טרצו טופינג - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת דקיקה כגמר עליון המאפשרת קבלת אפקט טרצו לחיפויים אנכיים ואופקיים, טרצו לקיר וטרצו לרצפה. ריצוף טרצו טופינג אפשרי על משטחים חדשים או ישנים כמו בטון, אפוקסי, מיקרוטופינג ומדה מתפלסת. חיפוי טרצו טופינג לקירות אפשרי על קירות מיקרוטופינג וקירות צבועים. טכנולוגיית החומרים במערכת זאת היא אבולוציה עיצובית יישומית ירוקה ונקייה למערכות טראצו הקודמות. מערכת זאת הינה צבע טרצו ייחודי ( מיקרוטרצו ) שאינה מצריכה פירוק הקיים והיא מתבצעת בהתזה ( מרססת כוס HVLP ) על תשתית הקיימת ומייתרת את הצורך ביציקות וליטושים. המראה הסופי אפקט טרצו עדיין ומדויק, ללא חלוקות כיחידה אחת או אריחי טרצו /מרצפות טרצו בכל גודל וכל פריסה. מערכת חכמה שנצמדת לטרנד העולמי "לעבוד עם הקיים" התוצאה הסופית מושפעת מחומר הבסיס וגוון הבסיס של התשתית בתוספת גוון טרצו שנבחר ובמידת הצורך דיכוטומיה לפי העיצוב, כאשר השילוב בין הארבע תספק את התוצאה הוויזואלית הסופית. מערכת חיפויים טרצו טופינג בטון בטון עמידה במיוחד לשימוש חיצוני ופנימי נגישה לביצוע כטרצו בצביעה ומייצרת מראה ומרקם טראצו קל משקל בגוונים שונים ואפשרית ליישום על רצפות קירות, עמודים, חדרי רחצה, תקרות, דלפקים ריהוט ועוד...

חומרים שאפשריים כבסיס לריצוף טרצו או קירות טרצו

מיקרוטופינג/אפוקסי/פוליספרטיק/צבע

החומרים שאנו מציגים כאן הם חומרים למערכת טרצו טופינג בה הבסיס רצפת הטרצו או קיר הטרצו הוא מיקרוטופינג בטון, כאשר הטרצו מותז על בסיס זה והמראה הסופי הוא טרצו בטון. כפי שכתבנו ניתן גם להשתמש בצבעי קיר, אפוקסי, פוליספרטיק או בטון ביציקה כבסיס ליישום מערכת זאת.

חומרים לריצוף טרצו וקירות טרצו

מיקרו טראצו מדוקק לקיר או רצפה

מיקרוטרצו היא תערובת ייחודית ( פיתוח שלנו עם מפעל אמריקני ) שמגיע בשלושה צבעים לבחירה, טרצו שחור ואפור, טרצו לבן ושחור או טרצו אפור ובז. מיקרו טרצו הוא צבע טרצו ייחודי שמייצר אפקט טרצו מדוקק והוא מיושם מיושם ללא חומרים מקשרים על כל תשתית קיימת או חדשה. מיקרוטרצו מיושם בהתזה באמצעות מרסס כוס על קירות, רצפות, חדרי רחצה, תקרות ריהוט ויישומים נוספים אנכיים ואופקיים.

חומרי הגנה לריצוף וחיפוי טרצו מיקרו

סילר, אפוקסי קלייר או פוליספרטיק

הגנה לרצפות וקירות טרצו תלויה בחומר הבסיס עלו בוצעה התזת הטרצו והיא אפשרית בתצורת נטורל, חצי מבריק או מבריק. בקירות טרצו בשימוש הנפוץ הוא באמצעות נטורל סילר, ברצפות טרצו מט או מבריק. הגנה לטרצו ניתן לבצע באמצעות שלושה חומרים שונים, סילר, אפוקסי ופוליספרטיק. כמעט הכל אפשרי על הכל, אך יש מגבלות שנקבעות לפי התשתית עליה הותז המיקרוטראצו, מומלץ להתייעץ אתנו לפני רכישה.

איך עושים מיקרוטראצו בטון בטון

הסבר טקסטואלי עם תמונות יכולת, של טרצו על בטון, טרצו על מיקרוטופיג, טרצו על אפוקסי כמוכן הסבר על צפיפות וגוונים
Step 1

על תשתיות קיימות בטון / אפוקסי / קירות צבועים, בדר”כ אין הכנה מיוחדת למעט ניקוי יסודי ושינוי גוון בסיס ( במידת הצורך ), מערכת זאת מאפשרת עבודה על משטחים לא אחידים ( לא יפים ) במראה ואפשרת איחוד מרקמים וטשטוש “דפקטים” תוך מתן גמר סופי מעוצב ומהודר. כל התשתיות חייבות להיות יבשות, יציבות ושאינם מתקלפות

Step 2

על מנת להשיג מיקרוטראצו במראה ומרקם בטון על תשתית שאינה בטון, מרח מיקרוטופינג אוברלי לפי הוראות בדף בדף בטון מוחלק לרצפה, או בדף קירות בטון מוחלקים בהתאמה.

Step 3

התז פייבר מיקרוטרצו באמצעות פיסטולט HVLP, פתח דיזה למצב מניפה והתז בזוית 45 מעלות ממרחק 45 ס”מ, כמות החומר בשחרור ומרחק ההתזה יקבעו את צפיפות הפיזור של הטראצו והמראה הסופי בעקבותיו. מומלץ ! לבצע התזת צד לדוגמה על מנת לקבע את אופן ההתזה, לחץ האוויר, מרחק ההתזה ותנועת המילוי. בצע את הגמר סופי תוך הבנה של לוגיקת ביצוע ותוצאה.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות , ומרח שתי שכבות גמר הגנה לפי המרקם והמראה הסופי הרצוי, אפשרות למרוח סילר נטורל מט, סילר חצי מבריק, סילר מבריק, אפוקסי קלייר מבריק, או פוליספרטיק גמיש מט/ מבריק לפי בחירה. לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום. מומלץ להתייעץ אתנו לפני בחירת טופקוט.

טרצו טופינג בטון בטון מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת טרצו טופינג ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון כגמר עליון כחיפוי טרצו לרצפה או טרצו לקיר ליישום על בטון / מיקרוטופינג / אפוקסי / מדה מתפלסת / צבע קירות.חומר רקע, גוון רקע, גוון מיקרוטראצו וחלוקות לפי בחרית אדריכל /ית בנוסף לכך ושתי שכבות הגנה לטרצו במראה נטורל שילד / סילר ( מט או מבריק )  / אפוקסי קלייר /  פוליספרטיק ( מט או מבריק) מתוצרת בטון בטון.  חיפוי קל משקל ושלא יעלה על 1 ק”ג לכל 1 מ”ר לשימוש חיצוני ופנימי. הוראות ביצוע:  ניקוי והכנת תשתית לגוון ומרקם בסיס לפי בחירה, התזת מיקרוטרצו באמצעות מרסס כוס HVLP , שתי שכבות הגנה ברולר או התזה לפי בחירת אדריכל.