הטבעה וטקסטורה בבטון – איך עושים את זה ב 2020

אפשר להטביע כמעט כל דגם או טקסטורה בבטון, אנו מביאים קדמת הטכנולוגיה ביישומי הטבעת בטון לרצפה ומנגישים אותה לכל אחד, לקבלנים או לביצוע עצמי. 44 סוגי תבניות הטבעה איכותיות בשילוב 34 צבעי בטון נספגים יעצבו דגמי בטון מוטבע מדהימים. בטון מוטבע בשיטת בטון בטון מונגש לביצוע ללא פיזור אבקות גוון או אבקות חומרי הפרדה, זוהי אבולוציה של בטון מוטבע מהדור הקודם אשר מייתרת את החלק המסובך בביצוע ( פיזור אבקות והחדרתם בציר זמן צפוף ) שומרת על בטיחות ובריאות הקבלן ( הדור הבא לא יזרוק אבקה בתור קריירה ) דואגת לסביבת ביצוע ירוקה ונקייה ( זיהום קרקע ובזבוז מים ) ומאפשרת דיוק בבחירת גוונים UV. שיטת יישום זו היא הופכת המקובלת ביותר בעולם המערבי להטבעה בבטון, בגלל גהות תעסוקתית, בטיחות, דיוק בתוצאות וקלות הביצוע בעבודות הטבעה בבטון.

חומרים שצריך לבטון מוטבע

חומר הפרדה נוזלי וצבעי הספגה לבטון

בשיטת בטון בטון חומר ההפרדה, לתבניות ההטבעה, הוא נוזלי ומותז במרססת בזמן ביצוע הטבעת הבטון עם ההתקדמות. חומר ההפרדה מתנדף מעצמו ביום למחרת, אינו משאיר לכלוך ואינו מצריך שטיפה ביום למחרת. צבעי בטון CF על בסיס מים עובדים בטכנולוגיית הספגה על בטון יבש, הביצוע נעשה בהתזה במרססת ידנית ופיזור רנדומלי במטאטא עם שערות צפופות . מידע נוסף על אופן הצביעה כאן.

סילר הגנה על בטון מוטבע

רוייל סיל נטורל שילד לבטון מוטבע

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, חצי מבריק ומבריק. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של בטון מוטבע. על מנת לשמר את המראה והמגע ( look & feel ) של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים (לא כמו לכה שכבתית) הדגש הוא על סילר דקורטיבי סופי לבטון במראה טבעי שאינו משנה את המגע הבטון ואינו הופך לשכבה פלסטית.

כלי עבודה, תבניות ועזרים לבטון מוטבע

שבלונות וכלים להטבעת בטון

טקסטורות סלעים, עץ ודק, דגמים של אבני מדרך ואריחים, בריקים, לבנים, חלוקי נחל ועוד המון ובגדלים שונים. הטבעה בבטון אינה מוגבלת עיצובית, אפשר לעשות כמעט הכל. בתפריט קטלוג מוצרים את כל התבניות והשבלונות להטבעה וטקסטורה ברצפות, תמונות של רצפות גמורות ניתן לראות בגלריית בטון מוטבע כל התבניות , כמוכן ניתן למצוא את כל כלי העבודה בתפריט כלי עבודה לבטון.

איך עושים יציקת בטון מוטבע לרצפה?

בחרנו להסביר כאן על יישום חדש באמצעות טכנולוגיית תבניות מגנט, ניתן להשליך מהסבר זה על יישום באמצעות התבניות המוכרות כמוכן יש הסבר מילולי ללא תמונות על צביעה צריבה וסילר.
Step 1

תשתיות, מצעים, טפסנות, ברזל וסוג בטון ביעוץ עם מהנדס בלבד. החלקת הבטון באמצעות מאלצ’ מגנזיום, גיר שליטה מרחוק  ומוטות.

Step 2

לאחר ייבוש חלקי של הבטון יש לבצע פיזור של חומר הפרדה נוזלי ולהניח את התבניות על הבטון.

