צביעה ושינוי גוון לאבן טבעית - כל מה שצריך לדעת

מערכת צביעה לאבן טבעית באמצעות נוזל על בסיס מים צבע CF המאפשרים לגוון אבן טבעית ובריקים ישנים וחדשים. צבע CF פועל עם שלושת המרכיבים של מרקם האבן, הראשון צביעה בספיגה והעתקת מרקם טבעי ולא הומוגני של האבן, השני "מוביל ופיגמנט" שמאפשר לפיגמנטציה להתרכז בעודף במרקם השקעים והבליטות של בטון מוטבע וכתוצאה מכך לייצר משחק גוונים כהה בהיר בתוך אותו גוון, והשלישי כל גוון בפני עצמו מייצר מנעד גוונים כחלק מטכנולוגיית חומר ( לא צבע קירות אינו במראה מונוטוני ובלי לפגוע במרקם האבן ). צבע CF הוא עמיד UV בפני עצמו אינו דוהה , אינו מצהיב, אינו דורש משאבים ומאפשר מנעד העיצובי ושינוי גוונים של אבנים טבעיות מותקנות על קירות או רצפות, 34 גוונים לבחירה.

חומרים לצביעה וחידוש אבנים ובריקים

צבע CF להספגה באבנים ובריקים

צבע CF הוא חומר חד רכיבי ( על בסיס מים ) בעל כושר ספיגה עצמי, ללא חומרים מקשרים המיושם בשכבה אחת. החומר עמיד UV בפני עצמו ( ללא קשר לסילר ) ואינו דוהה או מצהיב, צבע CF מתאים ליישום לשימוש חיצוני ופנימי, ומייצר תוצאה של החלפת גוון ללא פגיעה במרקם מראה ובמגע.

חומרי הגנה לאבן טבעית

איטום וסילר גמר

אנו מתמחים בסילר לבטון, אבן טבעית מצריכה סילר מותאם ואיננו מחזיקים סילרים מסוג זה, יחד עם נטורל שילד מתאים הרבה פעמים ליישומים מסוג זה.

כלים לצביעת אבנים טבעיות ובריקים

פד מיקרופייבר וספוגים

ליישום הצביעה על רצפות מטאטא צפוף שערות סוס , ליישום בקירות ספוג ושפריצר ידני, אחד אחד לאט לאט.

צביעה חידוש ושינוי גוון של אבנים טבעיות ובריקים - איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

האבנים / בריקים חייבים להיות במצב סופג ללא סילר קודם וללא שומנים. נקה היטב מים וסבון העזר בלחץ מים “גרניק” לניקוי לכלוך, להסרת סילר ן העזר המפשיט צפויים.

Step 2

ערבב היטב מיכל החומר, העבר למיכל התזה ( מרססת גינה / שפריצר ), רסס ובצע ( מייד ) הספגה באמצעות מטאטא צפוף שערות סוס ( ברצפות ) , או ספוג ( בקירות ) ניתן לעבוד בתנועות רנדומליות, או בתנועות בכיוון אחד ( לפי הדוגמה של האבן / בריק ) , ריסוס והספגה נעשים במקביל ועם ההתקדמות, שים לב, לא מומלץ להשתמש בהרבה חומר ( אין צורך ) הכל קורה מעצמו, “משחק” הגוונים בהיר כהה קורה מעצמו והגוון יראה ( יועצם ) בעת הייבוש וביישום הסילר. ניתן ליישם גם באמצעות התזה מאקדח אוויר ( פיסטולט ) אך יש לקחת בחשבון תנאי סביבה, לכלוך ורוח.

Step 3

שלב זה אינו חובה ונעשה רק במידה ויש צורך, ניתן לייצר היילייטס ( נקודות הדגש ) באמצעות גוון צבע נוסף, המתן לייבוש 24 שעות לפחות.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות, נקה המשטח ( ללא מים ) ומרח שתי שכבות סילר.

מפרט טכני מקוצר לחידוש או שינוי גוון לאבן טבעית - העתק הדבק

מערכת שינוי גוון או חידוש גוון לאבן טבעית חיצוני / פנימי, חדש או ישן, צביעה בהספגה לאבן טבעית / בריקים אמצעות צבע CF (ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, שמעתיק בהספגה את שינויי הגוון וגם את מרקם השקיעות בליטות שקיים באבן ( לא צבע שכבתי ולא צבעים דו רכיביים ). הוראות ביצוע: שלב ראשון ניקוי ופתיחת האבנים לספיגה באמצעות שטיפה או פרופיילר, שלב שני הספגת צבע CF באמצעות ריסוס ומסאג’ בספוג , שלב שלישי שתי שכבות סילר לאיטום בהתזה.

סרטון הדרכה

איך עושים שינוי גוון בהספגה לאבן טבעית שמותקנת על בניין, סרטון שממחיש את תהליך ביצוע. כאן תוכלו לראות איך להשתמש בצבע CF ובכלי העבודה לצביעה ולהשליך מסרטון זה איך עושים מחדשים או משנים גוון של אבן טבעית מותקנת על קירות או רצפות .

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון