שיקום רצפת בטון - 4 שיטות לשקם את ריצוף בטון

מערכות שיקום הרצפות שלנו כוללת 4 שיטות תלויות מצב קיים, גמר רצוי ותקציב.
צביעה בהספגה וסילר – מערכת זאת מצריכה עבודת הכנה ניקוי והסרת סילר ישן בבטון הקיים ומאפשרת הספגת גוון לבטון תוך שמירה על מרקם הבטון הטבעי. לשימוש פנימי וחיצוני.
סילר בתוספת גוון – מערכת זאת מצריכה תיקון פגמים פיזיים בבטון הקיים ומאפשרת הסתרת כמעט כל סוגי הפגמים הוויזואליים לשימוש פנימי וחיצוני.
מיקרו טרצו – מערכת זאת מצריכה ניקוי יסודי של הבטון הקיים ומאפשרת הסתרת פגמים באמצעות גמר סופי טרצו בטון, פנימי וחיצוני, מערכת אינה מצריכה ליטוש ופירוק וניתנת ליישום על בטון ואף על אפוקסי.
פוליספרטק בתוספת גוון – מערכת זאת מצריכה עבודות תיקון הכנה וניקוי ומאפשרת שיקום רצפות בשחיקה גבוה, פנימי וחיצוני, תוך הסתרת הפגמים הוויזואליים.

חומרים להכנת רצפת בטון לשיקום וחידוש

מנקה שומנים , מפשיט ציפויים ופרופיילר

הכנה הכנה הכנה, הצלחת מערכות לשיקום רצפות תלוייה ברובה על הכנה מלאה ולא מתפשרת של הרצפה, זה טריקי מכיוון שלא רואים בשלב זה תוצאה ויזואלית אך משקיעים כסף ולעיתים זה גורם לדילוג או שימוש בחומרים ``לצאת ידי חובה`` שימוש בחומרים נכונים חזרה על פעולות והמתנה בין שלבים לפי הצורך תבטיח שיקום מוצלח ועמיד לאורך זמן רב.

תוספים מעצבים למערכות שיקום רצפות

צבע בטון, מגוונים לסילר ופוליספרטיק ומיקרו טראצו

חומרים המשפיעים על התוצאה הוויזואלית של ארבעת המערכות שלנו לשיקום רצפות, יש לעיין במוצרים ובהכנות הנדרשות לכל אחד המערכות השיקום, החומרים כולם לשימוש חיצוני ופנימי.

חומרי הבסיס ושכבות הגנה למערכות שיקום רצפות :

פוליספרטיק וסילר מט מבריק

חומרי הבסיס למערכות השיקום הרצפות שלנו, לחומרים אלו מתווסף תוסף מעצב או שהם נעשים כשכבת גמר על חומר מעצב קודם אחר

שיקום רצפה בטון במערכת פוליספרטיק גמיש בגוון אחיד

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

בצע ליטוש, תקן סדקים, הסר שומנים חלקים רופפים. השתמש בחומרי ניקוי והסרה שמנוטרלים בשיטפה ע”י מים. חזור על פעולות הכנה לפי הצורך עד לקבלת משטח בסיס טוב ליישום דוגמת הגמר הרצוייה.

Step 2

בדוגמא זאת היה צורך בשכבה מיישרת למילוי פיזי של בטון פולימרי דק, בוצע מריחה במיקרוטופינג אוברלי וחיזוק באמצעות רשת פיבר בצע החלקה .

Step 3

המתן לייבוש מלא 48 שעות לפחות לפני מעבר לשלב הבא, לטש בצורה עדינה גרדים ושאריות אבק מהמשטח ושאב היטב את המשטח.

Step 4

ערבב מנת פוליספרטיק הוסף גוון לפי מידה ומרח באמצעות רולר 45, שכבה ראשונה דקה ללא עובי.

Step 5

המתן 4 – 2 שעות לייבוש חלקי ערבב מנת פוליספרטיק נוספת והוסף גוון לפי מידה, בצע מריחת שכבה שנייה מילוי וכיסוי באמצעות רולר 45. המתן לייבוש מלא 24 שעות לדריכה, 72 שעות לשטיפה.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים – העתק והדבק

מערכת לשיקום רצפתי של בטון בטון מסוג                                    כולל כל חומרי ההכנה לפי הנדרש, צבעים גוונים וגמר לפי בחירת אדריכל/ית מעצב /ת, כל החומרים במערכת שיקום רצפות  זאת צריכים להיות מיצרן אחד כולל חומרי הניקוי וההכנה ( חיבור מוכח בין חומרים ) הוראות ביצוע: שלב ראשון הכנה – ביצוע הכנה, ניקוי ליטוש הסרה לפי הצורך והמתנה לייבוש לפי הוראות, ככול הנדרש עד לרמת בטון קיים מוכן לקבלת שלב השיקום. שלב שני שיקום –  יישום חומרים לשיקום פיזי וויזואלי לפי מערכת שיקום שנבחרה, המתנה לייבוש בין שלבים לפי הצורך או עבודה במקביל לפי הצורך. שלב שלישי הגנה – שתי שכבות סילר או פוליספרטיק מט / מבריק לפי בחירה, שימוש ברולר 45.

סרטון הדרכה

איך לשקם רצפת בטון תוך שמירה על מרקם הבטון והעצמת מראה בטון טבעי, סרטון המחשה של שיקום רצפת בטון בה בוצע הסרת סילר ניקוי, הכנה, צביעה בהספגה וסילר גמר.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    גלריית פרוייקטים