מיקרוטופינג לחיפוי מדרגות - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון מוחלק לחיפוי מדרגות, היא מערכת בטון פולימרי כשכבה עליונה סופית האפשרית ליישום בעובי של 3-10 מ"מ על כל סוג של מדרגות יציבות קיימות כלשהן, כגון מדרגות מוזאיקה של פעם, מדרגות אבן, קרמיקה, שיש, בטון, פורצלן, גרנוליט ועוד. חיפוי המדרגות ניתן ליישום בבתים פרטיים, בניינים משותפים, חדרי מדרגות, באזורי מסחר, משרדים, מוסדות ציבור, שטחים חיצוניים שטחי ציבור וחצרות. מיקרוטופינג אוברליי היא מערכת חיפוי אמינה ויציבה, לא נשרטת ולא מתקלפת אורבנית ומהודרת ברמת הגמר, ניתנת לשליטה באופן היישום ורמת ההחלקה, מהירה ליישום, ללא פרוק ובשלל גוונים לבחירה, זוהי מערכת החומר היחידה בשוק שהינה בטון פולימרי אמיתי, חד רכיבי ( רק להוסיף מים לדלי ) בעל כושר הדבקות עצמי, ישירות על המדרגות הקיימות וללא חומרים מקשרים.

חומרים שצריך לחיפוי מיקרוטופינג מדרגות בדוגמת בטון מוחלק

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת בטון פולימרי לשימוש כחיפוי בטון מוחלק סופי למדרגות ומיושם בעובי של החל מ 3 מ''מ במריחה על כל סוג של מדרגות קיימות יציבות. מיקרוטופינג הוא חומר סופי בעל יכולת הצמדות ישירה כמעט לכל סוג של מדרגה, חיצוני או פנימי. החומר מגיע ב 3 ורסיות בסיס אפור נטורל, לבן בז' או לבן טיפקס וניתן לגוון אותם לעוד 28 גוונים. לפרטים נוספים... או לחץ כאן לחשב כמויות חומרים ועליות לפרויקט שלך.

סוגי סילר וחומרי הגנה למיקרוטופינג בטון מוחלק על מדרגות

סילר או שילד הגנה לבחירה

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, מבריק או נטורל. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של המיקרוטופינג המוחלק במדרגות. על מנת לשמר את המראה והמגע ( look&feel ) של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים (לא כמו לכה שכבתית) סילר טבעי שלא משנה את המגע הבטון ואינו הופך לשכבה פלסטית

כלי עבודה ועזרים ליישום מיקרוטופינג מוחלק למדרגות

מאלצ' הידוק ומאלצי'ם פינה

מאלצים ייעודיים לחיפוי מיקרוטופינג על מדרגות, כלי עבודה שמתאימים לגמר החלקת המיקרוטופינג במדרגות כפינה עגולה, פינה °45 או פינה °90 . כמוכן מאלצים וכפות החלקה מעוגלים/ ישרים בגדלים שונים להחלקת שלח, מאלצי'ים להחלקת רום שקוע בגדלים שונים ולפי הצורך והיישום לביצוע בשטח.

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על מדרגות קרמיקה, שיש, אריחים או מדרגות בסוגי מרצפות אחרות: תקן אריחים שבורים, לטש ליטוש קל הסר שומנים ולכלוך או תשתיות רופפות. הכנה על מדרגות בטון, טרצו, שיש או גרנוליט, תקן סדקים, באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 60 , הסר כתמי שמן ולכלוך.

Step 2

המריחה הראשונה היא מריחת הכנה שמתבצעת באמצעות מיקרוטופינג אוברליי  החל מ 1 מ”מ ובמידת הצורך עד 10 מ”מ, זוהי מריחה מיישרת ללא צורך לבצע גמר החלקה למריחה זאת, עדיף להשאיר קצת חספוס. במידה ועושים גם את הפנאל, ההכנה בפאנל מתבצעת באמצעות במברשת עם חומר חצי יבש.

Step 3

פזר באמצעות מריחה במאלצ’, מיקרוטופינג אוברליי בעובי 3-4 מ”מ במריחה אחידה, החלק בריחוף ככול שאפשר ללא השארת סימנים והמתן לייבוש חלקי 10-15 ד’ . עם יבוש חלקי התז “ערפל” מים באמצעות מרססת שפריצר והחלק באמצעות כף החלקה מאלצ’ עם קצוות מעוגלים. שים לב בגרמי מדרגות ארוכים מומלץ לעבוד תוך דילוג על מדרגות ( שלוש כן שתיים לא ) על מנת לאפשר גישה / מעבר ויכולת להשתלט טוב יותר על הביצוע ההחלקה. המתן לייבוש ובצע את המדרגות שדולגו כפי שמופיע בשלב זה עיל. המתן 24 שעות לפחות לפני ביצוע השלב הבא

Step 4

שאב את המדרגות ונקה על יבש, מרח ברולר שתי שכבות סילר הגנה ייעודי ולפי בחירה, מט, מבריק או נטורל שילד. המתן לייבוש 24 שעות ומרח עם פד מיקרופייבר ME-1000 ווקס פולימרי מט או מבריק.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי מדרגות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולמרי  3-10 מ”מ, FULL BUDY חד רכיבי וללא חומרים מקשרים, לחיפוי סופי בגמר בטון מוחלק במראה, מרקם מגע וטקסטורה ובגוון לפי בחירה ( לא צבע ולא חומרים דו רכיביים ). בנוסף לכך שתי שכבות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים מט/ מבריק לפי בחירה וללא שינוי מגע בטון ( לא לכה פלסטית שכבתית ) שאינו צהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: שכבה ראשונה ושנייה, באמצעות מיקרטופינג אוברליי בטון בטון. שבכת ראשונה בעובי לפי הצורך פיזור במגב ומאלצ’ ללא החלקה. שכבה שנייה – 2-6 מ”מ לפי הצורך, פיזור ידני במאלצ’, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה, מאלצ’ פינה ובמכשור מתאים לפי הצורך. שכבה שלישית – סילר דקורטיבי עמיד UV  ללא דהייה ולא מצהיב בשתי שכבות באמצעות רולר.