בטון מינרלי חצי מוחלק לקירות - מה זה ואיך זה נראה

גם בטון חצי מוחלק מינרלי לקירות נעשה במריחה ישירה על התשתית קיימת של קיר קיים והגמר שמתקבל הוא בטון פצוע, חצי מוחלק כמו מיציקת בטון לא מושלמת שנעשתה עם לוחות ישנים ו/או ללא ויברציה לדחיסת הבטון. מערכת זאת מדמה "כשלים" דקורטיביים יזומים בקיר בטון, כמו סגרגציה, שריטות, שקעים ובליטות וזאת תוך שליטה על הכמות ומיקום בהם הם יופיעו, שליטה על סוג הטקסטורה, רמת הטקסטורה גס או עדין וכדומה. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי, חומר חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים המאפשר ( באמצעות חומרים כלים טכניקת ביצוע ) לייצר גם את דוגמת בטון גס, לא מוחלק ופצוע. מערכת חומרים ליישום זה מתאימה לשימוש על קירות, תקרות, עמודים וליישום פנימי או חיצוני.

חומרים לחיפוי דוגמת בטון מינרלי פצוע חצי מוחלק

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת צמנט פולימרי אבקתית המיושמת במריחה ישירה על הקיר ( רק להוסיף מים ) ובמרקם משחתי ומאפשר העברת טקסטורות עדינות וגסות, ליצירת מרקם מינרלי חצי מוחלק או פצוע. החומר בעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים תחת המוצר פיגמנט.

חומרי הפרדה והגנה לחיפוי דוגמת בטון מינרלי חצי מוחלק

חומר הפרדה וסילר הגנה

חומר ההפרדה מונע הידבקות בזמן היישום של התבנית לבטון הפולימרי ומאפשר השגת טקסטורה נקייה. סילר גמר להגנה ( מט ללא שינוי גוון או אחר לפי בחירה ) מונע ספיגה ומאפשר לבטון הפולימרי להיות נגיב.

כלי עבודה ותבניות ליצירת החלקה מינרלית

תבניות וכלים

לצורך יצירת המינרליות על גבי הקיר נעשה שימוש בתבניות וכלים ייעודיים, אצלנו במלאי 12 טקסטורות מינרליות כל אחת מייצרת תוצאה שונה במרקם וגם כאן ניתן לקבוע את צפיפות השימוש על מנת להשיג את התוצאה הרצויה כך שעיצוב יהיה מדוייק לרמת הדרישה של המעצב / אדריכל. מספיק שהמעצב ראה תמונה, אנחנו יודעים איך לעשות את זה במדויק ויש לנו את הכלים לכך.

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה, בקירות גבס “תפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת או פיבר  ( לא נייר ) סגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. בקירות חיצוניים נתק תשתיות רופפות, דאג לקירות מיושרים ומרחחומר מקשר אוטם. מרח מריחת הכנה באמצעות מיקרוטופינג אוברליי שכבה דקה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

ערבב עם מים ומרח מיקרוטופינג אוברליי, בעובי 6-8 מ”מ לפי גסות מרקם הבטון הרצוי, מרח במריחה אחידה והחלק חלקית על רטוב. המתן 5-10 דקות והתז חומר הפרדה רליס על החומר ובצע טקסטורה ומרקם באמצעות כלי עבודה ייעודיים.

Step 3

המשך במריחה להשלמת מקטעים שלמים וחזור על הפעולות מהשלב הקודם. לאחר השלמת מקטע קיר שלם, חזור לקיר במבט כללי ובמידת הצורך השלם טקסטורה, מרקם / פציעות להשלמת מראה כולל של קיר.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות ומרח שתי שכבות סילר הגנה, הפרש בין שכבה לשכבה 4 שעות. חומר ההפרדה רליס משלב 2 לעיל מתנדף מעצמו אין צורך לשטוף אותו מהקיר לפני מריחת סילר.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי לחיפוי קירות בגמר סופי בטון מינרלי חצי מוחלק במראה, מרקם, מגע וטקסטורה לפי בחירת האדריכל וללא עקבות שמן תבניות ( לא טייח צבוע ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) חיפוי קל משקל ושלא יעלה על 6 ק”ג לכל 1 מ”ר, בעל תקן אש ל 755 לחיפויים ותקן חיפויים 1920 א’. הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ ללא החלקה 1-2 מ”מ. שכבה שנייה  4-6 מ”מ ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, גיהוץ והחלקה חלקית במאלצ’ פלדה כחולה, שימוש ברליס הפרדה (ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון ויצירת מרקם מינרלי / פצוע / חצי מוחלק באמצעות במאלצ’ פלדה כחולה, מגנזיום, ספוג או טאצ’אפ טקסטורה וכלים נוספים לפי דוגמא ובחירת אדריכל. שכבה שלישית  סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.

בטון מינרלי סרטון הדרכה

איך לעשות קיר בטון מינרלי, כזה שאינו מוחלק לגמרי או קצת פצוע או עם שריטות. בסרטון תהליך מיקרוטופינג אוברליי במריחה דקה על גבי קיר קיים תוך יצירת מרקם בטון לא ''עשוי'' במראה ומגע. כאן תוכלו להבין איך ליצור קירות כאלו מבטון, איך להשתמש בכלי העבודה ובאמצעותם ובאמצעות טכניקת ביצוע לקלוע למראה עדין או גס של בטון מעוצב לא מוחלק.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים