-17:00 | שישי 8:00-12:30
  החרמון 40 באר יעקב ישראל

  אצלנו זה עובד קצת אחרת

  יזמים משתמשי הקצה ומי שמשלם בסופו שלדבר על הכל, ימצא אצלנו קודם כל וליו פור מאני (value of money ) הנגישות ליישומיים ולחומרים וההבנה איך הם קורים יפעילו אצל כל אחד מכם תובנות שיביאו ליידי ביטוי דיוק ביישום ,בתוצאה איכותית והכל בכסף נח והגיוני.
  לכולכם אנחנו דואגים שחלקי הפאזל שעל המדפים שאצלנו בסדנא, הידע שלנו והידע שקיים אצלכם יתחבר לתמונה ברורה אחת ביישום הבטון שאצלכם.
  אתם יכולים לבוא לבד או עם הקבלן שלכם שיקבל הסבר איך לבצע, אל תדאגו המפגש איתנו מעניין הוא לא ישתעמם, אם אין לכם קבלן אנחנו יודעים לחבר לכם אחד כזה, מקצועי, שעבר אצלנו הדרכות ויודע לבצע בדיוק את היישום שלכם.

  אז איך זה עובד כאן: אנחנו אופרציה עם המון ידע עם מודעות לניהול הידע וניהול הזמן, אנחנו עובדים אחד על אחד רצוי בפגישות מתואמות כך שכל אחד יקבל את הזמן שלו עם היישום הספיציפי שלו . נכון זה לוקח משאבים אך מי שיוצא מכאן יודע בדיוק מה הוא צריך, הלקוחות שלנו מעריכים וזה מוכיח את עצמו לאורך זמן.
  אדריכלים ומעצבים מעבר ליעוץ הספציפי לתכנון הפרוייקט שעל הפרק , תקבלו כאן הרבה תובנות על עולם הבטון וחומרי הגלם שמעצבים אותו, הסדנא שלנו מלאה בחומרי גלם ודוגמאות ומי שמתעסקים באדריכלות ועיצוב נהנים כאן מאד ושואבים המון השראה.
  את קבלנים ומפקחים אנחנו מפגישים כאן עם חומרים וכלים והסברים שיעוררו אצלם תובנות ביצוע ופיקוח ועצם המפגש עם הכלים והחומרים מעורר הבנה איך לבצע נכון את היישום שעל הפרק ויספק שליטה בביצוע וניהול הפיקוח, אנחנו רואים את זה כל יום ויודעים לשים על זה ספוט ספציפי לכל פרוייקט.

  למה לבחור בנו?

  ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

  שיטות וידע

  שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

  תקנים ובנייה ירוקה

  בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

  חומרים וכלים

  חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

  השכלה ונסיון

  12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.