Step 3

בסדרת תמונות כאן, זאת ניתן לראות סט תבניות שבקצותיו  מגנטים שמוסתרים בגוף התבנית.  בזמן הנחת תבניות אחת לייד השנייה, המגנוט מסדר את התבנית  בחיבור מדוייק והתוצאה של הדפס התבנית בבטון מושלמת. סט כלים להטבעת בטון זה מקדם את זמן הביצוע בצורה משמעותית ומשיג גמר איכותי.

Step 4

לא בסדרת תמונות זאת אבל ניתן לראות בסרטון שבהמשך, הטבעה באמצעות  סט תבניות רגיל. גם כאן בנחת התבניות מתבצעת אחת לייד השנייה עם ההתקדמות, כל דגם מחזיק דפוס עבודה ולוגיקת ביצוע לתוצאה עם הדפס בטון מושלם

Step 5

לא בסדרת תמונות זאת אבל ניתן לראות בסרטון שבהמשך , הגיוון נעשה בנוזל באמצעות צבעי CF שלנו על בטון יבש ולאחר השלמת תהליך הייבוש של הבטון במהלך 20 ימים  לפחות מיום היציקה. צריבת הבטון נעשיית בגווני CF על בסיס מים ממניפה מדויקת ( לא מצריך נטרול לא וודאי כדאי להגיע לגוון כלשהו כמו בחומצות צביעה ) הצבעים אצלנו נספגים לבטון וכתוצאה מכך צורבים / מעתיקים את המרקם הלא הומוגני של הבטון לכל גוון אחר, כך שבגלל הרקע ( הבטון שלכם ) כל גוון יוצא בכמה גוונים של עצמו . ניתן להשתמש בגוון אחד או במספר גוונים ובמידת הצורך לייצר היי לייטס ( הדגשים ) בגוון נוסף.

Step 6

לא בסדרת תמונות זאת אבל ניתן לראות בסרטון שבהמשך, סילר הגמר נעשה לאחר 21 ימים לפחות מיום היציקה. שאב את המשטח ונקה על יבש לח ככול שצריך. המתן לייבוש ומרח ברולר, רוייל סיל מט, חצי מבריק או מבריק, המתן לייבוש כ 4 שעות ומרח שכבה נוספת.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

יצקת בטון לפי הוראות מהנדס וביצוע גמר בטון מוטבע בדוגמת                               מקט                                 מקטלוג תבניות ושבלונות בטון בטון. שימוש בחומר הפרדה נוזלי, צביעה באמצעות צבעי הספגה CF עמידי UV ושאינם דוהים או מצהיבים בגוונים               ממניפת גוונים CF בטון בטון בנוסף לכך שתי שכבות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים מט/ מבריק לפי בחירה וללא שינוי מגע ומרקם הבטון ( לא לכה פלסטית שכבתית, לא מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון ) כל חומרי הגמר במערכת הטבעת בטון זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע:  יציקת בטון שיפועים, תשתיות, אשפרה ושאר חלקים הנדסיים לפי הוראות מהנדס ויועצים קשורים. החלקה ראשונית באמצעות קיט מאלצ’ מגנזיום ו/או כלים דומים ונוספים, יישום הדפוס ההטבעה באמצעות סט תבניות כולל תבנית גמישה לסיומות “נקיות” כמוכן מאלצים וכלי עבודה ייעודיים נוספים לפי הצורך. הטבעה תתבצע בשימוש בנוזל הפרדה רליס של חברת בטון בטון. 20 ימים לאחר היציקה ( או יותר  ) יישום צבע CF בהתזה עם מרססת “גינה” שימוש במטאטא שערות סוס דקות להספגה רנדומלית של הצבע לבטון. 21 ימים לאחר היציקה ( או יותר ) שתי שכבות סילר דקורטיבי סופי באמצעות רולר 45 ( להקטנת חפיפות  ) או מרססת.

סרטון הדרכה

איך לעשות בטון מוטבע בשיטת בטון בטון, תהליך ביצוע וכל השלבים של יציקת רצפת בטון ויישום הטבעת בטון וצביעת בטון ללא אבקות. הדוגמא בסרט היא אדני רכבת reclaimed wood, אך ניתן ליישם בשיטה זאת כל אחת מ 44 התבניות שלנו ובכל גוון מ 34 צבעי ה CF שלנו.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים