אריחי בטון בשיטת בטון בטון - מה זה ולאן זה מתאים

אריחי בטון במערכת בטון חיפויים זאת מבוצעת במריחה ישירה על הקיר ובאמצעות, כלי עבודה וטכניקת ביצוע, מייצרים קיר בטון אריחים ללא אריחים תלויים. החיפוי הוא בטון פולימרי מיקרוטופינג אוברליי קל משקל, רק 4.5 ק"ג לכל 1 מ"ר וללא תלייה, זהו בטון אמיתי במראה ומגע, חד רכיבי, סלף פריימינג וכל פריסת אריחים אפשרית לביצוע, דו ממדי או תלת ממדי, ניתן לבחור מראש רוחב ועומק פוגה ( משיק), שליטה מלאה על גוון או שילובי גוונים, טקסטורה ורמת החלקה. ניתן ליישום על קירות, עמודים או תקרות על תשתית מגבס, טייח, צבע, בלוקים ובטון, מתאים לשימוש חיצוני ופנימי.

חומרים לחיפוי דוגמת אריחים

מיקרוטופינג אוברליי וגוונים

תערובת בטון פולימרי לשימוש כחיפוי בטון סופי, מוחלק או חצי מוחלק ומיושם במריחה על כל סוג של תשתית קיימת. חיצוני או פנימי. החומר מגיע ב 3 ורסיות גווני בסיס, אפור נטורל, לבן בז' או לבן טיפקס וניתן לגוון אותם גם לגוונים, פרנצ' גריי פלטניום גריי, נטורל חצי חצי, מדיום גריי, צ'רקול ועוד 28 גוונים.

סילר וחומרי הגנה לאריחי בטון

סילר הגנה ונטורל שילד

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, מבריק או נטורל. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של מערכת מיקרוטופינג על הקירות. על מנת לשמר את המראה והמגע ( look&feel ) של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים, הם אינם לכה שכבתית ולא משנים את המגע הבטון. נטורל שילד הוא סילר מט ללא שינוי גוון ומרבית היישומים בקירות, תקרות ועמודים בחורים בו כסילר גמר.

כלי עבודה ועזרים ליישום אריחי בטון במיקרוטופינג

מאלצ'ים לחלקה

מאלצים ייעודיים להחלקת מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון על קירות עמודים ותקרות, כלי עבודה שמתאימים לסוגי גמר שונים, החלקה או חצי החלקה. מסקין טייפ ברוחב ועובי פוגה משתנים ליצירת חלוקת האריחים 2-12 מ``מ.

איך עושים אריחי בטון על קירות?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה. על קיר גבס רצוי “לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת פיבר ( לא נייר ) לסגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד.

Step 2

מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) של מיקרוטופינג אוברליי בגוון הניתוק המתוכנן בין האריחים, מריחה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 3

בצע על הקיר את תוכנית פריסת האריחים באמצעות מסקין טייפ בד, השאר “זנב” על הרצפה, תקרה וקירות צד ושים לב שרוחב הפוגה בהתאם לתכנון. לעיתים התוכנית והפרקטיקה אינם עולים בקנה אחד או שפשוט על הקיר זה נראה אחרת. בשלב זה החלוקה עדיין ניתנת לשינוי, פשוט הסר את המסקין טייפ והדבק מחדש לפי הרצוי ובהתאמה עיצובית מלאה לקיר הספציפי עליו אתה עובד.

Step 4

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה, המתן 5-10 דקות לייבוש חלקי ובצע מניפולציית החלקה על החומר באמצעות התזת “ערפל” מים וגיהוץ / החלקה במאלצ’. ליצירת אריחי הבטון על הקיר המתן לייבוש חלקי כשעה שעתיים, גלה את קצוות המסקינטייפ שהושארו כ”זנב” ומשוך להסרה על מנת לייצר את ניתוק אסטטי של צורת האריחים אחת מהשנייה. המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות נטורל שילד להגנה, הפרש בין שכבה לשכבה 2-4 שעות.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי במריחה ישירה לחיפוי קירות בגמר סופי אריחי בטון במראה ומגע. גוון מרקם, טקסטורה ופריסה לפי בחירת האדריכל, ( לא טייח ולא צבע ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) חיפוי בטון קל משקל ושלא יעלה על 5 ק”ג לכל 1 מ”ר, בעל תקן אש ל 755 לחיפויים ותקן חיפויים 1920 א’. הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 1-2 מ”מ, גוון משיק לפי בחירת אדריכל, יישום פריסת האריחים בסרט דביק מחוזק סיבים רוחב 4-18 מ”מ לפי בחירת אדריכל. שכבה שנייה 4-7 מ”מ עופי ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה והסרת הפריסה. שכבה שלישית נטורל שילד בשתי שכבות ללא שינוי גוון ומרקם הבטון.

סרטון הדרכה

סרט הדרכה שלב אחרי שלב, איך עושים אריחי בטון ולוגו מוטבע בשיטת בטון בטון. בסרטון תהליך ביצוע של חיפוי אריחים במריחה ישירה על קיר, החל משלב ההכנה, דרך פריסת חלוקת האריחים, יישום הבטון ומריחת סילר ההגנה.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים