פוליספרטיק שקוף או בגוון אחיד - מה זה ולאן זה מתאים ?

מערכת פוליספרטיק גמר עליון היא מערכת צפויים שקופה שמגיע בוורסיית מבריק או חצי מבריק ושניתן להוסיף לה גוון ממניפת 17 גווני יסוד לפוליספרטיק . מערכת זאת מתאימה לציפויים ריצפתים, ציפויי מדרגות, ציפויים בחדרי רחצה, דלפקים ועוד ומספקת גמר שקוף או עם גוון אטום לספיגה . מערכת ציפויים זאת מיושמת בעובי של 1 מ"מ על תשתית בטון קיים או מיקרוטופינג. המערכת מתאימה לשימוש בחלליים חיצוניים ופנימיים UV Resistant מערכת עמידה במיוחד לשחיקה וספיגת כתמים ואפשרית ליישום בשטחי מסחר, משרדים, שטחי ציבור ומגורים ועוד.

חומרים שצריך . . .

פוליספרטיק רב שימושי

פוליספרטיק הוא חומר גמיש ואטום לחלוטין המשמש כחומר הבסיס במערכת ובמגיע בתצורה של חצי מבריק או מבריק.

מגוונים ונוגד החלקה

17 גווני בסיס

מגוון לפוליספרטיק הוא תוסף גוון בגימור אחיד. הגוון מתווסף לחומר הבסיס בשתי הידיים או רק ביד הראשונה לפי הגמר שמבוקש ( מניפת גוונים כאן )

כלי עבודה שצריך במערכת זאת

רולרים ומגש מותאם .

שינוע החומר על המשטח נעשה ברולר עמיד מסיסים, מומלץ להשתמש ברולר 45 ס``מ או ברול 66 ס``מ על מנת להקטין חפיפות.

איך עושים ציפוי פוליספרטיק ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על בטון, תקן סדקים ( ככול שיש ) באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 60 , הסר כתמי שמן ולכלוך ( ככול שיש ), דאג לייבוש מלא של המשטח לפני התחלת היישום.
הכנה על קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או מרצפות אחרות, בצע ליטוש עדין למרצפות הקיימות , מרח שכבה “0” כולל וסגירת פוגות באמצעות מיקרוטופינג אוברלי בטון בטון ישרות על המרצפות אין צורך בחומר מקשר או פריימר, בצע החלקה חלקית ללא בליטות. לפני מעבר לשלב הבא המתן לייבוש 24 שעות לפחות. איך ליישם על משטחים רטובים, מעל או מתחת. הצלחת המערכת תלויה בעבודה על בסיס משטח יבש ללא לחות.

Step 2

ערבב פוליספרטיק שקוף או עם גוון בסיס כלשהו ( שמתאים לתוצאה הסופית שמתבקשת ) ומרח ברולר שכבה דקה המתן לייבוש 2-3 שעות.( יבש למגע )

Step 3

ערבב מנת פוליספרטיק שקוף או עם מגוון ובצע באמצעות רולר שכבה שנייה. וודא כי קיים כיסוי מלא על כל המשטח.

Step 4

יש להמתין ליבוש 24 לפני דריכה ו 72 שעות לפני שטיפה. מומלץ פעם בחצי שנה ווקס אקרילי לשמירה על המשטח.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ציפויים פונקציונלית, פוליספרטיק שקוף או בגוון אחיד ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 1 מ”מ לציפוי רצפות / מדרגות / קירות / חדרי רחצה ודלפקים, בגמר סופי אטום, אחיד ובמרקם חלק. כל החומרים במערכת חיפויים זאת עמידי UV ומתאימים לשימוש פנימי וחיצוני, חומרים כולם מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון, וסוג גמר חצי מבריק /מבריק לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת ממניפת גוון לפוליספרטיק בטון בטון. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה באמצעות פוליספרטיק וגוון בסיס, מריחה ברולר עובי יישום 400 מיקרון, שכבה שנייה באמצעות פוליספרטיק שקוף או עם גוון אחיד, יישום ברולר, עובי יישום עד 1 מ”מ. אופציונלי לאחר 24 שעות ווקס פולימרי להגנה.

סרטון הדרכה

סרטון הדרכה לפני אחרי ציפוי רצפתי בפוליספרטיק עם גוון על רצפת בטון ישנה. הסרט ממחיש הכנה, ערבוב, פיזור וגמר.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    גלריית פרוייקטים