מיקרוטופינג בטון לחדרי רחצה – מה זה?

מיקרוטופינג אוברליי בטון דק במריחה לחיפוי קירות, רצפות ותקרות בחדרי רחצה וחדרים רטובים. החומר אפשר ליישום על תשתיות בסיס כמו טייח שחור, גבס ואפילו קרמיקה קיימת וללא פירוק, הגמר שאפרי בטון מוחלק, מינרלי או כל סוג גמר אחר. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי הניתן ליישום בצורה אופקית ואנכית כשכבה עליונה סופית זהו חומר חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת, בטון טבעי במראה ובמגע. במערכת חומרים זאת אנו ממליצים גמר פוליספרטיק גמיש כסילר גמר.

חומרים לחיפוי בטון לחדרי רחצה

מיקרוטופינג אוברליי - בטון בגוונים שונים

בטון פולמרי אבקתי המיושם במריחה ישירה על תשתית יציבה בחדרי רחצה, החומר במרקם משחתי שמאפשר מריחה החלקה מלאה או חלקית . הבעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים תחת המוצר פיגמנט.

איטום והגנה לחדרי רחצה מבטון

טופקוט פוליספרטיק גמיש

בטון הוא חומר סופג ולכן מומלץ ליישם שכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של מערכת מיקרוטופינג . מכיוון שבחדרי רחצה יש שינויי טמפרטורה מהירים שגורמים להתכווצות והתרחבות אנו ממליצים להשתמש כטופקוט סילר גמר, בפוליספרטיק גמיש חצי מבריק או מבריק לפי בחירה.

כלי עבודה לחיפוי בטון בחדרי רחצה

מאלצים ורולרים

על מנת לייצר החלקה יש להשתמש במאלצ' החלקה פלדה כחולה, ליצרת בטון מנריל בתבנית מותאמת, סילר גמר ברולר 3/8 עמיד מסיסים.

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

מיקרוטופינג אוברליי היא מערכת סופית לעיצוב מיושמת על תשתית בה כל מערכות האיטום כבר בוצעו, פעל לפי הוראות יועצים ובצע עבודות איטום לחדרים רטובים לפי הנחיות יועצים מוסמכים. בקירות קיימים נתק תשתיות רופפות, קירות צבועים שייף צבע עד לבסיס טייח / שליכט ומרח חומר אטימה לפי הנחיות יועצים מוסמכים, בקירות קרמיקה/ אריחים בצע ליטוש להסרת גלזורה מהקרמיקה. מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) 2 מ”מ של מיקרוטופינג אוברליי מריחה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה 3-5 מ”מ החלק ככול שניתן כבר בשלב זה, המתן 5-15 דקות לייבוש חלקי ובצע החלקה על החומר באמצעות התזת “ערפל” מים והחלקה במאלצ’. במידת הצורך יש להמתין שוב לייבוש ולחזור על פעולת החלקה / גיהוץ שוב.

Step 3

המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות פוליספרטיק גמיש להגנה, חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, הפרש בין שכבה לשכבה 4 שעות.

Step 4

בסדרת התמונות כאן מוצג גמר בטון מוחלק לרצפה וקירות בחדר רחצה, ניתן לבצע גמר בטון חשוף, אריחי בטון , בטון מוחלק, חצי מוחלק וכל גמר ויזואלי אחר בגוון מרקם וטקסטורה. בחדרי רחצה זמן הייבוש להחלקה מתארך במקצת ויש לקחת זאת בחשבון בתכנון הביצוע.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי לחדרי רחצה במיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבית במריחה ישירה לחיפוי על אריחי קרמיקה, קירות גבס או טייח שחור כגמר סופי בטון לחדרים רטובים וחדרי רחצה בגוון ומרקם ( מוחלק / מינרלי …. ) לפי בחירת אדריכל . בנוסף לכך שתי שכבות פוליספרטיק אוטם חצי מבריק / מבריק ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, עמיד UV ושאינו מצהיב. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: שכבה ראשונה יסוד “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 2 מ”מ, שכבה שנייה 3-5 מ”מ, פיזור במאלצ’, החלקה במאלצ’ פלדה כחולה. שכבה שלישית פוליספרטיק גמר בשתי שכבות.

סרטון הדרכה

איך לעשות חיפוי מיקרוטופינג בטון על אריחים קיימים בחדר רחצה, בסרטון זה ניתן להבין איך לבצע את החיפוי מבלי לפרק אריחים, כמוכן ניתן לראות חיפוי חדר רחצה על קירות גבס ירוק וקירות טייח שחור.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

תמונות מפרוייקטים