תחזוקה לרצפת בטון או מיקרוטופינג – למה זה חשוב?

אחרי הצילומים רצפה צריך גם לתחזק וזה מה שעושה את ההבדל, תכלס זה גם מאד פשוט לביצוע לא מצריך כח אדם מיוחד ובכלל לא יקר, צריך רק לנהל פרוטוקול תחזוקה ולהתמיד. ME-1000בטון בטון, מערכת תחזוקה ייעודית לרצפות בטון ומיקרוטופינג אוברליי באמצעות שעווה פולימרית אקרילית ( ללא ריח בייבוש מהיר וקלה ליישום ) המתבצעת על רצפת בטון ( או מיקרוטופינג ) וזאת בכדי להגן על הסילר משחיקה ולהימנע מחידוש סילר, להאריך את חיי איטום הרצפה , להגן על רצפת הבטון מהכתמה, לשמור על מראה נקי ולהעניק לרצפה ריענון ויזואלי.
היישום נעשה ע"י מופ ופד מיקרופייבר במריחה עדינה כמו ספונג'ה, איך צורך להרים ציוד מהרצפה, מומלץ ! אחת לחצי שנה בחללי מגורים ואחת ל 3 חודשים בחללי מסחר ומשרדים.

חומרים לתחזוקה של רצפות בטון ומיקרוטופינג

ווקס שעווה פולמרית

שומר על הסילר משחיקה, במקום לשחוק את הסילר שוחקים את השעווה הפולימרית אשר קלה לחידוש ואינה מצריכה משאבים מיוחדים ביישום. שימוש בשעווה פולמרית ברצפות בטון תספק גם שמירהעל הסילר וגם ריענון ויזואלי של הבטון. חומר מומלץ במיוחד שעושה פלאים לרצפת בטון ומיקרוטופינג.

כלים ליישום שעווה פולמרית

מופ ופד מיקרופיייבר

מופ ופד 45 רטוב יישום במריחה ופיזור עם ההתקדמות, ליישום כמו ספונג'ה בתנועות חצי מעגליות ללא סימנים ושלוליות. אין צורך לפנות ציוד מתאים גם ליישום רק בחלקים החשופים של הרצפה

איטום וסילר

רויאל סיל מט או מבריק

ברצפות חדשות ללא סילר, רצוי להשתמש ששתי שכבות ברויאל סיל בטון בטון מבריק או מט לפי בחירה. לאחר ייבוש סילר 48 שעות יש ליישם שכבת שעווה פולמרית על מנת להגן על הסילר, מכאן יש להתמיד על חידוש אחת ל 3-6 חודשים ורצפת הבטון תישמר כחדשה לאורך זמן רב.

ווקס שעווה פולימרית לרצפת בטון

כמה תמונות, סיפור דרך עם לקוח והנחיות
Step 1

שאב היטב את המשטח, שטוף במים וסבון, העבר סמרטוט לח והמתן לייבוש הרצפה.

Step 2

בחניות ומשרדים, בקש מאנשי התחזוקה להטמיע ביצוע אחת ל 3 חודשים, הזמן המתאים ליישום הוא לאחר שטיפת ערב להמתין לייבוש הרצפה ולבצע את המריחה.( במגורים אחת ל 6 חודשים לאחר שטיפה )  השתמש בהטמעה באמצעות הדרכה – במידת הצורך אנו נדריך את המבצע אופן היישום. הטמעה באמצעות שכנוע – הסבר לאנשי התחזוקה על הצורך בנראות, על שחיקת סילר ,על כתמים עתידיים אפשריים וצורך בעבודה מאומצת להסרתם. הטמעה באמצעות אכיפה – בקש דו”ח ביצוע ודאג לקבל אותו.

Step 3

פזר ווקס ME-1000 בשפיכה עם ההתקדמות ומרח באמצעות מופ מיקרופייבר בתנועות מעגליות עדינות ללא הפעלת לחץ. המתן לייבוש שעתיים לפני חזרה לשגרה.

Step 4

ב Day One הרצפה מבריקה אך עם השימוש והשטיפה בימים הבאים הברק “נופל” והרצפה חוזרת למצב משי, להגברת ברק לאורך זמן ניתן יישם בשתי שכבות המתן בין שכבה לשכבה שעתיים, או ליישם לעיתים תכופות יותר.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ME-1000  ( ארה”ב ) תחזוקה לרצפות בטון ומיקרוטופינג, ווקס פולימרי שעוותי מתוצרת בטון בטון בלבד ( בסיס אקרילי ושאינו מצהיב )  המיועד לשמירה, מניעת שחיקה, העצמת מראה ויזואלי  ולהגדלת את אורך החיים  של סילר הגנה ברצפות בטון או מיקרוטופינג. נדרש יישום אחת ל       חודשים למשך       שנים הוראות יישום: שאב שאריות אבק ולכלוך מהרצפה, שטוף והעבר ניגוב לח, המתן לייבוש מלא. שפוך על הבטון  ME-1000 עם ההתקדמות ומרח באמצעות מופ ופד מיקרופייבר 45 בצע מריחה בתנועות קשת רחבות ככול הניתן, המתן לייבוש שעתיים לפחות לפני חזרה לשגרה.