ריצוף טרצו אוברליי - מה זה?

מערכת טרצו אוברליי מלוטש היא מערכת חיפויים מעוצבת המייצרת גמר טרצו בטון וזאת ביציקה דקה של 1-3 ס"מ בלבד. מערכת זאת מיושמת על תשתית קשיחה קודמת כמו בטון , ריצוף, קרמיקה .... זוהי מערכת המתאימה לשימוש בחללים פנימיים וחיצוניים למגורים משרדים ומסחר ומיושמת בשיטת הביצוע מאפשרת שליטה על תוצאת חשיפת הטרצו, תמהיל גדלים וגוונים.

חומרים שצריך במערכת זאת

מאקרוטופינג אוברליי בגוונים שונים

חומר הבסיס מיושם ביצקה העובי 1-3 ס``מ ועליו מתבצע פיזור האגרגטים ליצירת מרקם הטרצו, מאקרוטופינג להבדיל ממיקרוטופינג מותאם ליישום בעובי רב ולליטוש לקבלת מרקם בטון מלוטש.

אגרגטים לטרצו אוברליי מעוצב

אגתים , שברי שיש ושברי זכוכית

מבחר מרהיב של אגרגטים ליצירת תמהיל חומרים, גדלים וגוונים שירכיבו את רצפת הטרצו. בחירת הגוונים נעשית אצלנו באמצעות סמפל בורד שמדמה את גוון הבסיס של הבטון ( לפי בחירה ) ועליו אתם מניחים תמהיל אגרגטים הרצוי.

סילר, מקשיח וכלי עבודה לטרצו אוברליי

כלים לליטוש, כלי פיזור ומריחה

לביצוע הליטוש יש להשתמש במכונת ליטוש פלנטרית ומלטשת יד לפינות פיזור מאקרוטופינג אוברלי נעשה באמצעות מגב והחלקה באמצעות מאלצים, יש להשתמש במקשיח בטון בוסט דנספייר למהלך הליטוש ונטורל שילד כסילר גמר.

איך מלטשים טרצו אוברליי ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

ליטוש “פתיחה” יהלום מטאל בונד גרעין 6-16, מהירות נמוכה על מנת לא לגרום לשליפת אגרגטים מהמשטח.

Step 2

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 30

Step 3

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 60

Step 4

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 100 , התזת בוסט דנספייר מקשיח בטון פיזור אבק ליטוש לסגירת נקבוביות. יש לחזור על ליטוש בגרעין 100 באמצעות יהלום רזין בונד 100.

Step 5

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 200, מכאן ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 6

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 400, ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 7

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 800, ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 8

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 1500, מכאן ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 9

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 3000 ו buff ברק,

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת חיפויים עיצובית, מאקרוטופינג טרצו אוברליי מלוטש ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 1-3 ס”מ לחיפוי רצפות במראה טרצו מלוטש ובגמר סופי מוחלק. כל החומרים במערכת חיפויים זאת ( למעט אגרגטים ) צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון בטון,  תערובות אגרגטים לטרצו, גדלים וצפיפות, רצף או פריסה צורנית לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת וממניפת גוונים לבטון וממניפת אגרגטים  צבעוניים של בטון בטון. הוראות ביצוע: שלב ראשון: יציקת שכבה ראשונה באמצעות מאקרוטופינג אוברליי. שלב שני: פיזור על רטוב של אגרגטים טרצו . שלב שלישי: יציקת שכבה שנייה מאקרוטופינג אוברליי על חצי יבש. שלב רביעי: ליטוש לפי רמות עם תוסף מקשיח בטון, שלב חמישי סילר גמר נטורל שליד בשתי שכבות.

סרטון הדרכה

סרטון הדרכה שלב אחרי שלב, איך עושים מאקרוטופינג טרצו אוברליי . סרטון תהליך משלב מריחה עד שלב ליטוש סופי וסילר הגנה.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים