מיקרוטופינג בטון מוחלק לקירות - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון מוחלק לקירות מיוצרת במריחה ישירה על התשתית קיימת של קיר קיים והגמר שמתקבל הוא בטון מוחלק כמו מיציקת בטון. זהו בעצם בטון, שלא כמו ביציקה של בטון ממיקסר, מערכת זאת מאפשרת יישום מושלם ללא כשלים, שליטה מלאה על גוון, שליטה על סוג הטקסטורה ורמת הטקסטורה. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי סופי כשכבה עליונה, חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת היא מהחומר עצמו, בטון טבעי במראה ובמגע. LOOK & FEEL BETON מערכת חומרים זאת מתאימה ליישום על קירות, תקרות, עמודים וליישום פנימי או חיצוני.

חומרים לחיפוי קירות בדוגמת בטון מוחלק

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת צמנט פולמרי ייחודית המיושמת במריחה ישירה על הקיר בעובי 3-5 מ''מ בלבד, בעלת יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים תחת המוצר פיגמנט. רק להוסיף מים לדלי ולערבב, ידידותי לסביבת היישום ללא אבק ולכלוך.

חומרי הגנה לחיפויים דוגמת בטון מוחלק לקירות

שכבת הגנה וסילר הגנה

סילר גמר להגנה נטורל שילד מט ללא שינוי גוון או רויאל סיל מט מעמיק גוון , סילרים לגמר דקורטיבי המונעים ספיגה של לכלוך ומאפשרים לבטון הפולמרי להיות נגיב.

כלי עבודה לחיפוי קירות במריחה דוגמת בטון מוחלק

כלי עבודה לחיפוי בטון מוחלק

לצורך יצירת ההחלקה על גבי הקיר נעשה שימוש בכף החלקה ומאלצים המותאמים לעבודה על קירות בטון ביישומים ורטיקליים, 24 סוגים בגדלים שונים כל אחד עם ה''יד''שלו. כלים שעושים את העבודה לאנשים שמבינים את החשיבות.

קירות בטון מוחלק איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה, על קיר גבס רצוי ” לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת או פיבר  ( לא נייר ) לסגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) 1-2 מ”מ של מיקרוטופינג אוברליי  מריחה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה 2-4 מ”מ  בצע החלקה בריחוף חלקי ככול שניתן, אין להשתמש במים בשלב זה.

Step 3

מתן 3-5 דקות לייבוש חלקי ובצע החלקה באמצעות במאלצ’ פינות מעוגלות, היעזר בהתזת ערפל מים “לפתוח” את הבטון ולהחליק.

Step 4

במידת הצורך המתן מעט לייבוש ובצע שוב החלקה באמצעות הידוק וגיהוץ.

Step 5

המתן 24 שעות לפחות לייבוש ומרח שתי שכבות נטורל שילד סילר גמר טבעי  או רוייאל סילר מט לפי בחירה, המתן בין שכבה לשכבה 4 שעות.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון בגמר בטון מוחלק, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי לחיפוי קירות בגמר סופי בטון מוחלק במראה, מרקם, מגע וטקסטורה ( לא טייח ולא צבע ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים )  הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ ללא החלקה 1-2 מ”מ. שכבה שנייה – 2-4 מ”מ  ( לפי הצורך )  פיזור במאלצ’, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה וכלים נוספים לפי הצורך. שכבה שלישית  סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.