מיקרוטופינג בטון מוחלק לקירות - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון מוחלק לקירות מיוצרת במריחה ישירה על התשתית קיימת של קיר קיים והגמר שמתקבל הוא בטון מוחלק כמו מיציקת בטון. זהו בעצם בטון, שלא כמו ביציקה של בטון ממיקסר, מערכת זאת מאפשרת יישום מושלם ללא כשלים, שליטה מלאה על גוון, שליטה על סוג הטקסטורה ורמת הטקסטורה. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי סופי כשכבה עליונה, חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת היא מהחומר עצמו, בטון טבעי במראה ובמגע. LOOK & FEEL BETON מערכת חומרים זאת מתאימה ליישום על קירות, תקרות, עמודים וליישום פנימי או חיצוני.

חומרים לחיפוי קירות בדוגמת בטון מוחלק

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת צמנט פולמרי ייחודית המיושמת במריחה ישירה על הקיר בעובי 3-5 מ''מ בלבד, בעלת יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים תחת המוצר פיגמנט. רק להוסיף מים לדלי ולערבב, ידידותי לסביבת היישום ללא אבק ולכלוך.

חומרי הגנה לחיפויים דוגמת בטון מוחלק לקירות

שכבת הגנה וסילר הגנה

סילר גמר להגנה נטורל שילד מט ללא שינוי גוון או רויאל סיל מט מעמיק גוון , סילרים לגמר דקורטיבי המונעים ספיגה של לכלוך ומאפשרים לבטון הפולמרי להיות נגיב.

כלי עבודה לחיפוי קירות במריחה דוגמת בטון מוחלק

כלי עבודה לחיפוי בטון מוחלק

לצורך יצירת ההחלקה על גבי הקיר נעשה שימוש בכף החלקה ומאלצים המותאמים לעבודה על קירות בטון ביישומים ורטיקליים, 24 סוגים בגדלים שונים כל אחד עם ה''יד''שלו. כלים שעושים את העבודה לאנשים שמבינים את החשיבות.

קירות בטון מוחלק איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה, על קיר גבס רצוי ” לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת או פיבר  ( לא נייר ) לסגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) 1-2 מ”מ של מיקרוטופינג אוברליי  מריחה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה 2-4 מ”מ  בצע החלקה בריחוף חלקי ככול שניתן, אין להשתמש במים בשלב זה.

Step 3

מתן 3-5 דקות לייבוש חלקי ובצע החלקה באמצעות במאלצ’ פינות מעוגלות, היעזר בהתזת ערפל מים “לפתוח” את הבטון ולהחליק.

Step 4

במידת הצורך המתן מעט לייבוש ובצע שוב החלקה באמצעות הידוק וגיהוץ.

Step 5

המתן 24 שעות לפחות לייבוש ומרח שתי שכבות נטורל שילד סילר גמר טבעי  או רוייאל סילר מט לפי בחירה, המתן בין שכבה לשכבה 4 שעות.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון בגמר בטון מוחלק, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי לחיפוי קירות בגמר סופי בטון מוחלק במראה, מרקם, מגע וטקסטורה ( לא טייח ולא צבע ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים )  הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ ללא החלקה 1-2 מ”מ. שכבה שנייה – 2-4 מ”מ  ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה וכלים נוספים לפי הצורך. שכבה שלישית  סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.

סרטון הדגמה

איך לעשות קיר בטון חלק, בסרטון תהליך מריחה והחלקה של מיקרוטופינג אוברליי ליצירת בטון מוחלק לקירות.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים