תיקון בטון גלוי בקירות – איך עושים את זה?

מערכת שחזור ורסטורציה לקירות בטון גלוי הכוללת שתי שיטות ביצוע שונות שנקבעות לפי המצב קיים, רמת התקציב, כוח אדם והתוצאה הנדרשת.
השיטה הראשונה שחזור אומנותי: תיקון פיזי של שברים וחורים באמצעות מיקרוטופינג אוברליי ולפי התאמת גוון, הסרת עודפים בליטוש, הסרת כתמים באמצעות פרופיילר, צביעה בהספגה אומנותית נקודתית / בטשטוש באמצעות צבעי CF / שחזור בציור ( אופציונלי ) וסילר גמר בשתי שכבות.
השיטה השנייה שחזור תעשייתי: תיקון פיזי של שברים וחורים באמצעות מיקרוטופינג אוברליי, הסרת עודפים בליטוש, יישום שתי שכבות סילר בתוספת גוון רבע מנה, חצי מנה או מנה לפי הנדרש והתוצאה הרצויה.

חומרים לשחזור בטון

קיט דוגמאות חומרים

על מנת להחליט איזה חומרים לרכוש אלצנו לביצוע השחזור בנינו עבורכם קיט חומרים המכיל דוגמאות של חומרים בגוונים שונים לשחזור אומנותי ושחזור תעשייתי (כאלו שאנו יודעים שמשמשים את רוב עבודות השחזור) וזאת על מנת שתוכלו לבצע דוגמה חיה באתר הבנייה שלכם ולהחליט על החומרים שמתאימים לשיקום ושחזור הבטון שלכם.

גיוון,הגנה וגמר לבטון

תיקוני גוונים בהספגה וציור או גיוון בסילר

שחזור בטון עובד כמכלול, בחירת גוון לשיקום בשילוב סוג סילר הגמר תשפיע על המראה הסופי ולכן מומלץ להשתמש בקיט דוגמאות לשחזור ולנסות באתר עצמו את שתי השיטות ולהחליט איזה מהשיטות מתאימה לשחזור הבטון שלכם. על מנת לשמר את המראה והמגע של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר והגוונים אצלנו יהיו נספגים.

כלים לשימוש בשחזורי בטון

פד ליטוש ומברשות צביעה וספוגים

הסרת עודפי בטון, בליטות יתר וקפיצות מומלץ ללטש ביהלום ליטוש, ליטוש נקודתי במהירות נמוכה לא במשחזת זווית רגילה. בשחזור אומנותי את הספגת צבעים יש לבצע בספוגים, מברשות צביעה ומכחולים. הכלים לשימוש הם תלוי בשיטת השחזור ולעתים כל הכלים משתתפים בעבודת השחזור.

איך עושים רסטורציה לבטון גלוי ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

שטוף את הקירות באמצעות לחץ מים, לטש ליטוש עדין של “בריחות” בטון ובצע תיקוני סגרגציה במיקרוטופינג וגוון מתאים.

ניקוי ותיקון בטון חשוף

Step 2

מרח ברולר פרופיילר אורגני ג’ל לניקוי, פתיחת נקבוביות והסרת תפרחת מלח. שטוף לאחר  20 דקות באמצעות לחץ מים, התוצאה כאן משתנה מבטון לבטון, לא תמיד הכל יורד לא לדאוג.

הסרת תפרחת מלח מבטון

Step 3

בצע הספגת מלאה או חלקית של  גווני CF  לפי המצב קיים והתוצאה מהשלב הקודם, הספגת הגוון כמות / דילול ואופן הספגה תלוי במראה סופי הרצוי. רצוי להתחיל בקיר נסתר ( פחות חשוב ) על מנת לסגל טכניקת יישום. זהו שלב אומנותי ומצריך קצת סבלנות.

תיקון גוון לבטון חשוף

Step 4

בצע, לפי הצורך, הספגה של גווני CF  בדילול  לטשטוש ו/ או ציור בגווני משנה ליצירת נקודות עניין, הכל לפי הצורך ולפי המראה הסופי שרצוי

שיקום קיר בטון חשוף הספגת גוון טשטוש

Step 5

המתן לייבוש 48 שעות ומרח שתי שכבות סילר סופי להגנה ( טבעי או מעמיק ) בגימור מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, הפרש בין שכבה לשכבה 4 שעות. חומר.

תמונת גמר שיקום קיר ותקרת בטון חשוף

תוספת למפרט טכני למכרזי בטון גלוי ביציקה - שחזור בטון If needed where needed

מערכת חומרים מתוצרת בטון בטון לשיקום קירות בטון חשוף מסוג  שחזור אומנותי או שחזור תעשייתי  הכולל את כל חומרי ההכנה, ליטוש, מילוי, צבעים גוונים, ציור וגמר לפי בחירת אדריכל/ית מעצב /ת, כל החומרים במערכת שיקום קירות זאת צריכים להיות מיצרן אחד כולל חומרי הניקוי וההכנה ( חיבור מוכח בין חומרים ) הוראות ביצוע: יש ליישם דוגמא ( במקום נסתר ) באמצעות קיט חומרים של בטון בטון. שלב ראשון שיקום פיזי – הכנה, ניקוי ליטוש הסרה ומילוי לפי הצורך וככול הנדרש עד לרמת בטון גלוי סופי ומוכן ברמת מרקם וטקסטורה. שלב שני שיקום ויזואלי –  צביעה בהספגה אומנותית מלאה / חלקית או ציור לפי הצורך. שלב שלישי הגנה ואיטום –  שתי שכבות סילר, נטורל שילד או רויאל סיל לפי בחירה מט / משי / חצי מבריק.

סרטון הדרכה

בית מגורים בישוב אירוס - שחזור, רסטורציה וגמר לבטון גלוי פנימי וחיצוני כולל קירות ותקרות, סרטון המחשה לפני ואחרי בשילוב קטעים מתהליך ביצוע.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    גלריית פרוייקטים