פוליספרטיק שקוף או בגוון אחיד - מה זה ולאן זה מתאים ?

מערכת פוליספרטיק גמר עליון היא מערכת צפויים שקופה שמגיע בוורסיית מבריק או חצי מבריק ושניתן להוסיף לה גוון ממניפת 17 גווני יסוד לפוליספרטיק . מערכת זאת מתאימה לציפויים ריצפתים, ציפויי מדרגות, ציפויים בחדרי רחצה, דלפקים ועוד ומספקת גמר שקוף או עם גוון אטום לספיגה . מערכת ציפויים זאת מיושמת בעובי של 1 מ"מ על תשתית בטון קיים או מיקרוטופינג. המערכת מתאימה לשימוש בחלליים חיצוניים ופנימיים UV Resistant מערכת עמידה במיוחד לשחיקה וספיגת כתמים ואפשרית ליישום בשטחי מסחר, משרדים, שטחי ציבור ומגורים ועוד.

חומרים שצריך . . .

פוליספרטיק רב שימושי

פוליספרטיק הוא חומר גמיש ואטום לחלוטין המשמש כחומר הבסיס במערכת ובמגיע בתצורה של חצי מבריק או מבריק.

מגוונים ונוגד החלקה

17 גווני בסיס

מגוון לפוליספרטיק הוא תוסף גוון בגימור אחיד. הגוון מתווסף לחומר הבסיס בשתי הידיים או רק ביד הראשונה לפי הגמר שמבוקש ( מניפת גוונים כאן )

כלי עבודה שצריך במערכת זאת

רולרים ומגש מותאם .

שינוע החומר על המשטח נעשה ברולר עמיד מסיסים, מומלץ להשתמש ברולר 45 ס``מ או ברול 66 ס``מ על מנת להקטין חפיפות.

איך עושים ציפוי פוליספרטיק ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על בטון, תקן סדקים ( ככול שיש ) באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 60 , הסר כתמי שמן ולכלוך ( ככול שיש ), דאג לייבוש מלא של המשטח לפני התחלת היישום.
הכנה על קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או מרצפות אחרות, בצע ליטוש עדין למרצפות הקיימות , מרח שכבה “0” כולל וסגירת פוגות באמצעות מיקרוטופינג אוברלי בטון בטון ישרות על המרצפות אין צורך בחומר מקשר או פריימר, בצע החלקה חלקית ללא בליטות. לפני מעבר לשלב הבא המתן לייבוש 24 שעות לפחות. איך ליישם על משטחים רטובים, מעל או מתחת. הצלחת המערכת תלויה בעבודה על בסיס משטח יבש ללא לחות.

Step 2

ערבב פוליספרטיק שקוף או עם גוון בסיס כלשהו ( שמתאים לתוצאה הסופית שמתבקשת ) ומרח ברולר שכבה דקה המתן לייבוש 2-3 שעות.( יבש למגע )

Step 3

ערבב מנת פוליספרטיק שקוף או עם מגוון ובצע באמצעות רולר שכבה שנייה. וודא כי קיים כיסוי מלא על כל המשטח.

Step 4

יש להמתין ליבוש 24 לפני דריכה ו 72 שעות לפני שטיפה. מומלץ פעם בחצי שנה ווקס אקרילי לשמירה על המשטח.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ציפויים פונקציונלית, פוליספרטיק שקוף או בגוון אחיד ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 1 מ”מ לציפוי רצפות / מדרגות / קירות / חדרי רחצה ודלפקים, בגמר סופי אטום, אחיד ובמרקם חלק. כל החומרים במערכת חיפויים זאת עמידי UV ומתאימים לשימוש פנימי וחיצוני, חומרים כולם מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון, וסוג גמר חצי מבריק /מבריק לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת ממניפת גוון לפוליספרטיק בטון בטון. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה באמצעות פוליספרטיק וגוון בסיס, מריחה ברולר עובי יישום 400 מיקרון, שכבה שנייה באמצעות פוליספרטיק שקוף או עם גוון אחיד, יישום ברולר, עובי יישום עד 1 מ”מ. אופציונלי לאחר 24 שעות ווקס פולימרי להגנה.