ריצוף טרצו אוברליי - מה זה?

מערכת טרצו אוברליי מלוטש היא מערכת חיפויים מעוצבת המייצרת גמר טרצו בטון וזאת ביציקה דקה של 1-3 ס"מ בלבד. מערכת זאת מיושמת על תשתית קשיחה קודמת כמו בטון , ריצוף, קרמיקה .... זוהי מערכת המתאימה לשימוש בחללים פנימיים וחיצוניים למגורים משרדים ומסחר ומיושמת בשיטת הביצוע מאפשרת שליטה על תוצאת חשיפת הטרצו, תמהיל גדלים וגוונים.

חומרים שצריך במערכת זאת

מאקרוטופינג אוברליי בגוונים שונים

חומר הבסיס מיושם ביצקה העובי 1-3 ס``מ ועליו מתבצע פיזור האגרגטים ליצירת מרקם הטרצו, מאקרוטופינג להבדיל ממיקרוטופינג מותאם ליישום בעובי רב ולליטוש לקבלת מרקם בטון מלוטש.

אגרגטים לטרצו אוברליי מעוצב

אגתים , שברי שיש ושברי זכוכית

מבחר מרהיב של אגרגטים ליצירת תמהיל חומרים, גדלים וגוונים שירכיבו את רצפת הטרצו. בחירת הגוונים נעשית אצלנו באמצעות סמפל בורד שמדמה את גוון הבסיס של הבטון ( לפי בחירה ) ועליו אתם מניחים תמהיל אגרגטים הרצוי.

סילר, מקשיח וכלי עבודה לטרצו אוברליי

כלים לליטוש, כלי פיזור ומריחה

לביצוע הליטוש יש להשתמש במכונת ליטוש פלנטרית ומלטשת יד לפינות פיזור מאקרוטופינג אוברלי נעשה באמצעות מגב והחלקה באמצעות מאלצים, יש להשתמש במקשיח בטון בוסט דנספייר למהלך הליטוש ונטורל שילד כסילר גמר.

איך מלטשים טרצו אוברליי ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

ליטוש “פתיחה” יהלום מטאל בונד גרעין 6-16, מהירות נמוכה על מנת לא לגרום לשליפת אגרגטים מהמשטח.

Step 2

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 30

Step 3

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 60

Step 4

ליטוש יהלום מטאל בונד גרעין 100 , התזת בוסט דנספייר מקשיח בטון פיזור אבק ליטוש לסגירת נקבוביות. יש לחזור על ליטוש בגרעין 100 באמצעות יהלום רזין בונד 100.

Step 5

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 200, מכאן ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 6

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 400, ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 7

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 800, ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 8

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 1500, מכאן ניתן לעצור בכל אחד מהשלבים לפי רמת הגמר שרצויה.

Step 9

הברקה ביהלום רזין בונד גרעין 3000 ו buff ברק,

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת חיפויים עיצובית, מאקרוטופינג טרצו אוברליי מלוטש ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 1-3 ס”מ לחיפוי רצפות במראה טרצו מלוטש ובגמר סופי מוחלק. כל החומרים במערכת חיפויים זאת ( למעט אגרגטים ) צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון בטון,  תערובות אגרגטים לטרצו, גדלים וצפיפות, רצף או פריסה צורנית לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת וממניפת גוונים לבטון וממניפת אגרגטים  צבעוניים של בטון בטון. הוראות ביצוע: שלב ראשון: יציקת שכבה ראשונה באמצעות מאקרוטופינג אוברליי. שלב שני: פיזור על רטוב של אגרגטים טרצו . שלב שלישי: יציקת שכבה שנייה מאקרוטופינג אוברליי על חצי יבש. שלב רביעי: ליטוש לפי רמות עם תוסף מקשיח בטון, שלב חמישי סילר גמר נטורל שליד בשתי שכבות.