בטון גאומטרי צורני – מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון גיאומטרי צורני מיוצרת במריחה ישירה על הקיר ומאפשרת גמר של קיר בטון יצוק בצורות אלמנטים גיאומטריים בצורות הנדסית מכוונות ( כמו גושי בטון שהונחו אחד על השני או אחד בתוך השני או אחד לייד השני . . . ) וכל פריסה גיאומטרית, דו ממדית או תלת ממדית אפשרית. מערכת זאת ושיטת העבודה הייחודית למערכת מאפשרת יישום מושלם, ביום אחד, תוך שליטה מלאה על גוון או שילובי גוונים, שליטה על סוג הטקסטורה, מרווח ועומק, בין הצורות ועוד ... והכל ועל כל תשתית קיימת, בטון, בלוקים ,גבס ... ולשימוש פנימי וחיצוני. מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי סופי כשכבה עליונה, חד רכיבי ובעל כושר הדבקות עצמי, ישירות על כל תשתית, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת היא מהחומר עצמו, בטון טבעי במראה ובמגע LOOK&FEEL BETON ליישום כבטון גיאומטרי לקירות, תקרות ועמודים.

חומרים שצריך לחיפוי בדוגמת בטון גיאומטרי צורני

מיקרוטופינג אוברליי ומגוונים

תערובת בטון פולימרי לשימוש כחיפוי בטון סופי, מוחלק או חצי מוחלק, לקירות עמודים ותקרות ומיושם בעובי של החל מ 3 מ''מ במריחה על כל סוג של תשתית קיימת. חיצוני או פנימי. החומר מגיע ב 3 ורסיות בסיס אפור נטורל, לבן בז' או לבן טיפקס וניתן לגוון אותם לעוד 28 גוונים. לפרטים נוספים... או לחץ כאן לחשב כמויות חומרים ועליות לפרויקט שלך.

סוגי סילר למיקרוטופינג בטון בטון על קירות תקרות ועמודים

סילר הגנה ונטורל שילד

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, מבריק או נטורל. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של מערכת מיקרוטופינג על הקירות. על מנת לשמר את המראה והמגע ( look&feel ) של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים, הם אינם לכה שכבתית ולאמשנים את המגע הבטון. נטורל שילד הוא סילר מט ללא שינוי גוון ומרבית היישומים בקירות, תקרות ועמודים בחורים בו כסילר גמר.

כלי עבודה ועזרים ליישום בטון גיאומטרי במיקרוטופינג

מאלצ' החלקת בטון לקירות ותקרות

מאלצים ייעודיים לחיפוי מיקרוטופינג על קירות ותקרות, כלי עבודה שמתאימים לסוגי גמר שונים, החלקה או חצי החלקה. מסקין טייפ ברוחב ועובי משתנה 2,4,6,8,10,12 מ``מ ליצירת חלוקות.

איך עושים קיר בטון גיאומטרי?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

על קיר גבס רצוי ” לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת פיבר ( לא נייר ) לסגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. על קירות אחרי, יש לוודא כי אין התקלפיות והתשתית חומר הבסיס יציבה. מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) של מיקרוטופינג אוברליי בגוון הניתוק המתוכנן, מריחה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

בצע על הקיר פריסה גיאומטרית רצוייה וסמן באמצעות מסקין טייפ בד. בשלב זה החלוקה עדיין ניתנת לשינוי פשוט הסר והדבק מחדש לפי הרצוי.

Step 3

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי 5-6 מ”מ במריחה אחידה, המתן 5-10 דקות לייבוש חלקי והתז “ערפל” מים על המיקרוטופינג והחלק באמצעות מאלצ’ החלקה. בקירות גדולים העבודה מתבצעת במקביל, או מייצרים הפסקת עבודה על אחד המשיקים. המתן לייבוש חלקי כשעה, גלה את שארית המסקינטייפ שהושארה כזנב ומשוך להסרה על מנת לייצר את ניתוק אסטטי של צורה גיאומטרית אחת מהשנייה.

Step 4

המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות סילר הגנה, הפרש בין שכבה לשכבה 2 שעות.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי במריחה ישירה לחיפוי קירות בגמר סופי  בטון גאומטרי צורני במראה, מגע. גוון מרקם, טקסטורה ופריסה צורנית לפי בחירת האדריכל, ( לא טייח ולא צבע ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) קל משקל ושלא יעלה על 5 ק”ג לכל 1 מ”ר.  הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 1-2 מ”מ, גוון משיק לפי בחירת אדריכל, יישום הפריסה בסרט דביק מחוזק סיבים רוחב 4-18 מ”מ לפי בחירת אדריכל. שכבה שנייה 4-7 מ”מ  ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה והסרת הפריסה. שכבה שלישית סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי גוון ומרקם הבטון.

סרטון איך לייצר חלוקות בקיר בטון גאומטרי

סרט הדרכה סרטון איך לייצר חלוקה גאומטרית לקיר אלכסונים בטון מיקרוטופינג . בסרטון תהליך קצר של ביצוע חיפוי וחלוקות כולל תמונת גמר איך זה יוצא בסוף.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים