חידוש לאבנים משתלבות – איך עושים את זה ב 2020 ?

מערכת חידוש וצביעה לאבנים משתלבות מאפשרת הספגת גוון למשתלבות ללא שינוי מרקם, כתוצאה מהספגת הצבע PAV שלנו מרקם הנקבובי של האבן אינו נפגע והתוצאה צביעה / החלפת גוון וחידוש, הכל ללא פירוק, תוך שמירה על המראה אותנטי של האבנים משתלבות. מערכת צביעה זאת היא אבולוציית חומרים של צביעה שכבתית באמצעות צבעי כביש או קירות ואבלוציית ביצוע ותוצאה שמייתרת החלפת אבנים משתלבות ומתחשבת בגהות תעסוקתית, כח אדם לעבודות פיזיות ויצור פסולת, המערכת מוזילה משמעותית את פתרונות החידוש ותחזוקה בפיתוח נוף לרשויות מקומיות ,מוסדות ועסקים. צבע PAV הוא עמיד UV בפני עצמו אינו דוהה , אינו מצהיב, על בסיס מים קל לביצוע ואינו דורש משאבים מיוחדים של מלאי קנייה, שינוע וכח אדם, מפשט את תהליך חידוש גוון לאבנים משתלבות ומרחיב את מניפת הצבעים האפשרית.

קבוצת צבעים לאבנים משתלבות

אפורים אדומים וסגולים

צבע PAV הוא חומר חד רכיבי ( על בסיס מים ) המיושם בשתי שכבות ובעל כושר ספיגה עצמי, ללא חומרים מקשרים. הצבע עמיד UV בפני עצמו ואינו דוהה או מצהיב, צבע PAV מתאים לשימוש חיצוני ומותאם למזג האוויר הישראלי והתוצאה אבן משתלבת חדשה, מקורית במרקם ומראה.

קבוצת צבעים לאבנים משתלבות

ירקרקים חומים ומיוחדים

צבע PAV לאבנים משתלבות מאפשר החלפת גוון, מעבר מבהיר לכהה אפשרי, מעבר מאדום לאפור אפשרי אך יצריך שימוש ביותר חומר. הצבע המיושם בשתי שכבות בהחלפת גוון ייתכן ויהיה צורך ביד ביצוע נוספת.

כלים לצביעה וחידוש אבנים משתלבות

מיכל ריסוס ידני

ליישום הספגה וצריבה של צבעי ה CF יש להשתמש מיכל ריסוס ידני ( לחץ יד ) בקיבולת של 4 ליטר לפחות.

צביעה וחידוש אבנים משתלבות - איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

כל משטחי האבנים המשתלבות חייבים להיות במצב סופג ללא צבע שכבתי קודם וללא שומנים. הסר שומנים באמצעות CT8 הסר מסטיקים בחנקן נוזלי מותאם, נקה היטב מים וסבון העזר בשטיפה בהתזה “גרניק”  והמתן לייבוש. אין להשתמש בחומצות שמים אינן מנטרל כימי שלהן כמוכן מומלץ שכל החומרים לניקוי יהיו אורגניים ללא פגיעה במי תהום.

Step 2

ערבב היטב מיכל החומר, העבר למיכל התזה ( מרססת גינה ), רסס במצב מניפה ממרחק 20-30 ס”מ בזווית 45° , בצע יד ראשונה מהירה בתנועות שמאל ימין / למעלה למטה ללא התחשבות בנראות או כיסוי מלא והתקדם במשטח עד מקטע סיום רצוי והמתן לייבוש 1-2 שעות.

Step 3

ערבב היטב מיכל החומר, העבר למיכל התזה ( מרססת גינה ), החל בריסוס מנקודת הגמר בשלב הקודם ורסס, במצב מניפה, ממרחק  20-30 ס”מ בזווית 45°  ובצע  יד שנייה מילוי בתנועות שמאל ימין תוך התחשבות בכיסוי ונראות, שחרר חומר בלחיצה לפי תוצאה ויזואלית הנראית והתקדם במשטח עד מקטע סיום.

Step 4

הצביעה במיכל התזת יד מאפשר ניצול מיטבי של הצבע, שחרור החומר ומהירות התנועה נעשים  ע”י המשתמש תוך הבנה אוטומטית של כמה צבע צריך בכל נקודה. ( זה די קורה מעצמו )

שימוש ברולר יספיג המון צבע לתוך האבן וללא צורך מה יהפוך את האירוע ליקר יותר שלא לצורך ויספק אף צביעה פחות יפה של המשטח.

שינוי כיוון של צביעה נעשה על מנת “לעטוף” את נקבובית האבן בהתזה מכל הכיוונים ולאפשר צביעה והספגה מלאה של הגוון בנקבוביות.

ייבוש להליכה 2-4 שעות , ייבוש לשטיפה 48 שעות.

צביעת אבנים משתלבות מפרט טכני מקוצר מילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת צבעי PAV ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון , גוונים לצביעה וחידוש או שינוי גוון לאבנים משתלבות שנספגים ואינם משנים את מרקם האבנים, עמידי UV בפני עצמם אינם דוהים או מצהיבים ושהינם בייבוש מהיר 2-4 שעות חזרה לשגרה ( לא צבעי כביש, או צבעים קירות חיצונים ולא צבעים שכבתיים ולא חומרים דו רכיביים ) גוון לפי בחירה ממניפת גוונים לאבנים משתלבות בטון בטון. הוראות ביצוע: שטיפה ניקוי והכנה לפי הנדרש, יד ראשונה מהירה ( רקע ) ללא התחשבות בכיסוי, יד שנייה מילוי עם התקדמות תוך התחשבות בכיסוי וגמר סופי .

סרטון לפני אחרי

איך נראית צביעה לאבנים משתלבות, סרטון שממחיש לפני אחרי של צביעה לשחזור גוון או שינוי גוון . כאן תוכלו לראות איך צבעי PAV מתקבלים על משטחים ולהשליך מסרטון זה איך לצבוע אבנים משתלבות ואיך זה נראה בסוף.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים