סילר בתוספת גוון לבטון מוחלק - כל מה שצריך לדעת

רויאל סילר בטון בטון בתוספת מגוון טינט היא מערכת שיקום באמצעות סילר מגוון לבטון מוחלק בצביעה ומיושמת בעיקר על משטחי בטון מוחלק ישנים המצריכים חידוש / שיקום או הסתרת פגמים קודמים. סילר עם גוון אפשרי בוורסית מט /חצי מבריק / מבריק ומשיג שתי תוצאות ביישום אחד, גם איטום הבטון לספיגה וגם כיסוי פגמים ויצרת משטח בטון בגוון מונוטוני אחיד ללא פגמים. רוייל סילר בטון בטון הוא עמיד UV בפני עצמו אינו דוהה ,אינו מצהיב, מתאים לשימוש חיצוני ופנימי ודורש תחזוקה / חידוש מפעם לפעם וזאת לפי שחיקה ושימוש בבטון המוחלק. מערכת סילר בצביעה זאת אינה מצריכה כח אדם מיוחק, היא קלה לביצוע ונעשית באמצעות רולר בשתי שכבות על בסיס בטון מוחלק יבש , מסתירה הכל ומספקת תוצאה מיידית.

חומרים לצביעה ושיקום בטון מוחלק

רויאל סיל ו 16 מגוונים לבחירה

סילר על בסיס מסיס סולוונט חד רכיבי , בתצורות מט / חצי מבריק ומבריק בעל כושר ספיגה עצמי, ללא חומרים מקשרים המיושם בשתי שכבות עמיד UV ומתאים ליישום Exterior and Interior. המגוון הוא תוסף לערבוב בתוך הסילר.

ווקס מונע שחיקה ואנטי סליפ

שעווה פולמרית ונוגד החלקה

ווקס שעווה אקרילית מומלץ ( לא חובה ) ליישם מפעם לפעם למניעת שחיקה של הסילר, מכיוון שהסילר מגוון שחיקת הסילר לאורך זמן עשוי להיראות. על מנת להימנע מחידוש הסילר יש למרוח פעם בחצי שעה שעווה פולמרית ( ללא ריח מתייבשת מהר וקלה לביצוע ) על מנת שלחוק את הווקס במקום הסילר. תוסף נוגד החלקה, מייצר בטון מוחלק מחוספס למגע ללא שינוי מראה.

כלי עבודה לסילר ושעווה פולימרית

רולרים ופדים

לסילר, רולר עמיד מסיסים רוחב 45 ס``מ להקטנת חפיפות עם מגש מתאים . לווקס, פד מיקרופייבר 45 ס``מ עם תושבת וידית .

סילר עם גוון לרצפת בטון מוחלק איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

כל משטחי הבטון חייבים להיות נקיים ללא שומנים. בבטון ישן, תקן חורים ושקעים באמצכות מיקרוטופינג אוברליי, נקה היטב מים וסבון העזר במכונת פוליש ופד / נייר מתאים לניקוי לכלוך או הסרת גלזורה מסילר קודם. ניתן להיעזר המפשיט צפויים להסרת סילר ישן ובפרופיילר  לניקוי ופתיחת נקבוביות ו CT8 להסרת שומנים. בגמר תהליך שטוף היטב והמתן לייבוש.

Step 2

הוסף את מיכל הגוון לפח סילר  וערבב היטב עד קבלת מרקם אחיד, המתן 2-3 דקות והחל ביישום.

Step 3

מרח שתי שכבות סילר מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום.

Step 4

מומלץ ( לא חובה ) לאחר 24 שעות נוספות ליישם ווקס פולימרי על מנת להגן על הסילר המגוון ולהימנע מחידושו כתוצאה משחיקה, יש לחזור על פעולה זאת אחת ל 6 חודשים. יש לחלק את הווקס בשפיכה על משטח הבטון עם ההתקדמות ולבצע פיזור במריחה כמו ספונג’ה בסמרטוט לח בתנועות מעגליות.

סילר מגוון מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת סילר עם גוון לבטון מוחלק חיצוני או פנימי. צביעה ואיטום בשתי שכבות לרצפת בטון מוחלק באמצעות רויאל סיל וטינט ( ארה”ב ) מתוצרת בטון, בתצורת מט, חצי מבריק או מבריק ובגוון ממניפת TINT בטון בטון לפי בחירת אדריכל /ית \ מעצב/ת. הוראות ביצוע: שלב ראשון ניקוי והסרת שומנים ככול שנדרש באמצעות ליטוש או פרופיילר, שלב שני שתי שכבות רוייל סיל בגוון לפי בחירה באמצעות פד 45 מגש וכלי עבודה ייעודיים , שלב שלישי שעווה פולמרית במריחה עם פד מיקרופייבר 45 , חלוקה בשפיכה ופיזור במריחה.