בטון חשוף טפסנות - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון חשוף טפסנות מיוצרת במריחה ישירה על התשתית קיימת והגמר שמתקבל הוא קרשים שפורקו מיציקת בטון. זהו בעצם בטון חשוף טבעי שהטפסנות, לוחות העץ / הקרשים / טבארות שהחזיקו את היציקה פורקו כשהבטון התקשה ונשארו סימני הלוחות וטקסטורת העץ. שלא כמו ביציקה של בטון ממיקסר, מערכת זאת מאפשרת יישום מושלם ללא כשלים, שליטה מלאה על גוון, שליטה על סוג הטקסטורה ורמת הטקסטורה, סוג הלוח ורוחב, חלוקות אופקי / אנכי ושילוב בניהם. מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה שמתקבלת היא בטון טבעי במראה ובמגע LOOK & FEEL BETON . מערכת חומרים זאת מתאימה ליישום על קירות, תקרות, עמודים ולשימוש פנימי וחיצוני.

חומרים לחיפוי קירות בדוגמאת פירוק טפסנות

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת צמנט פולמרי אבקתית המיושמת במריחה ישירה על הקיר ( רק להוסיף מים ) המאפשרת העברת טקסטורות עדינות וגסות מהתבנית לקיר ויצירת בטון חשוף מושלם. האוברליי תורם למריחה קלה מוסיף חוזק ובעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים.

עזרים וחומרי הגנה לחיפוי דוגמאת פירוק טפסנות

חומר הפרדה וסילר הגנה

חומר ההפרדה מונע הידבקות בזמן היישום של התבנית לבטון הפולמרי ומאפשר השגת טקסטורה נקייה, סילר גמר להגנה ( מט ללא שינוי גוון או אחר לפי בחירה ) מונע ספיגה של לכלוך ומאפשר לבטון הפולמרי להיות נגיב.

כלי עבודה וטקסטורות עץ לדוגמאת פירוק טפסנות

תבניות וכלים

לצורך יצירת הקרשים על גבי הקיר נעשה שימוש בתבניות הטבעה המותאמות לעבודה על קירות וליישומים וורטיקליים בכל צורה, אצלנו במלאי 8 טקסורות לוח פרוק טפסנות. כלי עבודה ותבניות טקסטורה מאפשרות השגת הטקסטורה הרצוייה לדוגמאת הקרשים / פרוק טפסנות ... כך שעיצוב מדוייק לרמת הדרישה של המעצב / אדריכל. מספיק שהמעצב מראה תמונה אנחנו יודעים להתאים את תבנית הטקסטורה.

איך עושים בטון חשוף פירוק טפסנות?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה, על קיר גבס רצוי ” לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת או פיבר  ( לא נייר ) לסגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. מרח מריחת הכנה באמצעות מיקרוטופינג אוברליי שכבה דקה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

לתוצאה של בטון חשוף מוצלח, מרח על הקיר מיקרוטופינג אוברליי בעובי 6-8 מ”מ במריחה אחידה. המתן 5-10 דקות והתז עם ההתקדמות חומר הפרדה רליס על החומר ובצע טקסטורה באמצעות תבנית, לאחר מכן השתמש בלוח בניין על מנת לייצר את פסי הטפסנות וגלישות החומר בניהם.

Step 3

המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות סילר הגנה, הפרש בין שכבה לשכבה 4 שעות. חומר ההפרדה רליס משלב 2 לעיל מתנדף מעצמו אין צורך לשטוף אותו מהקיר לפני מריחת סילר.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי וללא חומרים מקשרים לחיפוי קירות בגמר סופי בטון חשוף פרוק טפסנות במראה ומגע. גוון מרקם  וטקסטורה לפי בחירת האדריכל, ללא צביעה וללא עקבות שמן תבניות. בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים )  הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ ללא החלקה 2-3 מ”מ. שכבה שנייה 4-7 מ”מ  ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, שימוש ברליס הפרדה (ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, יצירת טקסטורה והפרדות, גס / עדין לפי בחירת האדריכל, באמצעות כלים ותבניות מותאמות מתוצרת בטון בטון. שכבה שלישית סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.

סרטון הדרכה

איך לעשות קיר בטון חשוף בדוגמאת פירוק טפסנות, בסרטון מתואר תהליך הטבעת מיקרוטופינג ( מיקרו בטון ) על גבי קירות קיימים . המטרה ליצור קיר בטון חשוף כאילו פורקה הטפסנות ממנו , קיר קרשים מבטון. כאן תוכלו להבין איך ליצור קירות קרשים מבטון , מבלי להיות תלוי באיכות גלישת הבטון בתוך הטפסנות בתהליך יעיל ובמראה 100% אותנטי .

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים