מיקרו טרצו בטון בטון

קבל הצעת מחיר

מערכת טופינג בגמר טרצו מהודר

משרדים, מגורים, שטחי מסחר, שטחים ציבוריים , גגות מרפסות ואבנים משתלבות

קבל הצעת מחיר

מערכת חומרים עם אפשרות לשילובה חומרים נוספים

מערכת חומרים ללא מגבלות . . .

מה יש לך בראש ? שתף/י אותנו

מבחר של גוונים אין סוף שילובים

טרצו הדור בא . . .

קבל הצעת מחיר

חיפוי מיקרו טרצו - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת דקיקה כגמר עליון המאפשרת קבלת מראה טרצו עדין, לחיפויים אנכיים ואופקיים ( רצפות וקירות חדשים או ישנים ) על בטון, אפוקסי, מיקרוטופינג ואף קירות עם צבע רגיל. טכנולוגיית החומרים ייחודית במערכת זאת, היא אבולוציה עיצובית יישומית ירוקה ונקייה למערכות טראצו המצריכות ליטוש, מערכת זאת אינה מצריכה פירוק הקיים, מתבצעת בהתזה ( אקדח ריסוס HVLP ) על תשתית הקיימת ומייתרת את הצורך בליטוש ומספקת מראה הסופי עדיין מדויק, ללא חלוקות, מוחלק או חצי מוחלק. מערכת חכמה 2020 שנצמדת לטרנד העולמי "לעבוד עם הקיים" התוצאה הסופית מושפעת מחומר וגוון הבסיס של התשתית ( שבמידת הצורך ניתן לשינוי בקלות ) , גווני המיקרוטרצו שנבחרו חומר הגמר להגנה ובמידת הצורך דיכוטומיה לפי העיצוב, כאשר השילוב בין הארבע תספק את התוצאה הוויזואלית הסופית. מערכת חיפויים מיקוטרצו בטון בטון עמידה במיוחד לשימוש חיצוני ופנימי נגישה לביצוע ומייצרת מראה ומרקם טראצו קל ואפשרית ליישום על רצפות קירות, עמודים, חדרי רחצה, תקרות, דלפקים ועוד...

חומרים שצריך כבסיס לחיפויי מיקרוטראצו ( לא חובה )

מיקרוטופינג אוברליי, אפוקסי, פוליספרטיק, צבע

בדר``כ התשתית הקיימת מתאימה ומצריכה רק הכנה כניקוי או כגוון בסיס לתוצאה הסופית אך לעיתים נדרשת גם הכנה כתיקון או כהכנה מלאה, החומרים כאן הם חומרי ההכנה, ככול שצריך ולפי המרקם המראה והגמר הנדרש בתוצאה הסופית.

ריצוף וחיפוי מיקרו טראצו

צבעים וגוונים מיקרוטראצו בטון בטון

תערובת ייחודית ( פיתוח שלנו עם מפעל אמריקני ) שמגיע בשלושה צבעים לבחירה, אפור שחור, אפור לבן ושחור אפור בז. מיושמת ללא חומרים מקשרים על כל תשתית קיימת או חדשה, כך למשל רצפת אפוקסי ישנה בהתזת מיקרו טרצו תהפוך במראה מגע לרצפת טרצו אפוקסי, ורצפת בטון ישנה תהפוך לרצפת טראצו בטון , נכון גם לקירות וביישומים נוספים אנכיים ואופקיים.

גמר והגנה וכלים למערכת מיקרוטראצו

סילר, אפוקסי קלייר או פוליספרטיק

גמר הגנה למערכת זאת אפשרי בתצורת נטורל, חצי מבריק או מבריק ושני מרקמים שמתאפשרים באמצעות שלושה חומרים שונים, סילר, אפוקסי ופוליספרטיק. כמעט הכל אפשרי על הכל, אך יש מגבלות שנקבעות לפי התשתית עליה מבוצע המיקרוטראצו מומלץ להתייעץ אתנו לפני רכישה.

איך עושים מיקרוטראצו בטון בטון

הסבר טקסטואלי עם תמונות יכולת, על בטון על אפוקסי צפיפות וגוונים
Step 1

על תשתיות קיימות בטון / אפוקסי / קירות צבועים, בדר”כ אין הכנה מיוחדת למעט ניקוי יסודי ושינוי גוון בסיס ( במידת הצורך ), מערכת זאת מאפשרת עבודה על משטחים לא אחידים ( לא יפים ) במראה ואפשרת איחוד מרקמים וטשטוש “דפקטים” תוך מתן גמר סופי מעוצב ומהודר. כל התשתיות חייבות להיות יבשות, יציבות ושאינם מתקלפות

Step 2

על מנת להשיג מיקרוטראצו במראה ומרקם בטון על תשתית שאינה בטון, מרח מיקרוטופינג אוברלי לפי הוראות בדף בדף בטון מוחלק לרצפה, או בדף קירות בטון מוחלקים בהתאמה.

Step 3

התז פייבר מיקרוטרצו באמצעות פיסטולט HVLP, פתח דיזה למצב מניפה והתז בזוית 45 מעלות ממרחק 45 ס”מ, כמות החומר בשחרור ומרחק ההתזה יקבעו את צפיפות הפיזור של הטראצו והמראה הסופי בעקבותיו. מומלץ ! לבצע התזת צד לדוגמה על מנת לקבע את אופן ההתזה, לחץ האוויר, מרחק ההתזה ותנועת המילוי. בצע את הגמר סופי תוך הבנה של לוגיקת ביצוע ותוצאה.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות , ומרח שתי שכבות גמר הגנה לפי המרקם והמראה הסופי הרצוי, אפשרות למרוח סילר נטורל מט, סילר חצי מבריק, סילר מבריק, אפוקסי קלייר מבריק, או פוליספרטיק גמיש מט/ מבריק לפי בחירה. לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום. מומלץ להתייעץ אתנו לפני בחירת טופקוט.

מיקרו טרצו אפור שחור

קבל הצעת מחיר עכשיו

מיקרו טרצו אפור לבן

קבל הצעת מחיר עכשיו

מיקרו טרצו אפור בז'

קבל הצעת מחיר עכשיו

ואפשר גם לשלב גוונים . . .

קבל הצעת מחיר עכשיו

מיקרוטראצו בטון בטון מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת מיקרוטראצו  ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון כגמר עליון מוחלק או חצי מוחלק לחיפוי רצפות או קירות בטון / אפוקסי / מיקרוטופינג / מדה מתפלסת / צבע קירות ועוד. חומר רקע, גוון רקע, גוון מיקרוטראצו וחלוקות לפי בחרית אדריכל /ית בנוסף לכך ושתי שכבות טופקוט הגנה  נטורל שילד / סילר ( מט או מבריק )  / אפוקסי קלייר /  פוליספרטיק ( מט או מבריק) מתוצרת בטון בטון.  חיפוי קל משקל ושלא יעלה על 1 ק”ג לכל 1 מ”ר לשימוש חיצוני ופנימי. הוראות ביצוע:  ניקוי והכנת תשתית לגוון ומרקם בסיס לפי בחירה, התזת מיקרוטרצו באמצעות מתיז HVLP , שתי שכבות טופקוט הגנה ברולר או התזה לפי בחירת אדריכל.