מיקרוטופינג בטון מוחלק למטבחי חוץ - איך עושים את זה.

מיקרוטופינג אוברליי משמש כגמר סופי גם במטבחי חוץ ומספק רקע מתמזג נוף ומאפשר "להוציא" ממנו יפה את אביזרי מטבח החוץ שנלווים לתוצאה הכללית. החומר נעשה במריחה על תשתית בסיס כמו צמנט בורד, גבס חוץ או בלוקים מטוייחיים והגמר שמתקבל הוא בטון מוחלק. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי הניתן ליישום בצורה אופקית ואנכית כשכבה עליונה סופית זהו חומר חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת, בטון טבעי במראה ובמגע. LOOK & FEEL BETON מערכת חומרים זאת מתאימה ליישום חיצוני ופנימי.

חומרים לחיפוי בטון למטבחי חוץ

מיקרוטופינג אוברליי בטון פולמרי

תערובת צמנט פולמרי אבקתית המיושמת במריחה ישירה על התשתית ( רק להוסיף מים ), ובמרקם משחתי מאפשר החלקה בעת ייבוש חלקי של החומר. חומר בעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, ומותאם לשימוש אופקי ואנכי, חיצוני ופנימי. מריחה וגיהוץ מאפשרים גמר מוחלק ומראה מעושן ומעונן

חומרי הגנה לחיפוי מטבחי חוץ

פוליספרטיק גמיש וסילר הגנה

בטון הוא חומר סופג ולכן מומלץ ליישם שכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של מערכת מיקרוטופינג במטבחי חוץ. מכיוון שמטבח זה מקום ``עובד`` וממקום חיצוני, מומלץ להשתמש בפוליספרטיק גמיש חצי מבריק או מבריק לפי בחירה. ניתן להשתמש גם בסילר כגמר הגנה אך יש לשים לב במטבחי חוץ לצורך בחידוש.

כלי עבודה ליצירת בטון מוחלק במטבח חוץ

מאלצים שצריך לחיפוי מטבחי חוץ

על מנת לייצר החלקה יש צורך לגהץ במאלצ' החלקה פלדה כחולה כמוכן יש להקפיד על פינות באמצעות מאלצ' פינה 90 מעלות או מעוגל .

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

קבע היטב את הלוחות לתשתית והכן את כל הפתחים מראש. בכל הפינות השתמש בפינה “”0 מתכת על מנת לקבוע קו ישר לחזק אתה קופינג. מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) 2 מ”מ של מיקרוטופינג אוברליי קבע את פינות ה “0” למקומם בחיבורי לוחות השתמש ברשת פיבר בחפיפה. מריחה זאת ללא החלקה השאר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה 3-5 מ”מ העזר במאלצ פינה לבניית הפינות, המתן 5-15 דקות לייבוש חלקי ובצע החלקה על החומר באמצעות התזת “ערפל” מים והחלקה במאלצ’. במידת הצורך יש להמתין שוב לייבוש ולחזור על פעולת ההחלקה שוב.

Step 3

המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות פוליספרטיק להגנה חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, הפרש בין שכבה לשכבה שעתיים.

Step 4

המתן 72 שעות לפחות לפני מגע עם מים
® מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון בעל תקן אש ל 755 ותקן חיפויים 1920 א’ לשימוש חיצוני ופנימי.

מפרט טכני מקוצר - העתק הדבק

חיפוי אנכי ואופקי במיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי במריחה ישירה לחיפוי מטבח חיצוני בגמר סופי מוחלק. בנוסף לכך שתי פוליספרטיק סופי חצי מבריק / מבריק ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, גמיש עמיד UV ושאינו מצהיב, כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) בעל תקן אש ל 755 ותקן חיפויים חיצוניים 1920 א’. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה מיישרת “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 2 מ”מ, שכבה שנייה 4-6 מ”מ לפי הדוגמה, פיזור במאלצ’, החלקה במאלצ’ פלדה כחולה. שכבה שלישית פוליספרטיק גמר בשתי ידיים .

סרטון הדרכה

איך לבנות מטבח חוץ מבטון, בסרטון זה תהליך מלא של חיפוי מטבח חיצוני שנבנה מתשתית צמנט בורד וחופה 6 מ``מ לגמר בטון מוחלק באמצעות מיקרוטפוינג אוברליי, הבטון פולמרי שלנו. כאן תוכלו לקבל לראות איך להשתמש בחומר ובכלי העבודה ולעשות מטבח בגמר בטון.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

תמונות מפרוייקטים